Michał Ćwiek - zawodowy korepetytor, KATOWICE

Michał Ćwiek 33 lata
Mgr/mgr inż.

512 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
180 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Katowice (Bogucice)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Zapraszam na profesjonalne przygotowanie do MATURY z matematyki 2022/2023 oraz korepetycje z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KATOWICE - BOGUCICE, ul. Modrzewiowa.

OFERTA
Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania od podstawówki  przez liceum (technikum) aż po uczelnie wyższe . Pomogę uczniom w zrozumieniu bieżącego materiału. Ponadto zajmuję się przygotowaniem do

 • matury podstawowej
 • matury rozszerzonej
 • egzaminu ósmoklasisty

O MNIE
W 2014r. ukończyłem z wynikiem celującym magisterskie STUDIA MATEMATYCZNE na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Taki kierunek studiów wybrałem dlatego, że Matematyka od zawsze była jedną z moich pasji i ciągle dążę do tego, aby stać się jak największym specjalistą w tej dziedzinie. Dodatkowo już w czasach szkolnych zauważyłem, że z łatwością przychodzi mi przekazywanie mojej matematycznej wiedzy innym. I właśnie te trzy czynniki: pasja, wykształcenie matematyczne oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy zachęciły mnie, aby zająć się nauczaniem matematyki zawodowo. Toteż po studiach otworzyłem własną działalność gospodarczą, dzięki której mam możliwość profesjonalnego nauczania oraz prowadzenia kursów przygotowujących do matury.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MATURA Z MATEMATYKI 2022 POZIOM PODSTAWOWY
Kurs przygotowujący do matury podstawowej złożony jest z dwóch etapów.

 • W pierwszej kolejności zdobywamy elementarną wiedzę. W tym celu stworzyłem profesjonalny, autorski kurs, dzięki któremu opanujemy wszystkie wymagane do matury działy matematyczne tj.
  1. Liczby rzeczywiste
  2. Wyrażenia algebraiczne
  3. Równania i nierówności
  4. Funkcje
  5. Ciągi
  6. Trygonometria
  7. Planimetria
  8. Geometria analityczna
  9. Stereometria
  10. Statystyka, teoria prawdopodobieństwa i kombinatoryka

Do omówienia poszczególnych działów przygotowałem materiały szkoleniowe, które każdy uczeń dostaje ode mnie w formie papierowej. Materiały te składają się m.in. z zestawu 20-25 zadań, które przerabiamy wspólnie na korepetycjach, abym mógł gruntownie wprowadzić ucznia w daną tematykę. Zestawy te tworzyłem ze szczególną starannością tak, aby w zwartej formie zawrzeć wszystkie niezbędne wiadomości dotyczące danego działu. Oprócz tego przygotowane są też zadania domowe wraz z odpowiedziami, pozwalające utrwalić zdobyte podczas korepetycji umiejętności. Co więcej do każdego działu dołączona jest część teoretyczna zawierająca elementarne pojęcia oraz wszystkie niezbędne wzory oraz twierdzenia związane z danym działem.

 • Po przerobieniu wszystkich 10 działów przychodzi pora na przećwiczenie zdobytej wiedzy. Jest to moment, w którym zaczyna się drugi etap całego kursu czyli praca z arkuszami maturalnymi. Chodzi tu głównie o wyrobienie biegłości i szybkości, przyzwyczajenie do formy egzaminu, a także ostateczne utrwalenie całości materiału. Staram się dbać o to, aby moi uczniowie spotkali się z jak największą różnorodnością zadań, dlatego zapewniam przerabianie arkuszy nie z jednego, a z co najmniej 7 różnych wydawnictw z arkuszami maturalnymi. Ponadto omawiamy również matury oraz matury próbne z lat poprzednich. Uważam, że takie zróżnicowanie jest bardzo wskazane, gdyż sprawia, że moi uczniowie są finalnie przygotowani na niemal każdy typ zadań maturalnych i praktycznie nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. To z kolei w połączeniu z biegłością wynikającą z przerobienia wspólnie ogromnej ilości zadań w trakcie całego kursu daje gwarancję maturalnego sukcesu.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MATURA Z MATEMATYKI 2022 POZIOM ROZSZERZONY
Kurs przygotowujący do matury rozszerzonej złożony jest z dwóch etapów.

 • W pierwszej kolejności zdobywamy elementarną wiedzę tzn. przerabiamy szczegółowo kolejne działy matematyczne. W tym celu rozwiązujemy starannie wyselekcjonowane przeze mnie zadania ze zbioru "Matura z matematyki 2018-…” autorstwa Andrzeja Kiełbasy. Co więcej na pierwszych zajęciach każdy maturzysta otrzymuje ode mnie w prezencie wyżej opisany zbiór. Według mnie jest to najlepsza książka służąca do powtórki i opanowania wszystkich wymaganych zagadnień. Kolejność omawiania poszczególnych działów nie jest przypadkowa, lecz doskonale przemyślana, tak aby na każdym etapie potrzebna była znajomość tylko tych treści, które zostały już wcześniej omówione. Zbiór zawiera ogromną ilość zadań dokładnie takiego rodzaju jakie pojawiają się na maturze oraz grupę prostszych zadań wprowadzających. Ponadto na początku każdego działu przygotowany jest wstęp teoretyczny, pozwalający przypomnieć sobie najważniejsze wzory oraz twierdzenia dotyczące danego działu. Polecam ten zbiór również z własnego doświadczenia, gdyż był on jednym z czynników, które pomogły mi osiągnąć wynik 100% na mojej maturze rozszerzonej z matematyki, co potwierdza tylko jego skuteczność.
 • Następnie, gdy opanujemy już elementarną wiedzę, przychodzi pora na przećwiczenie tej wiedzy w praktyce. Jest to moment, w którym zaczyna się drugi etap całego kursu czyli praca z arkuszami maturalnymi. Chodzi tu głównie o wyrobienie biegłości i szybkości, przyzwyczajenie do formy egzaminu, a także ostateczne utrwalenie całości materiału. Staram się dbać o to, aby moi uczniowie spotkali się z jak największą różnorodnością zadań, dlatego zapewniam przerabianie arkuszy nie z jednego, a z co najmniej 7 różnych wydawnictw z arkuszami maturalnymi. Ponadto omawiamy również matury oraz matury próbne z lat poprzednich. Uważam, że takie zróżnicowanie jest bardzo wskazane, gdyż sprawia, że moi uczniowie są finalnie przygotowani na niemal każdy typ zadań maturalnych i praktycznie nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. To z kolei w połączeniu z biegłością wynikającą z przerobienia wspólnie ogromnej ilości zadań w trakcie całego kursu daje gwarancję maturalnego sukcesu.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

UWAGA Zachęcam do skorzystania z możliwości obniżenia ceny. Jest to możliwe w przypadku zajęć w grupie 2-osobowej. Wówczas cena od osoby wynosi 120 zł za 60 minut. Grupę mogą utworzyć dowolne dwie osoby potrzebujące pomocy z tym samym materiałem. Szczególnie jednak polecam taką opcję osobom przygotowującym się do matury podstawowej lub rozszerzonej. Na kursie maturalnym w grupie 2-osobowej przerabiany jest dokładnie taki sam materiał jak na korepetycjach indywidualnych, dlatego warto skorzystać z możliwości obniżenia ceny.

PŁATNOŚCI
• korepetycje indywidualne – 180 zł / 60 minut
• korepetycje w grupie 2-osobowej – 120 zł / 60 minut od osoby

KONTAKT
Tel. 512-763-070

Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Opinie o korepetytorze (1)

Filip
03 kwietnia 2018

Polecam ! Super atmosfera, Pan Michał bardzo spokojnie przekazuje wiedzę i analizuje zadania. Przygotowywałem się z nim do matury rozszerzonej już parę lat temu, ale zdanie tego egzaminu na wysokim poziomie pozwoliło mi na dalszy rozwój. Często korepetytorzy nie potrafią przekazać wiedzy co jest najważniejsze. Nie, że jakiś profesor ją posiada, tylko że ktoś potrafi do nas dotrzeć i wytłumaczyć aby poczuć temat.