Zawodowy korepetytor. Dojazd do ucznia!

Rafał Drozd 43 lata
Mgr/mgr inż.

502 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
130 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

Aktualnie nie posiadam wolnych terminów w godzinach popołudniowych i wieczornych. Osoby zainteresowane zapisuję na listę oczekujących. Od około połowy listopada zapraszam na lekcje w godzinach przedpołudniowych.

 

Zapraszam na profesjonalne kursy 2023/2024 dla maturzystów, ósmoklasistów oraz korepetycje na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia online lub stacjonarne ( dojazd do ucznia! ) indywidualne, dwuosobowe albo grupowe. 

 

Nazywam się Rafał Drozd, mam 43 lata. Ukończyłem Politechnikę Warszawską. Prywatnym nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo już od ponad 20 lat (uczyłem już ponad 2000 osób). Z racji tego, że jest to moje jedyne zajęcie, godziny lekcji mogą być praktycznie dowolne (7 - 23). Prowadzę własną działalność (faktura VAT na życzenie).

 

Zajmuję się prowadzeniem kursów maturalnych indywidualnych, dwuosobowych oraz grupowych, zgodnych z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty. Udzielam również korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do różnych egzaminów poprawkowych.

 

W swojej pracy korzystam z najlepszych książek i zbiorów zadań dostępnych aktualnie na rynku, jak również z opracowań własnych. Pracuję zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy chcą umieć jeszcze więcej, jak również i tymi, dla których matematyka była zawsze kulą u nogi ;)

 

Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem. Posiadam własny, doskonalony od lat i sprawdzony system nauczania. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć do osób o umysłach humanistycznych. Z racji nabytego doświadczenia potrafię skutecznie przekazać wiedzę nawet osobom, których początkowe umiejętności matematyczne były niemalże zerowe. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

 

Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!

 

Cennik za 60 min zajęć indywidualnych w r. szk. 2023/2024:
- 130 zł - online,
- 160 zł - stacjonarnie w dzielnicach: Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola, Włochy, Ursus, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wilanów.

 

Za zajęcia w dni szkolne odbywające się w godzinach 7-13, jak również zajęcia trwające co najmniej 90 min mogę udzielić rabatu.  Dłuższe lekcje i/lub lekcje w godzinach przedpołudniowych = niższa cena za 60 min (online od 100 zł/ 60 min,  stacjonarnie od 120 zł/ 60 min ). Zapraszam do indywidualnych negocjacji!

 

Dojazd do ucznia jest z zasady bezpłatny. Zastrzegam sobie jednak możliwość doliczenia dodatkowej opłaty za zajęcia w wybranych lokalizacjach (szczególnie w popołudniowych godzinach szczytu komunikacyjnego). Ewentualną opłatę ustalam indywidualnie w oparciu o miejsce oraz czas trwania zajęć. 

 

Dojeżdżam także do pozostałych dzielnic Warszawy oraz do niektórych podwarszawskich miejscowości. Prowadzę również zajęcia w grupach kilkuosobowych, zarówno online, jak i stacjonarnie. W obu powyższych przypadkach cenę zajęć ustalam indywidualnie w zależności od czasu ich trwania oraz liczby osób, a w przypadku zajęć stacjonarnych również od lokalizacji.

 

Jeśli nie odbieram telefonu, proszę o pozostawienie wiadomości sms.

 

__________________________________________________________________________________________________
Rafał Drozd, mgr inż. Politechniki Warszawskiej, nauczyciel matematyki, zawodowy korepetytor, 20 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym i grupowym, ponad 2000 zadowolonych klientów.


Opinie o korepetytorze (9)

B.
30 sierpnia 2023

Mega nauczyciel! Z jedynek i zupełnej awarii licealna drugoklasistka przeszła do trzeciej klasy z czwórką z matematyki! Na komisyjnym, gdzie połowa osób oblała! Dziękujemy :)

Jarosław T
10 sierpnia 2023

Pan Rafał jest godnym polecenia profesjonalistą tłumaczy przystępnie i skutecznie mamy prawie 100 procentowy wynik na maturze polecam rodzice Julki

Olga
11 lipca 2023

To co pisze poniżej Pan Rafał o sobie to Prawda. Najskuteczniejsze,y nauczyciel jakiego miały moje córki maturzystki Naprawdę dobrze ulokowane pieniądze Miły,sympatyczny,cierpliwy i potrafi dotrzeć do młodego człowieka.Nie zastanawiajcie się Państwo. Jeśli zależy Wam na zaliczeniu poprawki albo na wysokich wynikach na maturze.Polecam!:).Olga

"Posiadam bardzo wysokie efekty w nauczaniu, o czym świadczą wyniki moich uczniów. Jestem osobą odpowiedzialną, gwarantuję rzetelność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo osoby kompetentnej i znającej się na rzeczy, zapraszam do współpracy. Po mnie nie ma poprawek!"

Katarzyna
09 lipca 2023

Najlepszy nauczyciel! Pan Rafał przygotowywał 3 lata temu córkę do egzaminu ósmoklasisty, w tym roku syna. (wynik 100%). Pełen profesjonalizm, przekazywanie wiedzy w sposób zrozumiały, bardzo dobry kontakt z uczniem, przyjazna atmosfera. Młodzież darzy Pana Rafała szacunkiem i bardzo docenia jego pracę, widząc błyskawiczne efekty. W tym roku córka będzie zdawać maturę. Bez Pana Rafała się nie obejdzie.

Dorota
07 lipca 2022

Polecam zajęcia z panem Rafałem. Dzięki niemu mój syn uzyskał 88% z matematyki na egzaminie ósmoklasisty. Nie miał też problemu z bieżącym materiałem z lekcji. Syn zaczął rozumieć matematykę i nabrał pewności siebie. Szedł spokojny na egzamin dzięki Panu Rafałowi. Lekcje z nim polecam każdemu!

JSz
07 lipca 2022

Pan Rafał jest świetnym nauczycielem matematyki. Syn po zajęciach z nim złapał wiatr w żagle i egzamin zdał na 96%. Polecam!!!

Jakub
06 lipca 2019

Dzięki pomocy Pana Rafała udało mi się zdobyć 98% na maturze rozszerzonej z matematyki. Świetne podejście do ucznia, przyjazna atmosfera i dużo przydatnych porad i sposobów na rozwiązywanie zadań. Polecam

Monika
06 lipca 2019

Panie Rafale, bardzo dziękuję w imieniu swoim i Michała. Dokonał Pan wielkiej rzeczy - w rok nadrobił Pan zaległości syna z I i II klasy mat-fiz i przygotował do rozszerzonej matury z matematyki zdanej na 90%. Dzięki Panu marzenia o studiach na Politechnice Warszawskiej mają duuuużą szansę na spełnienie się.
SZCZERZE POLECAM KOREPETYCJE U PANA RAFAŁA.

MA
20 września 2018

Zajęcia z Panem Rafałem miałam już kilka lat temu. Matematyka zawsze sprawiała mi ogromne trudności, a Pan Rafał był jedyną osobą, która potrafiła "do mnie dotrzeć". Generalnie ciężko to opisać słowami, po prostu nie ma lepszego nauczyciela. Serdecznie polecam