projekty,raporty,zadania

Agnieszka Walter Accounting Training49 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (21)

506 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gorzów Wielkopolski (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Jeśli interesują Cię kursy video zajrzyj na moją stronę http://szkoleniarachunkowosc.pl.CENISZ SWÓJ CZAS I CHCESZ JAK NAJSZYBCIEJ ZDOBYĆ WIEDZĘ Z RACHUNKOWOŚCI? PODNOSISZ KWALIFIKACJE? ZMIENIASZ PRACĘ?MASZ POPRAWKĘ? PISZESZ BIZNES PLAN? Zapraszam na 45 minut /lub więcej/ efektywnej nauki. Niemożliwe rozwiązuje od ręki na cuda trzeba poczekać Specjalizuje się w rachunkowości finansowej i zarządczej oraz w analizie i sprawozdawczości finansowej. Pomagam w pisaniu projektów i rozwiązywaniu zadań. Przygotowuję do egzaminów, poprawek, do pracy w księgowości do kursu w SGKwP. Pomagam w wyborze tematów do prac dyplomowych, tworzeniu planu,oraz w pisaniu pracy. Rachunkowość to dla ciebie czarna magia lub chcesz nadrobić zaległości. Nie musisz wychodzić z domu wystarczy, że masz komputer. Wyślij skan, zdjęcie.
Jak do tej pory uczono cię rachunkowości. Jeśli chcesz spróbować inaczej, rozumieć i widzieć całokształt zagadnienia oraz jego zastosowanie w praktyce, zapraszam. Jeśli wolisz tradycyjny schemat korepetycji proszę bardzo. Ponadto: obsługa programu płatnik, księgowanie operacji gospodarczych wraz ze sporządzeniem:
-bilansu,
-rachunku zysków i strat,
-rachunku przepływów pieniężnych
ponadto
- koszty w układzie rodzajowym i kalkulacyjnym,
- kalkulacja kosztów, RKZ, RKP,
- próg rentowności
- ewidencja i rozliczanie wynagrodzeń pracowniczych,
- LIFO,FIFO,AVCO
- amortyzacja
- VAT
- OCE
Wykonuje zawód księgowej. Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe z rachunkowości. Konsultacje face to face w Koszalinie.


Opinie o korepetytorze (1)

Student
04 maja 2017

Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim Panią Agnieszkę. Super kontakt, wszystko na czas. Profesjonalne podejście. Dziękuję bardzo za miłą współpracę. Rozwiązała Pani moją bolączkę z rachunkowością i jeśli w przyszłości nadarzy się podobna okoliczność to mam zapisany do Pani kontakt.