RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA i ZARZĄDCZA


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia, Studia podyplomowe, MATURA IB HL

Oferuję profesjonalne stacjonarne korepetycje z rachunkowości o dowolnym poziomie trudności.

Uczyłem osoby, które pracują w korporacjach, jak księgować i jak na podstawie danych rachunkowych sporządzać dokumentację finansową: bilans, rachunek zysków i strat, cash flow, biznes plan i studium wykonalności. Uczyłem także jak wykonywać analizę ekonomiczną na bazie analizy finansowej.

Staram się uczyć bezstresowo. Nawet, jeżeli jesteście Państwo kompletnymi laikami z dziedziny rachunkowości, to nic nie szkodzi, mogę pomóc i udzielić korepetycji. Nie krzyczę, nie robię zgorzkniałej miny, gdy ktoś czegoś nie umie, nawet jeżeli robi elementarne błędy! Jestem cierpliwy i spokojnie tłumaczę, tak aby wszystko zostało zrozumiałe.

CENA: 120zł/45min. - korepetycje i konsultacje indywidualne. W przypadku korepetycji dwuosobowych odpłatność jest od każdej osoby. Posiadam warunki, które umożliwiają takie korepetycje dwu- lub trzyosobowe - duży stół konferencyjny.

Na zajęciach rozwiązujemy przede wszystkim zadania. Korepetycje mają charakter tylko stacjonarny.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego, bo naprawdę warto! Gdybym nie mógł odebrać, to proszę zadzwonić później.

Doświadczenie w udzielaniu korepetycji z nauk matematycznych. Na co dzień wykorzystuje ekonometrię, statystykę i finanse. Praktyczne podejście. Miła atmosfera. Prowadzę firmę - mogę wystawić rachunek na usługi edukacyjne.

Certyfikaty:
Skończone wyższe studia ekonomiczne z wyróżnieniem.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii