MATEMATYKA - korepetycje (Sosnowiec i okolice)


501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Sosnowiec (Dańdówka)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli

DOŚWIADCZENIE (ponad 20 lat), wysoka efektywność, uniwersalne techniki przekazywania i sprawdzania wiedzy, autorskie materiały dydaktyczne dostosowane do wykładów i skutecznie przyśpieszające naukę (algorytmy, definicje, wzory, wskazówki, prezentacje, przykłady, testy i zadania sprawdzające).
Prezentowane materiały dydaktyczne stanowią usystematyzowaną teorię niezbędną do efektywnego opanowania i zrozumienia przedmiotu. Wiedza zebrana w pigułce została tak opracowana, aby przyspieszyć przyswajanie materiału i ułatwić jego zrozumienie oraz utrwalenie. Dzięki temu uczeń stopniowo "wyrabia" w sobie prawidłowe nawyki myślowe oraz kształtuje analityczne umiejętności rozwiązywania zadań matematycznych. Materiały udostępniam na mojej stronie internetowej, a także w formie wydruków i broszur.

ZAJĘCIA odbywają się u mnie (Sosnowiec Dańdówka). Spotykamy się zwykle raz w tygodniu na 2 godziny. (dot. głównie przygotowania do matury). Każdy temat tłumaczę od podstaw, następnie rozwiązujemy przykładowe zadania w brudnopisie (wymagany zeszyt A4). Systematycznie zadaję prace domowe - w ramach sprawdzenia czy temat został dobrze opanowany i czy można przejść dalej (weryfikacja postępów). Wszelkie istotne wskazówki (zakres pracy domowej, zaległe/nieodrobione prace, termin następnych zajęć, oraz ewentualne prośby o kontakt rodziców) zapisuję na koniec lekcji w brudnopisie.

O MNIE: Uczę tylko prywatnie – zawodowy korepetytor. Jest to moja stała, pełnoetatowa praca (działalność gospodarcza). Systematycznie i na bieżąco doskonalę swój warsztat: wprowadzam oraz modernizuję metodykę nauczania, aktualizuję tematykę i dostosowuję do bieżących wymogów.
ZAKRES: studia, przygotowanie do matury (rozszerzenie, podstawa), szk. średnie, olimpiady, konkursy, egzaminy (poprawkowe, komisyjne), gimnazja ...

 

CENY: indywidualnie - 130zł/120min, 110zł/90min, 90zł/60min; w grupie – 110zł/120min/os., 70zł/60min/os.

STUDENCI - cena powyżej + 20,00 zł.

Wystawiam faktury.

AKTUALNE informacje, TERMINARZ oraz CENNIK są dostępne na www.matematyka.sosnowiec.pl

KONTAKT: mgr Ewa Kędziorczyk, tel. 501 438 691


Opinie o korepetytorze (3)

Franek
09 lutego 2021

Pani Eva jest świetnie przygotowaną osobą, a jej strona z której korzystaliśmy, to idealnie dobrany materiał, który uczy nie tylko liczyć, ale i myśleć jak matematyk. Gorąco wszystkim polecam.

Marta
23 sierpnia 2020

Na korepetycje u pani Ewy chodziłam przez ponad rok i efekty są świetne. Dzięki zajęciom zdałam maturę z podstawy na 70%, a zaczynałam na poziomie niecałych 35%. Zajęcia były wymagające, zadań domowych dużo, ale dzięki nim poprawiłam się i osiągnęłam świetne wyniki(dzięki którym dostałam się na Politechnikę Śląską). Dodatkowo samodzielnie przygotowuje materiały na swojej stronie internetowej, co było nieocenioną pomocą. Jeżeli potrzebujesz nauczyciela, który zmotywuje cię do nauki, podejdzie do ciebie indywidualnie i popracuje z tobą nad tematem ile będzie potrzeba to pani Ewa jest idealnym wyborem. Serdecznie polecam.

Grzegorz
28 lipca 2017

Świetny nauczyciel potrafiący wytłumaczyć, każde zagadnienie związane z matematyką na wiele sposobów. Dużo prac domowych, które są skrupulatnie sprawdzane poprawiane i tłumaczone pozwalają na szybkie utrwalenie materiału. Ogółem WARTO!!!!!!