WOS, HISTORIA - MATURA, STUDIA.


605 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Całe miasto i okolice. Linia WKD.)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

UWAGA! DOKTOR HISTORII. KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE DO MATURY, ZGODNE Z NOWYMI ZASADAMI REKRUTACJI NA ROK AKADEMICKI 2019/20! INDYWIDUALNE PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z HISTORII I WOS.
COACHING HUMANISTYCZNY! KSZTAŁTOWANIE UMIEJĘTNOŚCI NIEZBĘDNYCH W OBCOWANIU Z HISTORIĄ, HISTORIĄ SZTUKI, WIEDZĄ O SPOŁECZEŃSTWIE. EFEKTYWNE PRZYGOTOWANIE DO STUDIÓW HUMANISTYCZNYCH I POLITOLOGICZNYCH!
Doktor historii, absolwent Studiów Podyplomowych na Wydziale Prawa UW. Długoletnie doświadczenie: korepetycje, nauczyciel w liceum, wykładowca na uniwersytecie i kursach przygotowawczych, edukator w Wydawnictwie Szkolnym PWN. Zajęcia przygotowują kompleksowo do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Solidne powtórzenie i usystematyzowanie materiału; rozwiązywanie testów, nauka pisania wypracowań; historia sztuki; STAŁA, SYSTEMATYCZNA PRACA ZE ŹRÓDŁAMI TEKSTOWYMI, STATYSTYCZNYMI, KARTOGRAFICZNYMI I IKONOGRAFICZNYMI. Zapewniam gratis wszelkie materiały: źródła, testy, ikonografię.NA POCZĄTKU WSPÓŁPRACY WRĘCZAM DOKŁADNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ.Gwarantowana efektywność i skuteczność! Szczególnie zapraszam drugoklasistów!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii