Najlepsze korepetycje z Biologii z autorem dla MEN

dr Inga Wójtowicz Tailored School Inga Wójtowicz36 lat
Dr/dr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (21)

Wyślij wiadomość:

Cena
119 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem doktorem nauk biologicznych i oprócz mojej pracy naukowej, od ponad 10 lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z biologii. Jestem autorem materiałów do nauki biologii dla Ministerstwa Edukacji Narodowejoraz kursu Biologia Na Miarę. Przygotowuję uczniów i studentów z kraju i zagranicy do różnych egzaminów z biologii, przede wszystkim do matury(w tym IB) i olimpiad. Jestem wymagającym korepetytorem, jednak podczas lekcji stawiam na to, żeby uczeń zrozumiał dane zagadnienie, a nie uczył się na pamięć. W związku z tym, że sama wiedza nie wystarczy, żeby dobrze zdać maturę, uczę w jaki sposób rozwiązywać zadania maturalne :)

Zapraszam na bezpłatną konsultacjęna Skype, żebym mogła poznać Twoje oczekiwania i żebyś Ty mógł poznać mnie zanim rozpoczniemy wspólną naukę.

Dr Inga Wójtowicz


Opinie o korepetytorze (20)

Patrycja
22 czerwca 2020

Pani Inga to miła, mądra, cierpliwa i wyrozumiała, ale jednocześnie wymagająca korepetytorka. Do swojej pracy podchodzi z zaangażowaniem, czuć że lubi to, co robi a dzięki temu widać efekty. Na lekcji jest zawsze przyjemna atmosfera, nigdy nie bałam zapytać o cokolwiek bo "nie ma głupich pytań" i "codziennie się czegoś uczymy i odkrywamy, że jeszcze dużo nie umiemy". Pani Inga nauczyła mnie jak się uczyć, jak rozwiązywać zadania i podchodzić do nich z szacunkiem i pokorą, aby nie popełniać głupich błędów. Uważam, że jest to osoba godna polecenia. Dużą zaletą współpracy z panią Ingą są spotkania przez Skype. Dzięki korepetycjom przez Internet każdy czuje się swobodnie, nie tracimy też czasu i pieniędzy na dojazd. Naprawdę warto! Gorąco polecam :)

Ola
06 maja 2020

Nie wiem czy ktoś inny byłby w stanie zachęcić, zmotywować i nakłonić do nauki biologii jak nie pani Inga. Wiele lat współpracy razem, wiele wspólnych godzin przed ekranem komputera a wszystko po to by zdać jak najlepiej maturę! Świat biologii stał się inny, prostszy bo nie trzeba wszystkiego wkuwać na pamięć jak wszyscy mówią. Cieszę się ogromnie, że znalazłam tak dobrego nauczyciela który za razem pochwali moje postępy ale jednocześnie skoryguje i konstruktywnie oceni moje błędy i pomyłki, tak by na drugi raz ich nie popełnić!

Emilka
02 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Ingą. Pani Inga jest przemiłą osobą, a lekcje odbywają się w świetnej atmosferze. Dzięki nim zrozumiałam materiał, a nie tylko nauczyłam się informacji na pamięć oraz zrozumiałam jak dobrze rozwiązywać zadania maturalne. Będę bardzo miło wspominała wszystkie lekcje :)

Julia
02 października 2019

Najlepsze lekcje biologii, ktore pomogly mi zrozumiec, a nie wykuc na pamiec material do matury z biologii, bez wychodzenia z domu. Dzieki temu, ze lekcje odbywaly sie w domu, o kazdej porze dnia i nocy i na kazdym wyjezdzie na wakacje moglam powtarzac material z Pania Inga. Polecam!

Ola
31 sierpnia 2019

Lekcje z Panią Ingą to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam! Indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i świetny kontakt z drugą osobą, to cechy które wyróżniają Panią Ingę spośród innych korepetytorów. Lekcje są zawsze rzetelnie przygotowane, a prezentacje pomagają zrozumieć i utrwalić materiał z biologii. Dziękuję Pani Ingo!

Marcel
07 czerwca 2019

Korepetycje z Ingą były dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem
Przekazała mi ona bardzo dużo ciekawostek, ciekawych porównań i skrótów, które ułatwiały mi naukę biologii
Dzięki pomocy Ingi nauczyłem się jak odpowiadać na pytania maturalne, co jak wiecie, nie jest wcale takie łatwe
Zajęcia są wspaniale przygotowane,posiada ona własne prezentacje, a także rysuje co bardzo ułatwia zrozumienie niektórych procesów lub schematów, które nie są dobrze wytłumaczone w podręcznikach
Intuicyjna strona internetowa ułatwia planowanie korepetycji, ponieważ jasno widać jakie terminy są wolne, co ułatwia życie zapracowanego i zmęczonego maturzysty
Oprócz tego Inga jest wspaniałą osobą, o czym możecie się sami przekonać, gdy zdecydujecie się zapisać do niej na korepetycje.
Bardzo polecam :)

Uczeń
20 maja 2019

Świetne podejście do ucznia. Gorąco polecam :)

Karolina
20 maja 2019

Pani Inga prowadzi zajęcia w przemiłej atmosferze i nauka z nią to sama przyjemność:) Posiada ogromną wiedzę i z pewnością potrafi solidnie przygotować do matury z biologii. Z każdych zajęć można coś wynieść i na pewno nie jest to stracony czas. Polecam!

Anna
12 lutego 2019

Mam przyjemnosc uczyc sie z Pania Inga juz od kilku miesiecy. Jako ze juz od dawna nie jestem w wieku szkolnym:) mialam wielkie opory przed rozpoczeciem zjec ale zupenie niepotrzebnie. Kazde spotkanie to przyjemne z pozytecznym, sposob przekazywania wiedzy jest bardzo przystepny, uzywane techniki sa bardzo wygadne dla studentow "online". Plecam kazdemu kto rozwaza korepetycje z biologii.

Natalia
18 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Ingą. Nigdy wcześniej nie próbowałam korepetycji przez Skype\'a, ale jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie traci się czasu na dojazd. Pani Inga skutecznie wytłumaczyła mi wszystkie problematyczne dla mnie zagadnienia i nauczyła odpowiednio formułować odpowiedzi na maturze, co też jest bardzo ważne. Korepetycje zaczęłam zaledwie kilka miesięcy przed maturą, ale pomimo tego czułam się świetnie przygotowana!

Mama
07 kwietnia 2018

Córka mega zadowolona!

Grzesiek
22 marca 2018

Krótko, zwięźle i na temat: rzeczywiście najlepsze korepetycje z biologii! Pani Inga jak nikt inny zmotywowała mnie do nauki. Wszystko wykłada na zrozumienie i daje wskazówki jak zapamietać niektóre rzeczy. Pomogła mi zrozumieć jak rozwiązywać arkusze maturalne. Tworzy fajne filmiki do powtórek. Polecam każdemu!

Aleksandra
09 stycznia 2018

Lekcje z Panią Ingą to pierwsze lekcje online z jakich skorzystałam i nie żałuję. Nie traci się czasu na dojazdy, kontakt jest bardzo dobry. Co do samych lekcji to są bardzo przyjemne, ciekawie się słucha i rozmawia nie tylko na tematy typowo podręcznikowe, ale także szerszy zakres treści. Pani Inga ma ogromną wiedzę, którą potrafi świetnie przekazać nie wymagając nauki na pamięć, uczy radzenia sobie z trudnymi pytaniami. Tematy, z którymi miałam największy problem obecnie są dla mnie proste i zrozumiałe. Gorąco polecam!

Ania
09 stycznia 2018

Pani Inga przygotowała mnie świetnie do matury i bardzo jej za to dziękuję. Lekcje odbywałyśmy przez Skype i mimo początkowych oporów przed korepetycjami online, muszę przyznać, że takie lekcje są super wygodne i bez tracenia czasu na dojazdy. Pani Inga jest wymagająca, ale lekcje prowadzi w bardzo miłej atmosferze. Polecam! 10/10

Justyna
23 października 2017

Pani Inga świetnie przygotowała mnie do matury z biologii, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia medyczne. Lekcje mieliśmy przez Skypa, co było dla mnie bardzo wygodne. Pani Inga to osoba cierpliwa, posiada rozległą wiedzę biologiczną, potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia biologiczne. Polecam i dziękuję 🙂

Agnieszka
23 października 2017

Zdecydowanie polecam pania Inge 🙂 Dzieki interesujacym prowadzeniu zajec i swietnej atmosferze zaliczylam egzamin z biologii za pierwszym razem, z bardzo dobrym wynikiem 🙂 Pani Inga potrafi genialnie przekazac wiedze i zmotywowac do nauki. Jeszcze raz POLECAM!

Patrycja
23 października 2017

Również polecam! Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pani Inga posiada ogromną wiedzę i potrafi zmotywować ucznia. Wspaniała i cierpliwa osoba. Bardzo dziękuję za udaną współpracę! 🙂

Piotrek
23 października 2017

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Ingą. Potrafi bardzo zawiłe tematy przedstawić w przystępny sposób. Posiada ogromną wiedzę ze wszystkich dziedzin biologii. Jest bardzo cierpliwa i zawsze rzetelnie podchodzi do lekcji. Mimo niesprzyjających zdarzeń losowych zawsze była gotowa by udzielać mi korepetycji. Podchodzi do ucznia indywidualnie, dostosowując metody edukacji do jego osoby. Dzięki Pani Indze rozszerzona matura z biologii nie była dla mnie problemem. Skończyłem pół godziny przed czasem, z bardzo dobrym wynikiem. Nie znajdziecie nikogo lepszego:)

Magda
23 października 2017

Wiedza na korepetycjach przekazywana jest w jak najbardziej zrozumiały sposób, tematy są opracowane ciekawie przez co pozwala szybko zrozumieć i zapamiętać dane zagadnienie. A przede wszystkim lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze co motywuje do dalszej nauki

Ewa
23 października 2017

Pełen profesjonalizm połączony z nauką w miłej atmosferze,tak w ośmiu słowach można podsumować prace z dr Ingą. Trafiłam do Niej w gimnazjum,ukierunkowana na medycynę,oraz na udział w Olimpiadzie Biologicznej.Bardzo dobrze wspominam lekcje z Ingą.Zawsze stawiała jasno określone cele na każde zajęcia,z których systematycznie później przepytywała...

W razie chwilowej luki pamięciowej (tzw.niewiedzy ;)) nie zostawiała mnie samej z problemem,ale zawsze tłumaczyła od nowa,aż do zrozumienia. Pomimo tego że pytała z lekcji na lekcję w razie trudnych tygodni,w których szkoła nie oszczędzała uczniów,odpuszczała odpytywanie (ale na następnej lekcji nie ma taryfy ulgowej). Przed ważnymi dla mnie wydarzeniami jak Olimpiada,czy matura nie było problemu z wygospodarowaniem dla mnie dodatkowego czasu i tak przed egzaminem z biologii cały tydzień spotykałyśmy się na Skypie na około 2h robiąc same arkusze maturalne. Ze spotkaniami na żywo również nie było kłopotu, o ile obie byłyśmy dostępne. Wiedzę podręcznikową ubogacała o ciekawe informacje typowo naukowe, jak przebieg reakcji PCR,czy elementy biotechnologii,które sama jako pracownik naukowy miała okazje przeprowadzać, a które w szkołach ze względu na ogrom materiału są marginalizowane.Inga jest biologiem z powołania,lubi to co robi i zaraża tym uczniów,przez co całkowicie zmienia się podejście do przedmiotu,zauważa się logikę i powiązania między poszczególnymi działami biologii,po czym już nawet metabolizm nie straszy 😉 Obecnie po liceum zakończyłyśmy wspólną naukę a nasza praca zaowocowała tytułem laureata etapu okręgowego OB,oraz przyjęciem na kilka uczelni medycznych.Jednak wiem że w razie jakichkolwiek problemów na studiach zwrócę się o pomoc właśnie do Niej 🙂