Hej! Jeśli matematyka kojarzy Ci się tylko ze stresem i niezrozumiałymi wzorami, chętnie pokażę Ci, że może być zupełnie inaczej. Jestem studentką II roku Finansów i Rachunkowości na UŁ, więc liczby to moja codzienność i pasja, którą zarażam innych. Jako absolwentka klasy mat-fiz z czerwonym paskiem, wypracowałam własne metody na to, jak opanować każde zagadnienie, bez konieczności pamięciowego zapamiętywania wzorów.
Specjalizuję się w nadrabianiu zaległości – wspólnie wyprostujemy wszystkie tematy, które uciekły w poprzednich klasach.
Pomagam w bieżącym materiale, przygotowuję do kartkówek i tłumaczę wszystko aż do skutku. Współpraca ze mną to przede wszystkim pełen spokój i brak oceniania. U mnie nie ma głupich pytań.
Cena: 50–70 zł (w zależności od poziomu i zakresu materiału).
Zapraszam serdecznie do kontaktu w wiadomości prywatnej :)
Brak opinii