Korepetycje - Konwersacje - Matura - Egzaminy

Paulina 38 lat
Mgr/mgr inż.

663 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Bemowo)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia, zaawansowany, kurs profesjonalny

Serdecznie zapraszam na lekcje z języka francuskiego dla młodzieży i osób dorosłych (poziomy licealny, studia i zawodowy). Przygotowuję do  wszystkich rodzajów egzaminów, mam długoletnie doświadczenie w zakresie przygotowania do matury (wszystkie poziomy) i egzaminu DELF.

Serdecznie zapraszam również na same konwersacje w języku francuskim dla osób, które chciałyby utrzymać kontakt z językiem lub zacząć się porozumiewać.

Zapraszam też uczniów z takich obszarów jak Lingwistyka, Tłumaczenia czy Językoznawstwo. Specjalizuję się w gramatyce i poprawności zdania w języku francuskim. Mam doświadczenie w pracy ze studentami Romanistyki, Lingwistyki i Kolegium. Prowadzę m.in. zajęcia z gramatyki opisowej, ze wstępu do tłumaczenia i interpretacji, z form wypowiedzi pisemnej (compte rendu, résumé, commentaire de texte...)

Z zawodu jestem tłumaczem języka francuskiego, ukończyłam Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Jean Moulin Lyon3 we Francji, gdzie mieszkałam i pracowałam przez 6 lat. Jestem również absolwentką Romanistyki na UW. Języka francuskiego uczę od 15 lat. 

Prowadzę zajęcia u siebie (Warszawa, Bemowo), posiadam gabinet wyposażony w tablicę i dużą ilość materiałów.

Cena:
80zł za 60 min
100zł za 90 min

Wystawiam faktury.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielam pod numerem telefonu

 663 741 743


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii