Cześć!
Jestem uczniem 3 klasy technikum, który zakończył już elektrotechnikę i dobrze zna materiał z zakresu:
– obwodów elektrycznych
– praw Kirchhoffa
– prądu stałego i zmiennego
– podstaw elektrotechniki w technikum
Brak opinii