PROFESJONALNE KOREPETYCJE I KURSY Z MATEMATYKI

CEL Krzyżoszczak CEL - korepetycje, kursy34 lata
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (2)

884 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Stargard Szczeciński (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Efektywne korepetycje z matematyki, wysoka zdawalność, skuteczność wyciągania uczniów z kryzysowych sytuacji. Tłumaczymy matematykę prosto, szybko i skutecznie. Pomagamy nadrabiać zaległości oraz przygotowujemy do sprawdzianów, kolokwiów i egzaminów. Ponadto prowadzimy kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym oraz kursy przygotowawcze na studia.  Staramy się aby na naszych zajęciach uczniowie czuli się swobodnie i nie bali się zadawnia pytań.

Oferujemy również pomoc w przygotowaniu do matury międzynarodowej IB - International Baccalaureate z matematyki na poziomach SL, HL. Posiadamy wszelkie niezbędne  doświadczenie korepetytorskie w tym zakresie oraz niezbędną wiedzę o programach matury międzynarodowej. Cena zajęć 70 zł/ 60 min

„Nie ma złych uczniów są jedynie słabi nauczyciele”


Korepetycje z matematyki:
- poziom podstawówki – 50/ 60 min
- poziom gimnazjum – 50 zł/ 60 min
- poziom liceum i technikum – 50 zł/ 60 min
- poziom studiów – 60 zł/60 min

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty kursów przygotowujących do matury podstawowej lub rozszerzonej.
Wszystkie kursy przygotowawcze prowadzone są przez osoby posiadające szerokie doświadczenie dydaktyczne zdobyte w różnych instytucjach. To ludzie z wyższym wykształceniem technicznym, posiadający świetny kontakt z uczniami.

Oferujemy kursy zarówno dla małych grup 2- osobowych lub 5-osobowych, jak również dla grup zorganizowanych. Kursy odbywają się na terenie Szczecina i Stargardu Szczecińskiego.

Informacje dotyczące ceny kursu oraz zapisów można uzyskać telefonicznie pod numerem: 884 884 586 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 lub za pomocą adresu e-mail sekretariat@cel.szczecin.pl


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii