Jesteś tutaj:
669 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora (2)

Matematyka

Puławy, Piłsudskiego
Lekcje online/Skype
100 zł
/60min.
160 zł
/90min.

Opinie o korepetytorze (6)

Marta J.
07 września 2022

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami! Nic dodać, nic ująć - super nauczyciel, który pomógł mi zrozumieć matematykę! :)
Polecam!

DominikaS
23 sierpnia 2022

Jeszcze 2 lata temu szłam do szkoły z bólem brzucha na myśl o matematyce. Dziś, dzięki lekcjom u Pana M. moge śmiało powiedzieć, że lubię ten przedmiot. Ogromna przepaść pomiędzy tym jak tłumaczą nauczyciele w szkole a jak wyglądają zajęcia u Pana M.

Polecam!

Ola C.
23 sierpnia 2022

Trafiłam do Pana Mariana z polecenia. Uważam, ze jest to jedyna osoba, która potrafi w ciekawy sposób przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Przede mną jeszcze rok do matury ale wiem, ze nadal będę korzystała z korepetycji. Szczerze polecam

Michał
23 sierpnia 2022

Z całego serca polecam tego magika! Maturka rozszerzona napisana na 87%. Pozdrawiam jednocześnie moją nauczycielkę od matmy, która wyśmiała mnie jak jej powiedziałem, że chcę pisać rozszerzenie. Dopiero na tych korkach zobaczyłem jaka jest przepaść pomiędzy lekcjami u dobrego fachowca, a tymi szkolnymi. Jeszcze raz gorąco polecam!

Kuba P
23 sierpnia 2022

Najlepszy nauczyciel w Puławach. Chodziłem do 2 innych i ledwo wyciągałem na 3ke. Od kiedy chodzę do p. M jestem w czołówce klasowej i zamierzam zdawać rozszerzoną maturę z matematyki. Także polecam.

Martyna Gąska
23 sierpnia 2022

Polecam, dzięki korepetycjom u Pana Mariana zdałam rozszerzoną maturę na 93%, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia :) Jestem na prawdę bardzo wdzięczna.