Chemia Ciekawie - Korepetycje dla liceum/studiów

Bartosz Czerwieniec 31 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

668 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

[Lekcje ONLINE, tutoring in english] Jestem doktorantem na Wydziale Chemii UW i od 12 lat udzielam korepetycji z chemii.

Lubię uczyć chemii i jestem pewien, ze Tobie także jestem w stanie pomóc. Zajęcia mogę prowadzić na wszystkich poziomach trudności (od podstawówki, liceum i poprawek do przygotowań do matury i olimpiady oraz egzaminów na studiach). Nie ma dla mnie głupich pytań (one są najważniejsze!), stawiam przede wszystkim na jakość kontaktu i odnalezienie problemu w konkretnym temacie, a nie na wbicie do głowy jednego słusznego sposobu rozwiązywania zadań.

Obecnie prowadze zajęcia tylko w wersji online, przy użyciu Skype oraz tablicy interaktywnej Idroo. Cena za godzinę wynosi 120zł. Mogę też prowadzić zajęcia w (małych) grupach. Zajęcia po angielsku lub na poziomie akademickim kosztują 150zł/h. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz lub dzwoń!

Pozdrawiam,
Bartosz

CHEMISTRY TUTOR IN WARSAW

I speak fluent english and can tutor in this language as well. I have studied abroad for a year and worked with students in England and people in IB programme. If you’re a non-polish speaker I’d like to ask you to google-translate paragraph above, but I can assure you I’m a qualified and experienced tutor. I encourage you to write or phone me if you have questions (I can skype as well).

Greetings
Bartosz


Opinie o korepetytorze (9)

Natalia
24 maja 2020

Z chemią zaczęłam mieć problemy w drugiej klasie liceum, gdy rozpoczęliśmy omawianie tematów rozszerzonych. Robienie zadań z tego przedmiotu było dla mnie wielką udręką. Kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia do Pana Bartosza wszystko stało się dużo łatwiejsze. Nie dość, że Pan Bartosz bardzo mi pomógł to lekcje były prowadzone ciekawie i w miłej atmosferze. Zrobiliśmy wspólnie nawet jedno doświadczenie, które naprawdę super wyszło. Pan Bartosz potrafi zainteresować przedmiotem, prowadzić zajęcia z pasją i uśmiechem!

Justyna
16 maja 2020

Zajęcia prowadzone są z pasją i zainteresowaniem. Nie ma mowy o nudzie, gdyż przekazywanie wiedzy na zajęciach u Pana Bartosza jest jak rozmowa dwóch ludzi, a nie nauczyciela, który jest nieomylny i ucznia, który tępo musi powtarzać formułki. Można więc zadawać pytania o chemię, nawet te z pozoru oczywiste, gdyż nawet w nich, jak się nierzadko okazywało, można było znaleźć ciekawe zagadnienia. Jeśli więc masz dość standardowego ,,kucia na blachę", a samemu potrafisz się zmobilizować do działania, to będzie świetny wybór ;3
Bardzo polecam

Monika
04 września 2019

Syn jeździł na korepetycje do pana Bartka w ub. roku - w 8 klasie szkoły podstawowej. Wystarczyła jedna godzina w tygodniu, by chemia nie miała przed nim tajemnic ;), i by uzyskać solidną czwórkę u niezwykle wymagającej nauczycielki (w całej klasie była jedna piątka i cztery czwórki). Co ważne - Janek jeździł na te korki bez skrzywienia, bez zniechęcenia, mimo, iż był to poniedziałek po lekcjach. Bywało też, że dzielił się wrażeniami - pokazywał np. jakieś ciekawie doświadczenia chemiczne na YouTubie, o których mowa była na spotkaniach. Szczerze polecam!

Julia
21 maja 2019

Jestem uczennicą 3 gimnazjum. Miałam problemy ze zrozumieniem chemii w szkole, a wręcz nie lubiłam tego przedmiotu, bo wydawał mi się bezsensowny i trudny. Dlatego postanowiłam spróbować korepetycji u pana Bartosza i zdecydowanie mogę powiedzieć ze była to dobra decyzja! Bardzo szybko zrozumiałam wszystkie problematyczne dla mnie zagadnienia, a lekcje chemii w szkole stały się banalnie proste. Dzięki panu Bartoszowi udało mi się również bezbłędnie napisać egzamin gimnazjalny z chemii! Serdecznie polecam!

Patryk
08 maja 2019

Współpraca to była czysta przyjemność. Korepetytor z ogromną wiedzą i dużą cierpliwością. Zawsze znajdzie czas żeby wytłumaczyć jakiś problem. Bardzo polecam zajęcia.

Olga
24 września 2018

Jako że nie miałam chemii rozszerzonej w liceum, przygodę z chemią rozpoczęłam dopiero na studiach na Wydziale Chemii UW. Potrzebowałam pomocy w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego z chemii organicznej, przedmiotu u nas wyjątkowo trudnego do zaliczenia. Kilku korepetytorów już mi wcześniej odmówiło ze względu na trudność materiału. Trzy tygodnie przed egzaminem znalazłam Bartosza, dla którego to nie był większy problem. Dzięki kilku zajęciom zaczęłam swobodniej i pewniej poruszać się w chemii organicznej, zrozumiałam, jaka może być logiczna, a to, czego logicznie nie umiałam wytłumaczyć, rozwiązywałam intuicyjnie. W efekcie zdałam egzamin na ponad 80 % :) Korepetycje warte swojej swojej ceny i czasu. Serdecznie polecam :)

G
31 sierpnia 2018

Jesli ktos potrzebuje pomocy z chemia, to rozwiazanie jest jedno - Bartosz. Przyszlam do niego w grudniu, a matura juz w maju. Zaleglosci setki, a w nowym liceum nie ma chemii. A teraz - studentka chemii na UW. Bartosz ma najlepsze podejscie do ucznia z jakim spotkalam sie w calej swojej szkolnej karierze. Jesli dla kogos chemia jest czarna magia, to dam sobie reke uciac, ze po kilku spotkaniach juz nie bedzie. Jednym slowem - polecam!

mama Frani
01 sierpnia 2018

Dla mojej córki, zestresowanej gimnazjalistki, chemia była prawdziwą zmorą. Po kilku tygodniach korepetycji okazało się, że chemia jest jej ulubionym przedmiotem, a materiał przerobiony tak szybko, że reszta klasy została daleko z tyłu. Szczerze polecamy lekcje z panem Bartoszem!

Filip
11 czerwca 2018

Przygotowanie do matury - żaden problem
Poprawa matury - pestka
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że dzięki niemu polubiłem chemię co dowodem jest uczęszczanie na kierunek Chemia w Krakowie. Bardzo polecam każdemu kto chce mieć solidne wyniki na maturze i sprawdzianach w liceum :)