MATURA u NAUCZYCIELKI EGZAMINATORKI- tel.501891350

NAUCZYCIELKA LO i EGZAMINATORKA z BIOLOGII www.korepetycje-z-biologii.pl50 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant
Wszystkie oferty korepetytora (86)

501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Pszów (cały Śląsk)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, dorośli, matura rozszerzona i podstawowa

Egzaminatorka maturalna OKE, nauczycielka dyplomowana z 20- letnim stażem w LO, mgr biologii i ochrony środowiska, ekspertka maturalna oraz długoletnia organizatorka kursów maturalnych zaprasza na REWELACYJNE korepetycje z biologii na Śląsku, na poziomie maturalnym

Zajęcia stacjonarne odbywają się w okolicach Tarnowskich Gór i Zabrza, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach lokalowych ( prywatny, klimatyzowany gabinet, wyposażony w wiele pomocy biologicznych).

Zajęcia w godzinach od 7.00 do 23.00- wg potrzeb ucznia.

Czas zajęć: 120 minut.
Są to zajęcia indywidualne.

W cenę wliczone są wszelkie materiały- zestawy zadań pogrupowane tematycznie, prezentacje, testy, wymagania edukacyjne. Zajęcia polegają ma przerabianiu ogromnej ilości zadań- około 200 na jednych zajęciach!
Dodatkowo na FB prowadzę grupę, gdzie udostępniam swoim uczniom mnóstwo dodatkowych materiałów oraz pomagam o każdej porze dnia.

Efektywność moich zajęć to powyżej 80 % na maturze z biologii- wyniki do sprawdzenia na Facebooku i innych stronach internetowych.

Serdecznie zapraszam: tel. 501-891-350 (po godz. 22.15)
Zadzwoń lub napisz w celu otrzymania szczegółowej oferty zajęć. (koniecznie proszę podać maila kontaktowego)

szczegóły/ grafik/ cennik:  www.korepetycje-z-biologii.pl

Przyjmuję już rezerwacje do matury 2020, 2021 i kolejnych.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Doświadczenie:
20 lat efektywnych korepetycji z biologii, rewelacyjne i potwierdzone wyniki matur z biologii- powyżej 80 %

Certyfikaty:
mgr biologii i ochrony środowiska, nauczyciel licealny, egzaminatorka maturalna OKE- dokumenty do wglądu lub dostępne na FB


Opinie o korepetytorze (2)

Iza
20 grudnia 2020

Rewelacja!!! Zajęcia ONLINE na najwyższym poziomie- pełny profesjonalizm. Dużo materiałów i systematyczność współpracy. Pani Profesor jest punktualna, zawsze przygotowana i zna odpowiedź na KAŻDE pytanie. Przerabiamy mnóstwo zadań różnego typu, głównie na ,,wyjaśnij", każda moja odpowiedź jest weryfikowana przez Panią Profesor. Miałam już inne zajęcia online i wiem, co piszę. Wymagania są bardzo duże, pracy masa- ale tak właśnie powinno być. A Pani jest przemiła i cierpliwa)
Zajęcia warte swojej ceny- GORĄCO POLECAM! Izia.

Aleksander F.
02 lutego 2018

Najlepsze korepetycje z biologii na Śląsku- matura z biologii 2017- wynik 91%. I PIERWSZE PODEJŚCIE.
Gdy zapisywałem się na lekcje do Pani Profesor dziwiło mnie i moich znajomych, że uczniowie dojeżdżają na zajęcia z Opola, Częstochowy, Krakowa, Cieszyna a nawet Wrocławia. Teraz, gdy sam byłem uczniem, rozumiem dlaczego Pani Profesor ma tylu chętnych i dlaczego tak trudno się do Pani dostać na korepetycje. Wielkie uznanie z mojej strony oraz podziw i wdzięczność że strony moich rodziców, ponieważ tylko dzięki pracy, zaangażowaniu i perfekcji w tłumaczeniu biologii dostałem się na medycynę z wynikiem 91% z matury. Ogromne znaczenie miały dla mnie te korepetycje również w zaliczeniu pierwszego semestru medycyny bez najmniejszych problemów. Z całą pewnością nie dałbym sobie rady bez pomocy Pani Profesor.
Polecam wszystkim- korepetycje na poziomie pięciu gwiazdek *****