>>> MATEMATYKA /Warszawa/ <<<

JAN 37 lat
Mgr/mgr inż.

798 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
160 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (BEMOWO)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła średnia

/PROFESJONALNA POMOC/

 

Witam serdecznie :-) , mam na imię Jan (lat 36).

 

Prowadzę korepetycje z MATEMATYKI.
Poszukuję do współpracy osoby, które chcą „BAWIĆ SIĘ MATEMATYKĄ” na poziomie szkoły średniej (liceum, technikum). Z takim podejściem materiał przyswaja się bardzo szybko w sposób prosty i bezstresowy, wiedza pozostaje w pamięci na bardzo długo, a czas spędzony na zajęciach mile się wspomina.

 

Pomagam uczniom w bieżącej nauce (prace domowe, kartkówki, sprawdziany) oraz przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej.

 

Jestem absolwentem wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej (mgr inż.). W liceum uczyłem się w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Jestem osobą odpowiedzialną, miłą, spokojną i cierpliwą. Mam duże (ponad 9-letnie) doświadczenie w nauczaniu oraz bardzo dobry kontakt z ludźmi i bardzo dobre efekty współpracy z nimi.

 

Zajęcia odbywają się w Warszawie (na Bemowie), niedaleko skrzyżowania ulic Połczyńskiej i Lazurowej. Dojazd do mnie komunikacją miejską: 105, 112, 197, 220, 713, 743. Najbliższy przystanek autobusowy to Sternicza.

 

Koszt 60 minut zajęć to 160 zł.

 

Wszystkich zainteresowanych pomocą w nauce proszę o kontakt telefoniczny: 798-817-857. Najlepiej kontaktować się już w sierpniu, przed rozpoczęciem roku szkolnego w celu rezerwacji miejsca oraz orientacyjnej ilości godzin.
Zapraszam i do zobaczenia wkrótce..

 

UWAGA: NIE POMAGAM UCZNIOM W TRAKCIE PISANIA EGZAMINÓW !!!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii