Fizyka, Matematyka online - nauczyciel akademicki


662 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gliwice (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Jestem nauczycielem akademickim. Doktorat uzyskałem w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN. Od 8 lat prowadzę wykłady obejmujące różne działy fizyki na prestiżowych kierunkach uczelni technicznej. Od kilkunastu lat udzielam korepetycji na każdym poziomie z fizyki i matematyki.

 

Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki i fizyki oraz egzaminu 8-klasisty. Przygotowuję również uczniów/studentów do sprawdzianu, kolokwium, egzaminu na studiach itp. Wieloletnie doświadczenie w pracy wykładowcy i korepetytora pozwala mi dostosować się do poziomu ucznia i w prosty sposób przekazać potrzebną wiedzę. Podczas korepetycji staram się stwarzać taką atmosferę, aby uczeń czuł się swobodnie i nie miał obaw związanych z zadawaniem jakichkolwiek pytań. Codziennie mam zarezerwowane 1-1,5 h na korepetycje pilne. Istnieje zatem możliwość (np. w przypadku sprawdzianu na drugi dzień) na umówienie się na zdalne korepetycje nawet w ostatniej chwili.

 

Możliwe nadrobienie materiału nawet od podstaw. Mam bardzo dobre osiągnięcia w przygotowaniu do matury (czołowe miejsca w powiecie z matury z fizyki moich uczniów, których w wielu przypadkach przygotowywałem od podstaw).

 

Korepetycje online prowadzę na profesjonalnym sprzęcie do nauczania zdalnego. Od uczniów nie wymagam żadnego dodatkowego sprzętu. Po zajęciach skan tablicy przesyłam na maila. Godziny korepetycji do uzgodnienia. Proszę o kontakt telefoniczny lub sms od 6.30 do 22.30.

Cennik
Szkoła podstawowa i średnia: 100 zł/60 min
Studia: 150 zł/60 min


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii