Rachunkowość zadania prace

Agnieszka Walter Accounting Training49 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (21)

506 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Biała Podlaska (całe miasto)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Jeśli interesują Cię kursy video zajrzyj na moją stronę http://szkoleniarachunkowosc.pl  CENISZ SWÓJ CZAS I CHCESZ JAK NAJSZYBCIEJ ZDOBYĆ WIEDZĘ Z RACHUNKOWOŚCI? PODNOSISZ KWALIFIKACJE? ZMIENIASZ PRACĘ?MASZ POPRAWKĘ? PISZESZ BIZNES PLAN? Zapraszam na 45 minut /lub więcej/ efektywnej nauki.Niemożliwe rzeczy rozwiązuje od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. Nie musisz wychodzić z domu wystarczy, że masz komputer. Specjalizuje się w rachunkowości finansowej, zarządczej oraz w analizie i sprawozdawczości finansowej. Opinie o mnie http://www.e-korepetycje.net/adiwaki#opinie
Jak do tej pory uczono Cię rachunkowości? Jeśli chcesz spróbować inaczej, rozumieć i widzieć całokształt zagadnienia oraz jego zastosowanie w praktyce, zapraszam. Jeśli wolisz tradycyjny schemat korepetycji proszę bardzo. Pomagam także w wyborze tematu prac licencjackich, magisterskich i dyplomowych.
-wyborze odpowiedniego przedsiębiorstwa do napisania pracy,
- napisaniu planu pracy,
-uzyskaniu sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat itd.) potrzebnych do analiz
- ustaleniu co powinno się znaleźć w poszczególnych rozdziałach pracy
- kwestiach merytorycznych, konsultacjach i wszelkich trudnościach związanych z pisaniem pracy. W tym mieście e-learning. Pomagam w pisaniu projektów i rozwiązywaniu zadań. Specjalizuje się w zadaniach z księgowania operacji gospodarczych wraz ze sporządzeniem:
-bilansu,
-rachunku zysków i strat,
-rachunku cash flow.

Ponadto pomoc w zakresie:
- ewidencja i rozliczanie wynagrodzeń pracowniczych,
- metoda FIFO, LIFO.
- amortyzacja.
Wykonuję zawód księgowej. Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe z rachunkowości.
W tym mieście e-learning.


Opinie o korepetytorze (1)

Student
04 maja 2017

Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim Panią Agnieszkę. Super kontakt, wszystko na czas. Profesjonalne podejście. Dziękuję bardzo za miłą współpracę. Rozwiązała Pani moją bolączkę z rachunkowością i jeśli w przyszłości nadarzy się podobna okoliczność to mam zapisany do Pani kontakt.