MECHANIKA PŁYNÓW i INŻYNIERIA PROCESOWA


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Studia, IB HL (fluid mechanics)

Oferuję korepetycje z mechaniki płynów, hydrauliki i inżynierii procesowej. Zapraszam do kontaktu telefonicznego już dzisiaj!

CENA: 200zł/45min zajęcia indywidualne. 

Uwaga: Nie rozwiązuje zadań na zlecenie ani nie sporządzam projektów, w tej sprawie proszę nie dzwonić i nie pisać! Oferuję tylko i wyłącznie standardowe korepetycje.

Korepetycje przykładowo z zagadnień: elementy statyki płynów, lepkość, parcie cieczy na ścianki, zadania z równania Bernoulliego, wykres Moody, przepływy cieczy w przewodach zamkniętych, wypływ cieczy przez otwory, wody gruntowe, cyrkulacje, rurociągi złożone, koryta, maszyny wirowe i wiele innych zagadnień.

Doświadczenie:
Doświadczenie w udzielaniu korepetycji z nauk matematycznych.

Inne informacje:
Skończone wyższe studia z wyróżnieniem.


Opinie o korepetytorze (1)

Magda
12 marca 2022

Moj syn korzystal z pomocy Pana Mariana przez kilka lat. Dzieki korepetycjom napisal bardzo dobrze mature z chemii, jest studentem kierunku lekarskiego na UMP i wlasnie na ocene dobra zdal w pierwszym terminie trudny egzamin z biofizyki na pierwszym roku studiow. Oprocz wartosci merytorycznych !!! korepetycje wyksztalcily w nim motywacje do nauki i chec rozwoju.
Syn nie był typem dziecka lubiącego czytac książki … spotkania na ul Bukowskiej bardzo pozytywnie odmienily jego charakter – stal się cierpliwy, uwierzyl w siebie, zaczal osiagac sukcesy (do it) – i jest szczesliwy. Ja osobiscie nigdy nie poznałam Pana Mariana, ale będzie Pan dla mnie zawsze wyjatkowa osobowoscia i serdecznie dziekuje za to, ze był Pan Mentorem dla mojego dziecka, wsparciem w chwilach zwątpienia , dobra energia …

P.S odwołanie od wynikow matury i zdobycie + 6 punktow to było także Mistrzostwo

podrawiam serdecznie