WOS, HISTORIA - MATURA, STUDIA.


605 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Całe miasto i okolice. Linia WKD.)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

UWAGA! DOKTOR HISTORII. KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE DO MATURY, ZGODNE Z NOWYMI ZASADAMI REKRUTACJI NA ROK AKADEMICKI 2019/20! INDYWIDUALNE PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z HISTORII I WOS.
COACHING HUMANISTYCZNY! KSZTAŁTOWANIE UMIEJĘTNOŚCI NIEZBĘDNYCH W OBCOWANIU Z HISTORIĄ, HISTORIĄ SZTUKI, WIEDZĄ O SPOŁECZEŃSTWIE. EFEKTYWNE PRZYGOTOWANIE DO STUDIÓW HUMANISTYCZNYCH I POLITOLOGICZNYCH!
Doktor historii, absolwent Studiów Podyplomowych na Wydziale Prawa UW. Długoletnie doświadczenie: korepetycje, nauczyciel w liceum, wykładowca na uniwersytecie i kursach przygotowawczych, edukator w Wydawnictwie Szkolnym PWN. Zajęcia przygotowują kompleksowo do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Solidne powtórzenie i usystematyzowanie materiału; rozwiązywanie testów, nauka pisania wypracowań; historia sztuki; STAŁA, SYSTEMATYCZNA PRACA ZE ŹRÓDŁAMI TEKSTOWYMI, STATYSTYCZNYMI, KARTOGRAFICZNYMI I IKONOGRAFICZNYMI. Zapewniam gratis wszelkie materiały: źródła, testy, ikonografię.NA POCZĄTKU WSPÓŁPRACY WRĘCZAM DOKŁADNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ.Gwarantowana efektywność i skuteczność! Szczególnie zapraszam drugoklasistów!


Opinie o korepetytorze (3)

Maria Krawczak
06 lipca 2020

Pan Marek przygotował mnie na maturę z WOSu 2020 i zajęcia z nim były nie tylko bardzo merytoryczne ale również niezwykle ciekawe. Pan Marek w tak przystępny i zrozumiały sposób tłumaczył skomplikowane zagadnienia, że z jego pomocą prawdopodobnie opanowałabym fizykę kwantową w tydzień (a jestem typowym humanem). Sposób przekazywania wiedzy, zapał do pracy i pasja powinny być wzorem dla każdego nauczyciela!

Julia Augustyn
28 czerwca 2020

Pan Marek przygotowywał mnie w tym roku przez kilka miesięcy do matury z historii. Lekcje były czystą przyjemnością, ale były jednocześnie pełne informacji przekazywanych w bardzo przystępny sposób :) Często korzystaliśmy z atlasu oraz prezentacji Pana Marka, dzięki czemu łatwiej było zapamiętać wydarzenia, miejsca, czy dane obrazy, w tym niektóre karykatury. Dostałam również plik testów powtórkowych przed maturą, żeby powtórzyć materiał i uporządkować lepiej wiadomości. Pan Marek zawsze był niesamowicie punktualny, a gdy miałam pytanie chętnie odpowiadał, poszerzając temat.

Bardzo polecam! Wspaniały nauczyciel :)

Alessandro Petryshyn
30 maja 2020

Z Panem Olkuśnikiem przygotowywałem się do matury z historii oraz WoS-u i były to lekcje wyjątkowo interesujące, wiele wnoszące i niezwykle rozwijające. Liczne dyskusje bardzo mi pomogły inaczej spojrzeć na kwestie, które dotychczas uważałem za jednoznaczne. Dzięki Panu Olkuśnikowi zrozumiałem dlaczego warto być ze światem na bieżąco i jak dużo można dowiedzieć się o teraźniejszości poprzez analizowanie przeszłości.

Bardzo serdecznie polecam usługi Pana Olkuśnika!