Zawodowy korepetytor. Dojazd do ucznia!

Rafał Drozd 41 lat
Mgr/mgr inż.

502 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Zapraszam na profesjonalne kursy 2021/2022 dla maturzystów, ósmoklasistów oraz korepetycje na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia online lub stacjonarne ( dojazd do ucznia! *) indywidualne, dwuosobowe albo grupowe. 

 

Nazywam się Rafał Drozd, mam 41 lat. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od ponad 18 lat (uczyłem już ponad 1800 osób). Z racji tego, że jest to moje jedyne zajęcie, godziny lekcji mogą być praktycznie dowolne (8-23). Prowadzę własną działalność, na życzenie wystawiam faktury VAT.

 

Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych indywidualnych, dwuosobowych oraz grupowych, zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty. Udzielam również korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

 

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i zbiorów zadań dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których matematyka była zawsze kulą u nogi ;)

 

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych. Z racji nabytego doświadczenia potrafię skutecznie przekazać wiedzę nawet osobom, których początkowe umiejętności matematyczne były niemalże zerowe. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!

 

Cennik zajęć online:
- 1 osoba: 100 zł / 60 min.,
- 2 osoby: 60 zł / 60 min. /os,
- 3 osoby i więcej: do uzgodnienia.

Cennik zajęć stacjonarnych z dojazdem do ucznia**:
- 1 osoba: 120 zł / 60 min.,
- 2 osoby: 80 zł / 60 min. /os,
- 3 osoby i więcej: do uzgodnienia.

**W przypadku lekcji 60-min. dodatkowa opłata za dojazd wynosi 30 zł, dla lekcji dłuższych oferuję dojazd gratis.

 

Za regularne lekcje co najmniej 90-minutowe mogę udzielić rabatu. Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

 

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

 

* Dojeżdżam do uczniów na terenie następujących dzielnic Warszawy: Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola, Ursus, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów. Dojeżdżam także do niektórych podwarszawskich miejscowości.

__________________________________________________________________________________________________
Rafał Drozd, mgr inż. Politechniki Warszawskiej, nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 18 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 1800 zadowolonych klientów.


Opinie o korepetytorze (3)

Jakub
06 lipca 2019

Dzięki pomocy Pana Rafała udało mi się zdobyć 98% na maturze rozszerzonej z matematyki. Świetne podejście do ucznia, przyjazna atmosfera i dużo przydatnych porad i sposobów na rozwiązywanie zadań. Polecam

Monika
06 lipca 2019

Panie Rafale, bardzo dziękuję w imieniu swoim i Michała. Dokonał Pan wielkiej rzeczy - w rok nadrobił Pan zaległości syna z I i II klasy mat-fiz i przygotował do rozszerzonej matury z matematyki zdanej na 90%. Dzięki Panu marzenia o studiach na Politechnice Warszawskiej mają duuuużą szansę na spełnienie się.
SZCZERZE POLECAM KOREPETYCJE U PANA RAFAŁA.

MA
20 września 2018

Zajęcia z Panem Rafałem miałam już kilka lat temu. Matematyka zawsze sprawiała mi ogromne trudności, a Pan Rafał był jedyną osobą, która potrafiła "do mnie dotrzeć". Generalnie ciężko to opisać słowami, po prostu nie ma lepszego nauczyciela. Serdecznie polecam