JĘZYK POLSKI - MATURA PODSTAWOWA I ROZSZERZONA


796 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Częstochowa (całe miasto)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia

NA CHWILĘ OBECNĄ BRAK WOLNYCH TERMINÓW - PROSZĘ O KONTAKT W POŁOWIE MIESIĄCA (ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU NA LISTĘ CHĘTNYCH / LISTĘ REZERWOWĄ).

W CELU PODJĘCIA WSPÓŁPRACY W BIEŻĄCYM ROKU LUB REZERWACJI MIEJSCA NA ROK SZKOLNY 2024/2025 PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY W GODZINACH WIECZORNYCH (PODCZAS ZAJĘĆ MOGĘ BYĆ NIEDOSTĘPNY).

 

Drogi Uczniu! Szanowny Rodzicu!

Mam na imię Marcin, jestem nauczycielem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem nauczania i przygotowywania do egzaminu maturalnego z języka polskiego oraz wiedzy o społeczeństwie (na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej oraz politologiem z uprawnieniami dodatkowej specjalności nauczycielskiej w zakresie wiedzy o społeczeństwie.

 

Oferuję indywidualne korepetycje, których poziom trudności i program dostosowany będzie do potrzeb konkretnego ucznia – w oparciu o podstawę programową MEiN, a także zgodnie z aktualnymi wymaganiami oraz standardami CKE.

Swobodna atmosfera podczas zajęć oraz dogodna lokalizacja w centrum Częstochowy (Śródmieście), to dodatkowe zalety proponowanej współpracy, które uzupełnia możliwość spotkań przed lub po szkole – zależnie od planu.

 

Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, pisemnego i ustnego, na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, w formule 2025, 2023/2024 i 2015.  

W ramach zajęć zapewniam wszelkiego rodzaju materiały - m.in. opracowania epok i lektur, charakterystyki bohaterów i motywów, wzorcowe prace pisemne i przykładowe ustne wypowiedzi.

 

Cena zajęć jest zależna od ich intensywności oraz zakresu materiału – lekcje w wymiarze 45min., 60min., 90min. Cena zajęć w wymiarze jednej godziny lekcyjnej (z zakresu materiału szkoły średniej i przygotowania do matury na poziomie podstawowym i/lub rozszerzonym) wynosi 60 zł, lekcje w wymiarze godziny zegarowej to koszt rzędu 80 zł za spotkanie, a odpłatność za zajęcia 90min. wynosi 120zł.

 

Istnieje możliwość zajęć stacjonarnych, hybrydowych i online, spotkań w wakacje, a także w ferie zimowe. Niestety, ale nie dojeżdżam do uczniów, zajęcia odbywają się u mnie w domu bądź w formie zdalnej / online z wykorzystaniem popularnych platform i komunikatorów.

 

W razie zainteresowania współpracą proszę o kontakt telefoniczny w godzinach wieczornych (po 18:00/19:00).

 

W ramach zajęć:

  • przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym - praca na arkuszach egzaminacyjnych oraz materiałach autorskich,
  • bieżąca pomoc w lekcjach z zakresu szkoły średniej - nadrabianie zaległości, egzaminy klasyfikacyjne, przygotowanie do konkursów i olimpiad,
  • nauka pisania wypracowań typu maturalnego - doskonalenie umiejętności tworzenia wypowiedzi argumentacyjnej (rozprawki), interpretacji tekstu poetyckiego oraz ćwiczenie analiz porównawczych różnych typów tekstów kultury,
  • ćwiczenie czytania ze zrozumieniem w oparciu o teksty publicystyczne, popularnonaukowe lub polityczne - rozwijanie umiejętności wyszukiwania informacji w tekście, dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych, doskonalenie zdolności rozumowania, argumentowania, wnioskowania oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy, rozwijanie zdolności rozpoznawania znaczeń przenośnych, zadawania pytań i określania tezy,
  • doskonalenie umiejętności czytania, analizowania i interpretowania tekstów o języku, tekstów literackich i ikonicznych, ćwiczenie i rozwijanie biegłości w formułowaniu oraz uzasadnianiu własnego stanowiska,
  • analiza różnych tekstów kultury (utworów literackich, dzieł plastycznych, architektonicznych, muzycznych, filmowych, teatralnych),
  • przygotowanie do matury ustnej - doskonalenie umiejętności tworzenia wypowiedzi monologowej na określony temat (zgodnej z zasadami kultury żywego słowa, poprawności językowej, kompozycyjnej, stylistycznej, a także zgodnej z zasadami logiki i retoryki), przywoływania różnych kontekstów, prezentacji dojrzałości intelektualnej oraz orientacji w problemach kultury, literatury i języka,
  • powtórki z epok literackich, obowiązujących lektur, teorii literatury oraz nauki o języku (gramatyki),
  • poprawa matury - według "starej" i "nowej" formuły egzaminu dojrzałości,
  • materiały dydaktyczne oraz wiele pomocy naukowych do każdej lekcji - ćwiczenia, testy, arkusze zgodne z podstawą programową MEiN i standardami CKE.

 

Doświadczenie:
Piętnastoletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu maturalnego z języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie.

 

Wykształcenie:
1. Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku filologia polska, w zakresie specjalności nauczycielskiej oraz specjalizacji: edukacja dziennikarska.
2. Dyplom ukończenia studiów licencjackich na kierunku politologia, w zakresie specjalizacji europejskiej.
3. Zaświadczenie o ukończeniu dodatkowej specjalności nauczycielskiej w zakresie wiedzy o społeczeństwie.


Opinie o korepetytorze (82)

Ola Wojtkowiak
21 sierpnia 2023

Z całego serca polecam korepetycje z Panem Marcinem jeśli ktoś się jeszcze waha. Zdecydowałam się na korepetycje przygotowujące do egzaminu ustnego poprawkowego. Swoje poprzednie korepetycje, które miały przygotować mnie do matury okazały się porażką i zostałam sama na lodzie.Przed korepetycjami obawiałam się, czy uda mi się zdobyć 30% i czy uda mi się zdać. Już pierwsza lekcja była strzałem w 10. Przez profesjonalne podejście do ucznia, przede wszystkim bezstresowym i gdzie można się pośmiać, maturę zdałam bez stresu. Przez 2 miesiące, mogłam liczyć na Pana Marcina na każdej lekcji, gdzie wysyłał materiały do każdego tematu zgodnie z podstawą CKE. W 2 miesiące nauczyłam się więcej, niż przez cały rok szkolny.
Egzamin poprawkowy zdałam na 95% o czym nawet nie śniłam.!!Takich nauczycieli do matury, życzę każdemu na swojej drodze.
Dziękuje jeszcze raz.

Mateusz
09 lipca 2023

Współpraca z Panem Marcinem to gwarancja sukcesu. Matura zdana z bardzo dobrym wynikiem jak na chłopaka, który nie jest humanistą, i język polski nie był ulubionym przedmiotem ;-) Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem korepetytora - Pan Marcin, to jest jedyny właściwy wybór.

Łukasz
09 lipca 2023

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Przed pójściem na zajęcia do Pana Marcina obawiałem się o przysłowiowe 30%, a po krótkim okresie przygotowań otrzymałem 85% z matury podstawowej w nowej formule oraz 93% z ustnej (a humanistą nie jestem). Serdecznie polecam!!!

Weronika
08 lipca 2023

Jeszcze w styczniu nie byłam w stanie napisać matury z polskiego na 30%. Dzięki korepetycjom z Panem Marcinem na ostatecznym egzaminie w nowej formule uzyskałam wynik 87% po niecałych 3 miesiącach nauki. Warto wspomnieć również o super atmosferze :)

Kinga
08 lipca 2023

Najlepszy nauczyciel j. polskiego :) 100% na maturze rozszerzonej w nowej formule.

Wiktoria
08 lipca 2023

Serdecznie polecam pana Marcina. Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze w towarzystwie uroczych kotków. Otrzymywałam wiele przydatnych materiałów i po każdej lekcji czułam się bogatsza o nową wiedzę. Dzięki zajęciom podeszłam do matury bez większego stresu :))

Zuzanna
07 lipca 2023

Polecam serdecznie :) Nie ma lepszego nauczyciela polskiego

Aaron
07 lipca 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie!

Mateusz
07 lipca 2023

Z całego serca polecam Pana Marcina jako korepetytora języka polskiego. Powiem szczerze, że na samym początku korepetycji, czyli w klasie maturalnej, praktycznie nic nie potrafiłem z języka polskiego. Pisałem bardzo słabo rozprawki. Pan Marcin zauważył w czym u mnie tkwi problem, dał mi pomoce naukowe jak i wszystko wytłumaczył mi w sposób perfekcyjny. Końcowy wynik na egzaminie maturalnym wyniósł 78% z czego jestem naprawdę bardzo zadowolony .

Bartosz
07 lipca 2023

Polecam bardzo serdecznie, dobre przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka polskiego.

Kacper
28 maja 2023

Bardzo polecam usługi pana Marcina! Atmosfera podczas zajęć jest naprawdę miła a sam pan Marcin tłumaczy jasno i przejrzyście. Dzięki niemu bezstresowo podszedłem do matury!

Michal. K
18 maja 2023

Pan Marcin świetnie prowadzi zajęcia, w przemiłej atmosferze. Dzięki jego pomocy zdałem maturę z łatwością. Polecam każdemu kto poszukuje dobrego korepetytora ????

Adam
18 maja 2023

Szczerze polecam współpracę z panem Marcinem. Świetny kontakt, podejście do ucznia i jego potrzeb. Dzięki panu Marcinowi poczułem się niesamowicie pewny przed egzaminami z polskiego, będąc bardzo dobrze przygotowanym na każdy możliwy temat. Humorystyczne i przede wszystkim pozytywne nastawienie do aspektów nauki spowodowało, że na lekcje chodziłem z uśmiechem na twarzy i chęcią do dalszej nauki. Pan Marcin jest również osobą, z którą bez problemu można znaleźć wspólny język, jak i również porozmawiać na wiele merytorycznych tematów. Gorąco polecam

Olgierd
30 kwietnia 2023

Gorąco polecam Pana Marcina jako korepetytora języka polskiego. Przez dwuletnią współpracę moje umiejętności językowe znacznie się poprawiły. Mimo że mam ścisły umysł, korepetycje z Panem Marcinem pozwoliły mi opanować materiał na maturę z polskiego. Po każdej lekcji otrzymywałem wiele materiałów, dzięki którym mogłem uczyć się w domu. Zdecydowanie polecam Pana Marcina każdemu maturzyście, który chce zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu na egzaminie maturalnym z języka polskiego!

Martyna
25 kwietnia 2023

Z całego serca mogę polecić zajęcia. Wiele się na nich nauczyłam, sam korepetytor jest fantastycznym człowiekiem dzięki czemu atmosfera na lekcjach jest przyjemna. Jestem bardzo z nich zadowolona i wdzięczna za poświęcony czas :)

Natalia
25 kwietnia 2023

Do Pana Marcina zaczęłam chodzić z polecenia brata, który uczęszczał na korepetycje 4 lata temu. Była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, gdyż zarazem Pan Marcin jest NAJLEPSZYM korepetytorem z jakim miałam do czynienia. Jest to niesamowicie cierpliwy, pełny pasji i wyrozumiały człowiek. Wcześniej nie miałam nic wspólnego z językiem polskim, teraz nawet skusiłam się na maturę z rozszerzenia. Atmosfera na lekcjach jest bardzo przyjemna, dzięki czemu zawsze na korepetycje przychodziłam z uśmiechem na twarzy:) Dostawałam bardzo dużo przydatnych materiałów i praktycznej wiedzy. Gdybym miała możliwość, wybrałabym Pana Marcina drugi raz. Polecam z całego serca!

Kamila
09 sierpnia 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i szczerze polecam te korepetycje. Pan Marcin świetnie przygotował mnie do napisania matury podstawowej i rozszerzonej z języka polskiego na ponad 90%. Zajęcia odbywały się w przyjemniej, bezstresowej atmosferze z wyrozumiałym podejściem do ucznia. Co lekcje otrzymywałam także wiele przydatnych materiałów, a Pan Marcin był zawsze świetnie przygotowany do lekcji. Bardzo polecam.

Zuzanna
05 lipca 2022

Jestem tegoroczną maturzystką, Pan Marcin bardzo mi pomógł w przygotowaniu się, zarówno do podstawy, jak i rozszerzenia. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze. Praca z Panem Marcinem dała mi ogromne wsparcie i poczucie pewności, że dam radę. Otrzymywałam oczywiście dużo pomocnych materiałów. Należy zwrócić uwagę, na dużą umiejetność przekazywania wiedzy. Jeżeli czegoś nie rozumiałam, Pan Marcin tłumaczył mi do skutku to z czym miałam trudności. Jest przy tym bardzo cierpliwy, wesoły i mega motywujący do pracy. Korepetycje były wręcz przyjemnością. Myślę, że dzięki Panu Marcinowi podeszłam do matury ze spokojem i dlatego polecam niezdecydowanym.

