www.atelier-de-francais.pl SOLIDNE KOREPETYCJE


665 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
22 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kędzierzyn-Koźle (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, przygotowania do egzaminów, język branżowy, Pisanie prac

Magister Filologii Romańskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, absolwentka NKJO w Opolu, miłośniczka języka francuskiego oraz kreatorka L'Atelier de francais czyli Warsztatów francuskojęzycznych zaprasza bardzo serdecznie na profesjonalne i skuteczne korepetycje z języka francuskiego wraz z dojazdem do miejsca zamieszkania ucznia.

Jestem lektorką pełną zapału o bogatym doświadczeniu zawodowym zdobywanym także podczas dwuletniego stażu w Paryżu.

Moja oferta korepetycji z języka francuskiego dotyczy każdej grupy wiekowej (dzieci, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, studenci, dorośli, seniorzy) na wszystkich poziomach zaawansowania. Moją pomoc językową dostosowuję do indywidualnych potrzeb klienta, więc jeśli masz jakieś pytania dotyczące kursów lub korepetycji napisz wiadomość e-mail, sms lub po prostu zadzwoń.

***CENA za 60 minut***zajęć wraz z dojazdem do miejsca zamieszkania ucznia wynosi:

**25zł** dzieci, szkoła podstawowa, gimnazjum, seniorzy
**30zł** szkoła ponadgimnazjalna, studenci, dorośli

Oferta korepetycji z języka francuskiego dotyczy takich miast jak: Gliwice, Sośnicowice, Rybnik, Rudy, Racibórz, Kuźnia Raciborska, Kędzierzyn-Koźle oraz okolice wymienionych miast.

NOWOŚĆ!!!KORKING VIA SKYPE:

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ FRANCUSKIEGO NIE WYCHODZĄC Z DOMU???

Polecam także gorąco bardzo wygodne korepetycje
e-français przez komunikator skype dla zapracowanych i nie tylko:) Dzięki zajęciom online możecie także uczyć się języka w domowym zaciszu i przede wszystkim zawsze wtedy, kiedy tylko macie na to czas i ochotę. Przed każdymi zajęciami przesyłam odpowiednie materiały, które są wliczone w cenę korepetycji.

***CENA za 60 minut***korepetycji via skype wynosi:
*22zł

Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych, którzy pragną "zarazić" się miłością i pasją do tego wyjątkowo melodyjnego języka:)

Więcej na temat Warsztatów francuskojęzycznych oraz aktualny cennik znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.atelier-de-francais.pl

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii