Doktor Nauk Scislych:chemia,matematyka

Mariusz GUTOWSKI CENTRUM KSZTAŁCENIA EDUKACYJNEGO KRANIUM MARIUSZ G46 lat
Dr/dr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (2)

505 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Gorzów Wielkopolski (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Doktor Nauk Ścisłych (pracownik naukowy,wykładowca), absolwent jednego z największych universytetów w Wielkiej Brytani (University of South Wales,Cardiff) oraz Chińskiej Akademii Nauk (Institute of Biochemistry and Cell Biology,Shanghai) udzieli korepetycji z zakresu takich przedmiotów jak: chemia,biochemia,matematyka. Korepetycje są prowadzone na każdym możliwym poziomie (podstawowym lub rozszerzonym), od szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum,liceum oraz studia wyższe,przygotowując do każdego egzaminu wstępnego czy końcowego (egzamin gimnazjalny,maturalny, uczelniany). Zapewniam pełen profesjonalizm, najnowoczesniejsze metody nauczania oraz miłą i przyjazną atmosferę. Możliwe dojazdy do domu ucznia/uczennicy. Kontakt telefoniczny 505 962 948


Opinie o korepetytorze (3)

Przemysław
06 września 2017

Profesjonalnie i ściśle prowadzone zajęcia w przyjemnej atmosferze co poskutkowało 90% wynikiem z matury z chemii. Pan Mariusz jest osobą na której zawsze można polegać nawet w nagłym predykamencie. Gorąco polecam.

Mariolka
16 sierpnia 2017

Pan Mariusz to osoba bardzo profesjonalna i przemiła. Wiedzę przekazuje w całości popartą bardzo wieloma zadaniami. Bardzo wymagający ale mi akurat to bardzo odpowiadało, bo dostanie się na lekarski nie jest łatwe a mi się to udało:-)
Wszystkim gorąco polecam!

Bartek
05 kwietnia 2017

Konkretnie a zarazem prosto, w przemiłej atmosferze i 100% skutecznosć. Gorąco polecam!!!