Korepetycje z przedmiotów medycznych

Barbara Zimnoch 27 lat
Mgr/mgr inż.

604 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Białystok (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Studia

Korepetycje z przedmiotów medycznych takich jak:

 

✅fizjologia

✅farmakologia

✅histologia

✅patofizjologia.

Jeśli czeka Cię poprawka egzaminu lub potrzebujesz pomocy w nowym roku akademickim zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.

Jestem studentką kierunku lekarskiego i od 5 lat udzielam korepetycji z różnych przedmiotów. Z powyższych przedmiotów uzyskałam najlepsze oceny, a moja średnia ocen w toku studiów wynosi 4,7. Z łatwością przychodzi mi przekazywanie wiedzy, pomogłam już wielu uczniom i studentom poprawić ich stopnie i zdać egzaminy. 

 Posiadam własne notatki, podręczniki i bazy pytań. Podpowiem na jakich zagadnieniach warto się skupić podczas nauki, aby uzyskać pozytywny wynik.

Zajęcia odbywają się w formie online na platformie Google Meet.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zrozumieniu zagadnień lub chcesz powtórzyć najważniejsze informacje przed egzaminem, zadzwoń lub napisz SMS!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii