Biology IB, IGCSE, polska matura - Cambridge Univ.

pavlette 38 lat
Dr/dr inż.

603 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Śródmieście )
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, wszystkie poziomy


Biologia - IB Biology, IGCSE, matura polska; wszystkie poziomy - PhD Biolog, genetyk - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, także magister psychologii, obecnie na Cambridge Univ. - moją pasją jest nauka, którą zajmuję się na co dzień, a do tego posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i naukowe - które dodatkowo rozwijam udzielając korepetycji. Jestem też biologiem uczącym w systemie IB, który stał się moim konikiem. Serdecznie zapraszam na zajęcia z biologii na wszystkich poziomach, szczególnie przygotowanie do matury z biologii, systemu IB, egzaminów i sprawdzianów, jak również wszystkich pragnących poszerzyć swoją wiedzę z biologii.

Lekcje prowadzone są w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze; duża liczba autorskich zadań i testów, jak również arkuszy maturalnych rozwiązywanych podczas zajęć gwarantuje dobre przygotowanie do matury i egzaminów. Program naszych zajęć dostosowuję indywidualnie do potrzeb i wiedzy ucznia. Dzięki tak prowadzonym lekcjom wszyscy moi dotychczasowi uczniowie dobrze zdają egzaminy i nie mają problemów na studiach, również na uczelniach zagranicznych.

Zapraszam na zajęcia indywidualne lub w małych 2-4 osobowych grupach (ze znajomymi, przyjaciółmi); dzięki temu mamy szansę na naukowe dyskusje podczas zajęć, powtarzanie zagadnień, a i cena za 1h jest niższa. Do zobaczenia! :)

P.S. Informacje o mnie znajdziecie tutaj: www.gene-racja.pl

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii