Zawodowy korepetytor. Dojazd do ucznia!

Rafał Drozd 39 lat
Mgr/mgr inż.

502 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Zapraszam na profesjonalne kursy 2019/2020 dla maturzystów, ósmoklasistów oraz korepetycje na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia indywidualne albo dwuosobowe. Dojazd do ucznia!*

UWAGA! Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń aktualnie zapisuję tylko na listę oczekujących.


Nazywam się Rafał Drozd, mam 39 lat. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od ponad 17 lat (uczyłem już ponad 1700 osób). Z racji tego, że jest to moje jedyne zajęcie, godziny lekcji mogą być praktycznie dowolne (8-23). Prowadzę własną działalność, na życzenie wystawiam faktury VAT.

 

Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych indywidualnych, dwuosobowych oraz grupowych, zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty. Udzielam również korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

 

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i zbiorów zadań dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których matematyka była zawsze kulą u nogi ;)

 

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych. Z racji nabytego doświadczenia potrafię skutecznie przekazać wiedzę nawet osobom, których początkowe umiejętności matematyczne były niemalże zerowe. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!

 

Cennik zajęć:
- 1 osoba: 120 zł/60min.,
- 2 osoby: 80 zł/60min./os.

W przypadku lekcji 60-min. dodatkowa opłata za dojazd wynosi 30 zł, dla lekcji dłuższych oferuję dojazd gratis.

Za regularne lekcje co najmniej 90-minutowe mogę udzielić rabatu. Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

 

Jeśli nie odbieram telefonu, zapewne prowadzę w tej chwili zajęcia. Proszę wtedy o pozostawienie wiadomości głosowej lub sms.

 

* Dojeżdżam do uczniów na terenie następujących dzielnic Warszawy: Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola, Ursus, Włochy, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów. Dojeżdżam także do niektórych podwarszawskich miejscowości.

__________________________________________________________________________________________________
Rafał Drozd, mgr inż. Politechniki Warszawskiej, nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 17 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 1700 zadowolonych klientów.


Opinie o korepetytorze (3)

Jakub
06 lipca 2019

Dzięki pomocy Pana Rafała udało mi się zdobyć 98% na maturze rozszerzonej z matematyki. Świetne podejście do ucznia, przyjazna atmosfera i dużo przydatnych porad i sposobów na rozwiązywanie zadań. Polecam

Monika
06 lipca 2019

Panie Rafale, bardzo dziękuję w imieniu swoim i Michała. Dokonał Pan wielkiej rzeczy - w rok nadrobił Pan zaległości syna z I i II klasy mat-fiz i przygotował do rozszerzonej matury z matematyki zdanej na 90%. Dzięki Panu marzenia o studiach na Politechnice Warszawskiej mają duuuużą szansę na spełnienie się.
SZCZERZE POLECAM KOREPETYCJE U PANA RAFAŁA.

MA
20 września 2018

Zajęcia z Panem Rafałem miałam już kilka lat temu. Matematyka zawsze sprawiała mi ogromne trudności, a Pan Rafał był jedyną osobą, która potrafiła "do mnie dotrzeć". Generalnie ciężko to opisać słowami, po prostu nie ma lepszego nauczyciela. Serdecznie polecam