Wakacyjna obniżka ceny! Zawodowy korepetytor

Rafał Drozd 39 lat
Mgr/mgr inż.

502 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Wakacyjna obniżka ceny! Od 10 czerwca do odwołania oferuję zajęcia po nowej niższej cenie w okresie wakacyjnym. Osobom, które zaczną naukę już teraz, gwarantuję atrakcyjną cenę lekcji do końca sierpnia!

 

Zajęcia na poziomie podstawowym lub rozszerzonym indywidualne albo dwuosobowe. W przypadku intensywnych spotkań cena lekcji do uzgodnienia. Możliwość rozpoczęcia nauki od zaraz. Dojazd do ucznia!*

 

Do wakacyjnej nauki zapraszam:
- sierpniowych poprawkowiczów (matura i inne),
- przyszłorocznych maturzystów,
- wszystkie inne osoby, które chcą zwiększyć swoje matematyczne umiejętności.

 

Nazywam się Rafał Drozd, mam 39 lat. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od ponad 17 lat (uczyłem już ponad 1700 osób). Z racji tego, że jest to moje jedyne zajęcie, godziny lekcji mogą być praktycznie dowolne (8-23). Prowadzę własną działalność, na życzenie wystawiam faktury VAT.

 

Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych indywidualnych, dwuosobowych oraz grupowych, zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Udzielam również korepetycji na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

 

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i zbiorów zadań dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których matematyka była zawsze kulą u nogi ;)

 

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych. Z racji nabytego doświadczenia potrafię skutecznie przekazać wiedzę nawet osobom, których początkowe umiejętności matematyczne były niemalże zerowe. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!


Cennik zajęć w okresie wakacyjnym (10 czerwca - 31 sierpnia 2019):
- 1 osoba: 80-100 zł/60min.,
- 2 osoby: 60 zł/60min./os.

Cennik zajęć od września 2019:
- 1 osoba: 120-150 zł/60min.,
- 2 osoby: 80 zł/60min./os.

 

Za regularne lekcje co najmniej 90-minutowe mogę udzielić rabatu. Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

 

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

 

* Oferuję bezpłatny dojazd do uczniów na terenie następujących dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz, Wola, Ursus, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów; do pozostałych – za dodatkową opłatą. Dojeżdżam także do niektórych podwarszawskich miejscowości.

__________________________________________________________________________________________________
Rafał Drozd, mgr inż. Politechniki Warszawskiej, nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 17 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 1700 zadowolonych klientów.


Opinie o korepetytorze (1)

MA
20 września 2018

Zajęcia z Panem Rafałem miałam już kilka lat temu. Matematyka zawsze sprawiała mi ogromne trudności, a Pan Rafał był jedyną osobą, która potrafiła "do mnie dotrzeć". Generalnie ciężko to opisać słowami, po prostu nie ma lepszego nauczyciela. Serdecznie polecam