Nikola
02 lipca 2022

Wspaniałe przygotowanie do matury z języka polskiego. Ilość otrzymanych materiałów jest bardzo duża, dzięki czemu byłam w stanie nadrobić zaległości i przygotować się do matury podstawowej. Podejście Pana Marcina jest cudowne, przez co każda lekcja odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam!

Emilia
09 czerwca 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Marcina. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do matury podstawowej z języka polskiego. Ogromna ilość materiałów zdecydowanie ułatwiła mi naukę do egzaminu. Ponadto, na lekcjach panuje zawsze miła i bezstresowa atmosfera. Zdecydowanie polecam wszystkim pana Marcina. :)

Betina
04 maja 2022

Korepetycje u Pana Marcina były świetnym wyborem w ramach przygotowań do matury z języka polskiego. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, dzięki czemu chodziłam tam z przyjemnością. Dostałam od Pana bardzo dużo dodatkowych materiałów (motywy z przykładami w literaturze, dokładnie opisane epoki, streszczenia, charakterystyki bohaterów itp), które pozwoliły mi przyswoić materiał do matury na 100%. Jestem świeżo po podstawie z polskiego i jestem bardzo zadowolona, a o rozszerzenie zupełnie się nie martwię. Przez rok korepetycji nauczyłam się więcej niż przez całą edukację szkolną z języka polskiego:) Naprawdę polecam, rzetelne przygotowanie bez stresu!

Kalina
28 kwietnia 2022

Wybór korepetycji u Pana Marcina był strzałem w 10. Na każda lekcję przychodziłam z przyjemnością, a wychodziłam bogatsza o nową wiedzę w zakresie języka polskiego.
Polecam!

Natalia
26 kwietnia 2022

Korepetycje u Pana Marcina były idealnym wyborem w ramach przygotowań do matury z języka polskiego. Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze, która zdecydowanie ułatwia przyswajanie wiedzy. Ponadto, po każdej lekcji wychodzi się z nową dawką potrzebnych informacji, które przekazywane są w bardzo dobry sposób. Nietrudno zauważyć, iż Pan Marcin wykonuje swój zawód z pasją i chęcią pomocy. Serdecznie polecam!

Zuzanna
25 kwietnia 2022

Zajęcia u pana Marcina przebiegają w przyjemnej, luźnej atmosferze, co sprzyja łatwiejszej nauce. Posiada ogromną wiedzę z języka polskiego, którą z pasją dzieli się ze swoimi uczniami. Z całego serca polecam korepetycje u pana Marcina, zapewnia najlepsze przygotowanie do matury!

Weronika
12 kwietnia 2022

Doskonałe przygotowanie do matury z WOSu. Pan Marcin wyjaśnił mi szczegółowo każde najmniejsze zagadnienie. Ponadto dostawałam dużo materiałów dydaktycznych, co ułatwiło naukę. Z całego serca mogę polecić. Pierwszy raz spotkałam korepetytora, który robi wszystko, żeby jego uczeń zdał na wysokim poziomie.

Maciej
12 września 2021

Super przygotowanie do matury poprawkowej w ekspresowym tempie nauczył mnie wszystkiego co było potrzebne do dobrze napisanej egzaminu

Aleksandra N
10 września 2021

Zawsze miałam pod górkę z językiem polskim. Szkoła podstawowa, potem szkoła prowadzona przez siostry, potem prywatne liceum- i nic!!! Matura na 19%. Potem płacz... i ... Pan Marcin! Tylko 3 tygodnie i poczułam się zupełnie inaczej. matura 53%. DZIĘKUJĘ!!!. Za cierpliwość, wyrozumiałość i kochanego Mańka( to kot:).

pozdrawiam serdecznie Panie Marcinie - Alex

Miłosz
10 września 2021

Bardzo serdecznie polecam Pana Marcina. Na korepetycjach panuje świetna atmosfera przez co lekcje odbywane są z wielką przyjemnością. Język polski to moja bardzo słaba strona, lecz dzięki lekcjom z Panem Marcinem udało mi się zdać maturę z bardzo dobrym wynikiem.

