Matematyka fizyka zajęcia grupowe lub indywidualne


664 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Łódź (Centrum, okolice)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Pisanie prac

Witam,
Jestem absolwentem fizyki z tytułem DOKTORA PAN z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w pomocy w nauce matematyki i fizyki.
ZAPRASZAM.

Opinie o korepetytorze (3)

Damian
24 stycznia 2019

Gorąco polecam Pana Bartka. Świetne przygotowanie, ogromna wiedza oraz duża cierpliwość. Tłumaczenie oparte na przykładach z życia codziennego pozwala na łatwiejsze przyswojenie materiału. Najlepszy korepetytor w okolicy.

Jakub
24 stycznia 2019

Świetny nauczyciel, pół godziny tłumaczenia dało mi więcej niż kilka godzin wykładów. Bardzo dobrze rozumie prośby i pytania, a jeszcze lepiej tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam każdemu, da się zrozumieć tę fizykę :)

Bartosz G.
21 września 2017

Dzięki Panu Bartkowi zdałem egzamin z fizyki na politechnice. Dodam, że w liceum zakończyłem swoją przygodę z fizyką w 1 klasie (zakres podstawowy), a na studiach trafiłem na profesora, u którego z ponad 100 osobami na roku w każdym terminie zdaje średnio 4-5 osób.
Bardzo cenię sobie to, że Pan Bartek nauczył mnie pewnych zagadnień od zera do takiego poziomu, że samodzielnie potrafiłem myśleć i rozwiązywać zadania. Poza spotkaniami poświęcił mi dużo czasu na pomoc drogą e-mailową.
Gorąco polecam :)