Historia i wos - przygotowanie do matury.


605 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
55 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Całe miasto i okolice.)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Marek Olkuśnik - doktor historii. Także ogólnopolskie zajęcia on-line!!! Kompleksowe przygotowanie do matury 2021! Indywidualne przygotowanie do konkursów przedmiotowych. Kształtowanie umiejętności niezbędnych w obcowaniu z historią, wiedzą o społeczeństwie, historią sztuki. Efektywne przygotowanie do studiów humanistycznych i politologicznych. Kompetencje: doktor historii, absolwent studiów podyplomowych na wydziale prawa UW, doświadczony korepetytor, nauczyciel w LO, wykładowca historii na uniwersytecie i kursach przygotowawczych, autor licznych publikacji naukowych, popularnonaukowych i dydaktycznych. Redaktor portalu historia:poszukaj. Zapewniam: solidne omówienie całości materiału w zakresie rozszerzonym według starannie przemyślanego harmonogramu, który przekazuję na początku współpracy; naukę pisania wypracowań, analizy źródeł tekstowych, statystycznych, ikonograficznych; ćwiczenie rozwiązywania testów; darmowe materiały dydaktyczne; multimedialny charakter zajęć - PREZENTACJE!!!. Przyjazna atmosfera! Zapraszam także na 2-letni cykl przygotowań.


Opinie o korepetytorze (3)

Maria Krawczak
06 lipca 2020

Pan Marek przygotował mnie na maturę z WOSu 2020 i zajęcia z nim były nie tylko bardzo merytoryczne ale również niezwykle ciekawe. Pan Marek w tak przystępny i zrozumiały sposób tłumaczył skomplikowane zagadnienia, że z jego pomocą prawdopodobnie opanowałabym fizykę kwantową w tydzień (a jestem typowym humanem). Sposób przekazywania wiedzy, zapał do pracy i pasja powinny być wzorem dla każdego nauczyciela!

Julia Augustyn
28 czerwca 2020

Pan Marek przygotowywał mnie w tym roku przez kilka miesięcy do matury z historii. Lekcje były czystą przyjemnością, ale były jednocześnie pełne informacji przekazywanych w bardzo przystępny sposób :) Często korzystaliśmy z atlasu oraz prezentacji Pana Marka, dzięki czemu łatwiej było zapamiętać wydarzenia, miejsca, czy dane obrazy, w tym niektóre karykatury. Dostałam również plik testów powtórkowych przed maturą, żeby powtórzyć materiał i uporządkować lepiej wiadomości. Pan Marek zawsze był niesamowicie punktualny, a gdy miałam pytanie chętnie odpowiadał, poszerzając temat.

Bardzo polecam! Wspaniały nauczyciel :)

Alessandro Petryshyn
30 maja 2020

Z Panem Olkuśnikiem przygotowywałem się do matury z historii oraz WoS-u i były to lekcje wyjątkowo interesujące, wiele wnoszące i niezwykle rozwijające. Liczne dyskusje bardzo mi pomogły inaczej spojrzeć na kwestie, które dotychczas uważałem za jednoznaczne. Dzięki Panu Olkuśnikowi zrozumiałem dlaczego warto być ze światem na bieżąco i jak dużo można dowiedzieć się o teraźniejszości poprzez analizowanie przeszłości.

Bardzo serdecznie polecam usługi Pana Olkuśnika!