Miriam Grubba
27 lipca 2021

Gorąco polecam korepetycje z języka polskiego u Pana Marcina. Takiego nauczyciela można ze świecą szukać. Atmosfera panująca na zajęciach - jedyna w swoim rodzaju. Ilość dostarczanych materiałów naukowych przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, a przy tym dzięki owym spotkaniom udało mi się zdobyć motywację do uzyskiwania coraz to wyższych wyników. Z ręką na sercu muszę przyznać, iż gdyby nie te lekcje to nie wiem czy udałoby mi się osiągnąć takie wyniki, jakie uzyskałam na maturze rozszerzonej w maju. Jestem Panu Marcinowi za to dozgonnie wdzięczna, bowiem otworzyło mi to furtkę na wymarzone studia na Wydziale Psychologii w Warszawie. Nie zastanawiajcie się więc długo i wybierajcie lekcje z najlepszym nauczycielem, bo nauka w jego towarzystwie to czysta przyjemność i frajda :)

Mikołaj
05 lipca 2021

Polecam Pana Marcina jako korepetytora, jest to wysokiej klasy specjalista. Czułem się bardzo dobrze przygotowany do matury.

Wiktoria
27 maja 2021

Człowiek godny polecenia. Pan Marcin jest bardzo dobrym korepetytorem. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia i dostosowuje trudność zadań, aby w efektywny i przyjemny sposób pomóc w nauce. Dodatkowo Pan Marcin stwarza świetną atmosferę na zajęciach, przez co z chęcią wracamy na kolejne lekcje.

Kinga
11 maja 2021

Wspaniała atmosfera, świetne podejście. Lepiej trafić nie można!

Nicole
09 maja 2021

Serdecznie polecam!! Na zajęciach zawsze panuje bardzo miła atmosfera - aż chce się tam wracać????! W dodatku prace są szczegółowo omawiane ( zarówno z jęz. polskiego jak i z wosu) a na koniec lekcji zawsze dostawałam dużo wartościowego materiału do nauki.

ola gajda
09 maja 2021

Genialne przygotowanie do matury, wspaniała atmosfera, wszystko ze starannością omówione i wytłumaczone.

Nikola
09 maja 2021

Pierwszy raz w życiu z tak wielką przyjemnością chodziłam na zajęcia dodatkowe, pan Marcin posiada niesamowitą wiedzę, jest ciepłym, wyrozumiałym i zabawnym człowiekiem, ma bardzo dobre podejście do ucznia, dysponuje ogromną ilością materiałów do pracy, w sposób zrozumiały przekazuje wiedzę, z całego serca polecam!!

Maciek
29 kwietnia 2021

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że zajęcia z panem Marcinem przygotowały mnie do matury z języka polskiego lepiej niż jakikolwiek nauczyciel, z którym miałem styczność w mojej szkole. Gorąco polecam :)

Igor
29 kwietnia 2021

Pan Marcin to świetny korepetytor, Zajęcia prowadzi w bardzo przyjaznej atmosferze, matury oraz materiały są zróżnicowane. Bardzo polecam.

Małgosia
05 września 2020

Dzięki dużej wiedzy Pana Marcina oraz temu, w jak swobodny sposób ją przekazuje, można naprawdę solidnie przygotować się do matury. Wszystkim szukającym dobrego korepetytora serdecznie polecam :)

Vanessa
10 lipca 2020

Równy rok temu rozpoczęłam poszukiwanie korepetytora, który zachęci mnie do nauki wos'u oraz bardzo dobrze przygotuje do matury. Do dnia dzisiejszego cieszę się, że trafiłam tutaj i znalazłam Pana Marcina. To świetny nauczyciel, wymagający, ale zarazem wyrozumiały oraz z poczuciem humoru. Zajęcia zawsze były prowadzone w przyjemnej atmosferze, a ja czułam, że w końcu mogę opanować dużą ilość materiału z wiedzy o społeczeństwie. Polecam każdemu z całego serca!

Dominika
09 lipca 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pana Marcina! Jest on zdecydowanie najlepszym korepetytorem z języka polskiego w Częstochowie :) Na jego zajęciach zawsze panuje przyjazna atmosfera i za każdym razem Pan Marcin daje przydatne do matury materiały. Dzięki niemu podeszłam do egzaminu dojrzałości perfekcyjnie przygotowana :)

Zuzanna
21 czerwca 2020

Polecam z całego serca korepetycje u Pana Marcina. Zawsze będę pamiętać miłą atmosferę na zajęciach, to że nigdy się nie bałam pytać jak czegoś nie rozumiałam i przede wszystkim ogromną ilość materiałów które dostaławałam i wiedzę, która dzięki tym lekcjom nabyłam.

Agnieszka
15 czerwca 2020

Zajęcia prowadzone przez Pana Marcina są w niezwykle miłej atmosferze, u boku zawsze znajdą się dwa kotki, które uwielbiają być głaskane. Do egzaminu maturalnego zostałam przygotowana w 100%, otrzymałam bardzo dużo materiałów, które okazały się przydatne także na zajęciach szkolnych. Pan Marcin tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały, a jego podejście do nauki jest czystą pasją. Polecam.

Miłosz
15 czerwca 2020

Uczęszczałem przez rok na zajęcia z WOS'u do Pana Marcina. Był to najbardziej produktywny rok mojego życia, a Pan Marcin pokazał mi jak dużą ilość wiedzy jest w stanie przyswoić nasz mózg. Zajęcia prowadzone w super miłej atmosferze, a dodatkowo zajęcia umilają dwa śliczne koty. Polecam każdemu kto nie chce odczuwać stresu przed maturą z wiedzy o społeczeństwie.

Zuzanna
14 czerwca 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pana Marcina. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Otrzymałam wiele materiałów, które pozwoliły mi lepiej zrozumieć treści lektur oraz nauczyć się poprawnego pisania wypracowań.

Patrycja
14 czerwca 2020

Bardzo polecam. Na korepetycjach panuje przyjazna atmosfera, dodatkowo można liczyć na materiały, które pomagają w pisaniu matury.

Basia
05 czerwca 2020

Serdecznie polecam! Świetny nauczyciel, duża ilość wiedzy i testy pozwoliły mi na dobre przygotowanie do matury. Jestem zadowolona :)

Szymon T
11 września 2019

Serdecznie polecam. Pan Marcin bardzo dobrze przygotował mnie do matury z języka polskiego. Ogromna ilość zdobytej przeze mnie wiedzy poprzez bardzo dobre wyjaśnienia różnych problemów przez Pana Marcina jak i spora ale bardzo przydatna ilość materiałów do domu sprawiły że do egzaminu podszedłem na spokojnie.

Mateusz Sz
16 lipca 2019

Korepetycje na wysokim poziomie jeśli chodzi o wos. Naprawdę bardzo polecam, bo mnie dzięki pomocy P. Marcina udalo się dojść do 99 centyla ????

Dominika
08 lipca 2019

Bardzo miło, luźno i przyjemnie a zarazem dużo przekazywanych informacji na zajęciach. Dużo śmiechu ale i słów motywacyjnych do działania. Dzięki pomocy i wielu wskazówkom dobre wyniki z matury z języka polskiego (zarówno z matury ustnej jak i pr) stały się osiągalne i dobiły aż do 90%. Serdecznie polecam!

Agnieszka
08 lipca 2019

Bardzo serdecznie polecam Pana Marcina, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze na wysokim poziomie. Ponadto korepetytor posiada dużą ilość materiałów, które bardzo pomagają w nauce, wypracowania są sprawdzane i analizowane wraz z uczniem w dokładny sposób. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, a efektem były wysokie wyniki na maturze.

Jakub
04 lipca 2019

Jestem po ogromnym wrażeniem. Zdałem maturę z j.polskiego dzięki Panu Marcinowi. Gdyby nie on szanse na to były by równe zero :)

Ewa
04 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Marcinem, który pomógł mi przygotować się do matury. Ciekawe lekcje, dużo materiałów do efektywnej nauki :) Polecam !

Karol
18 maja 2019

Świetne przygotowanie do rozszerzonej matury z języka polskiego w zaledwie pół roku, na zajęciach niesamowita atmosfera, polecam każdemu!

Julia Rajek
17 maja 2019

Świetne przygotowanie do matury! Jestem mega zadowolona. Jak na korepetycje to tylko do Pana Marcina :)

Paweł Reterski
16 maja 2019

Podchodzenie do egzaminu maturalnego bez tych korepetycji to strzał w kolano ????

Zuzanna
10 maja 2019

Świetna, luźna atmosfera podczas lekcji. Pan Marcin doskonale przygotowuje do matury, aż chce się przyjść na kolejne zajęcia :D Bardzo polecam, maturka ustna na 100% :)

Dawid
08 maja 2019

Przemiła atmosfera na zajęciach, dużo przydatnych materiałów, Pan Marcin pomógł z w zdaniu matury z dobrym wynikiem mimo niechęci do j.polskiego

Natalia
05 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Marcina. Zawsze przyjazna atmosfera i dużo dodatkowych, przydatnych materiałów. Pomoże nawet tym, którzy obudzili się w ostatniej chwili.

Weronika
04 maja 2019

Przemiła atmosfera, dużo przydatnych materiałów, cenne wskazówki. Serdecznie polecam!

Marcin
04 maja 2019

Miła atmosfera, mnóstwo przydatnych materiałów, a przede wszystkim efekty

Karolina
04 maja 2019

Z całego serca polecam zestresowanym maturzystom zajęcia u Pana Marcina, który zawsze służy pomocą potrzebnymi materiałami i dobrym humorem! :)

Olga Mielczarek
03 maja 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Marcina, który bardzo pomógł mi w przygotowaniach do matury z j. polskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Ogromna ilość materiałów ułatwiła mi naukę, a ćwiczenia rozwinęły umiejętność pisania wypracowań, z którą początkowo miałam duży problem. Ponadto, na zajęciach panowała zawsze bardzo miła i przyjazna atmosfera. Najlepszy korepetytor na jakiego miałam okazję trafić!

Konrad Klimaszewski
26 kwietnia 2019

Po pierwsze primo Pan Marcin to bardzo miły, zabawny człowiek, co sprawia że korepetycje z nim stają się ciekawe nawet dla mózgu typowo ścisłego =D
Ważniejsze jednak jest to, że potrafi nauczyć nawet największego głąba, takiego jak ja, i sprawić że zaliczy semestr xD
Pracę ułatwiają tony kartek, karteczek, karteczuniek przydających się do szlifowania umiejętności oraz poszerzania swojego arsenału wiedzy!
Kolejnym argumentem, który opowiada się za Panem Marcinem w tej sprawie są 2 urocze kotki, których nie kochać się po prostu nie da, a na dodatek mają one włosy a nie sierść (to tak dla alergików).
Gdy zajdzie taka potrzeba Pan Marcin poda wodę, kawkę, wałek do ubrań czy chusteczki, żeby się pracowało jeszcze przyjemniej =D
Podsumowując, korepetycje blisko alei na najwyższym poziomie gwarantujące satysfakcjonujące wyniki i pracę w przyjemnych warunkach. Pozdrawiam Pana Marcina =D

Amelia Mazurek
26 kwietnia 2019

Pan Marcin to najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić. Uczęszczałam na korepetycje zarówno z języka polskiego, jak i z WOS-u. Co tydzień dostawałam ogromne ilości kart pracy i materiałów, które niesamowicie ułatwiały naukę. Pan Marcin jest bardzo pomocny i zawsze odpowie na każde pytanie czy wątpliwość. Dodatkowo, na korepetycjach panuje bardzo miła atmosfera. Polecam serdecznie, to najlepsza opcja przed maturą zarówno podstawową, jak i rozszerzoną! :D

Natalia
25 kwietnia 2019

Korepetycje u Pana Marcina to czysta przyjemność, posiada ogromną wiedzę i przekazuje ją w bardzo czytelny sposób.Na zajęciach panuje rewelacyjna atmosfera.Dostałam mnóstwo materiałów, dzięki czemu bez problemu mogłam przygotować się do matury z języka polskiego.Polecam wszystkim z całego serca !

Krzysztof B
11 września 2018

Bardzo dobry korepetytor, świetne przygotowanie do egzaminu, miła atmosfera.
Z dobrym wynikiem zdałem poprawkę z j. polskiego dzięki Marcinowi. Ekspresowo przerobił ze mną najważniejszy materiał i skorygował istotne błędy, które popełniałem.
Zdecydowanie polecam wszystkim pana Marcina. :)

Oskar Ambrożewicz
10 lipca 2018

Korepetycje i zdobyta wiedza u pana Marcina to trzy lata nauki w liceum w jednej pigułce.
Życzę i polecam wszystkim maturzystom korzystania z wiedzy i doświadczenia takiego człowieka który indywidualnie przygotowuje zajęcia dla każdego ucznia mając na celu jego pewne podejście do egzaminów maturalnych pisemnych i ustnych. Jest wymagający i dostarcza ogrom materiałów potrzebnych do opanowania wiedzy osobom którym zależy na zdaniu matury.
Jego wiedza jest adekwatna do bardzo dobrych ocen na świadectwie . Moja ocena dla niego to 6/6.

Wojciech
03 lipca 2018

Lepszego korepetytora ciężko będzie znaleźć - świetna atmosfera na lekcjach , wysoki poziom i świetne przygotowanie do egzaminu. Zdecydowanie polecam.

Ola
30 czerwca 2018

Serdecznie polecam współpracę z panem Marcinem. Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera, dostałam mnóstwo materiałów i na maturę z polskiego poszłam bardzo dobrze przygotowana (90% z ustnej).

Kamil
21 maja 2018

Dużo materiałów i dobra atmosfera

Mikołaj Pawełek
16 maja 2018

Wysoki poziom nauczania oraz dużo dodatkowych materiałów do domu. Przyjazna i mila atmosfera

Kacper
14 maja 2018

Najlepszy korepetytor z wosu. Zostałem bardzo dobrze przez pana Marcina przygotowany. Ogromna ilość materiału i ćwiczeń. Zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze. Nic dodać, nic ująć.

Natalia
14 maja 2018

Serdecznie polecam korepetycje u pana Marcina. Zdecydowałam się na lekcje u niego na kilka tygodni przed maturą i była to bardzo dobra decyzja. Na egzaminy poszłam przygotowana i bez stresu. Osiągnęłam wysoki wynik z matury ustnej (93%) dzięki wskazówkom jakie otrzymałam podczas zajęć.

Wiktoria
11 maja 2018

Najlepsze korepetycje z wosu, w ciągu paru miesięcy udało się opanować wystarczającą ilość materiału aby matura nie stanowiła większego problemu. Polecam z całego serca

Mateusz
09 maja 2018

Najlepszy korepetytor z jakim miałem przyjemność pracować, bardzo dobrze przygotował mnie do matury pisemnej i ustnej z polskiego. Świetna atmosfera i bardzo profesjonalny sposób nauczania. Gorąco polecam!

Natalia
05 maja 2018

Z całego serca polecam tego korepetytora :) Pan Marcin prowadzi zajęcia w miły sposób ale przy tym jest też bardzo wymagający.
Nie byłam na profilu humanistycznym w LO, ale musiałam pisać rozszerzenie z polskiego i Pan Marcin bardzo mi w tym pomógł (w końcu nauczyłam sie pisać wypracowania na dobrym poziomie :D). Nie wyobrażam sobie podejscia do matury bez pomocy P. Marcina :)

Przemysław
12 września 2017

Osoba godna polecenia ; sumienna ; pełen profesjonalizm . Świetnie przygotowuje do matury . Potrafi zmobilizować każdego do działania a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze .

Magda
01 września 2017

Pan Marcin to nauczyciel godny polecenia. Moje córki zostały bardzo dobrze przygotowane do matury pisemnej i ustnej, dostawały bardzo dużo materiałów i ćwiczeń, dzięki czemu nie stresowały się przed egzaminem. Pan Marcin to osoba cierpliwa i wyrozumiała, która w prosty sposób potrafi przekazywać wiedzę, dlatego jeszcze raz polecam.

Patrycja Radecka
01 sierpnia 2017

Zawsze i każdemu będę polecać lekcje z panem Marcinem. Nigdy nie myślałam ze można być nauczycielem i człowiekiem w jednym😄., okazuje sie ze można . Lekcje w miłej i przyjemnej atmosferze. Pan Marcin jest wymagający, ale o to chodzi. Jest konkretny i zawsze ma przygotowany materiał w postaci pomocy dla ucznia. Gorąco polecam bo lekcje z tak miłym i przesympatycznym nauczycielem to sama radość ( szkoda, ze nie uczył w mojej szkole) i przyjemność. Pozdrawiam gorąco i bardzo panu dziękuje za przygotowanie do matury Patrycja

Asia
30 czerwca 2017

Zgadzam się z moimi poprzednikami i również polecam zajęcia z panem Marcinem!! Oprócz ogromu materiału zawsze mogłam liczyć na pomoc. Dzisiejsze wyniki z matury bardzo mnie ucieszyły :) maturę próbną ledwie zdałam a po zajęciach z panem Marcinem udało mi się uzyskać 90% i to z rozszerzenia!! Jestem bardzo szczęśliwa :D Jest to osoba godna polecenia!!

Zuzanna
17 maja 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, dużo materiałów do nauki, a lekcje w przyjemnej atmosferze!

Tomek
16 maja 2017

Gorąco polecam tego korepetytora! Pan Marcin świetnie przygotował mnie do matury! Niesamowicie wielka ilość materiałów oraz miła atmosfera! POLECAM!