Oferuję naukę elektroniki i energoelektroniki,
Teamty lekcji to przede szystkim:
elementy bierne, rezystory, kondensatory, cewki indukcyjne,
diody, tyrystory bipolarne i unipolarne,
układy prostownicze sterowane i niesterowane,
układy inwersyjne,
falowniki napięcia i prądu,
sterowniki i łączniki prądu stałego,
sterowniki prądu zmiennego,
wzmacniacze operacyjne, mocy, selektywne, szerokopasmowe,
generatory przebiegów sinusoidalnych i prostokątnych,
stabilizatory napięcia i prądu stałego,
układy cyfrowe i logiczne,
systemy zapisu liczb,
układy pomiarowe i miernictwo elektroniczne,
optoelektronika,
inne tematy.
A lekcje polegają na rozwiązywaniu zadań i tłumaczeniu teorii w ramach przygotowań do różnych egzaminów i kolokwiów również na technika elektronika.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Brak opinii