Korepetycje z chemii ! [ kursy na medycyne ]


783 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Legnica (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Certyfikaty:

 • Sprawdzony korepetytor ✅
 • Najwyższa jakość nauczania ✅

Dzień dobry, szanowni państwo z moich elitarnych korepetycji mogą skorzystać tylko uczniowie 3 oraz 4 klasy którzy chcą napisać maturę powyżej 90% i dostać się na wydział lekarski "medycynę" lub lekarsko-dentystyczny "stomatologie" oraz osoby chcące poprawić swój wynik maturalny :)

 • Już ponad 97 moich uczniów dostało się na wydział lekarski lub lekarsko-dentystyczny, z czego jestem bardzo dumny! :)  ✅
 • Średni wynik maturalny uzyskany przez wszystkich moich uczniów wynosi aż 94% co daje 100% zdawalności ! ✅
 • Pracuje tylko na najnowszych i najlepszych książkach rekomendowanych przez [ Centralną komisję egzaminacyjną ] ✅
 • Korepetycji udzielam od 5 lat podczas których szczegółowo i dokładnie omawiam każde zadanie maturalne, zgodnie z kluczem CKE dokładnie omawiając zasady punktowania każdego z zadań. ✅  

Jestem profesjonalnym korepetytorem, ekspertem maturalnym, założycielem ogólnopolskiej strony internetowej na medycynę oraz studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym. W 2023 roku uzyskałem prestiżowy tytuł ambasadora SuperProf zrzeszający najlepszych korepetytorów z całej Unii Europejskiej.

Najważniejsze osobiste osiągniecia naukowo-dydaktyczne:

 • I Miejsce na liście rankingowej na kierunek lekarski ✅
 • Finalista Olimpiady Chemicznej - 100% z matury na poziomie rozszerzonym ✅
 • Finalista Olimpiady Biologicznej - 100% z matury na poziomie rozszerzonym ✅

Wyniki maturalne moich uczniów:

 • matura 2023 - średni wynik 95,44% do matury przystąpiło 27 osób ✅  
 • matura 2022 - średni wynik 93,87% do matury przystąpiło 24 osób ✅  
 • matura 2021 - średni wynik 92,27% do matury przystąpiło 25 osób ✅  
 • matura 2020 - średni wynik 96,29% do matury przystąpiło 17 osób ✅  
 • matura 2019 - średni wynik 94,12% do matury przystąpiło 23 osób ✅  

Ze względu na najwyższą jakość świadczonych usług każda lekcja odbywa się indywidualnie! ✅

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu telefonicznego :)
Numer telefonu [ 783 766 552 ]


Opinie o korepetytorze (143)

Olga Tomczak
12 grudnia 2023

ZOSTAŁAM FINALISTKĄ OLIMPIADY !!!!! Pana Mateusza oceniam na 6+ ! Pasję talent i dar do nauczania widać u Pana Mateusza na każdej lekcji. Już od pierwszych zajęć byłam pod ogromnym wrażeniem jak bardzo Pan Mateusz angażuję się w dokładne i staranne tłumaczenie zadań maturalnych a efekt 8 miesięcznych wspólnych korepetycji jest po prostu zachwycający. Dzięki dotarciu do finału i zostaniu lauretką olimipady zostałam zwolniona z pisania matury gdyż automatycznie uzyskuję MAKSYMALNĄ ILOŚĆ PUNKTÓW ! Polecam każdemu kto jak ja marzył o studiach lekarskich i zostaniu lekarzem :)

Łukasz Regulski :D
12 grudnia 2023

Perfekcyjny nauczyciel oraz cudowny człowiek. Do Pana Mateusza trafiłem poprzez rewelacyjne wyniki jego uczniów. Sam chciałem zawsze zostać dentystą czyli wybierałem się na kierunek Lekarko-dentystyczny zatem celem było napisanie matury powyżej 85% - udało mi się to za pierwszym razem ! był to rok cięzkej pracy ale teraz wiem ze było warto zaufać Panu Mateuszowi i jego wielkiej wiedzy którą pokazuję na każdych zajęciach. POLECAM Z CAŁEGO SERCA :D

Monika Piaseczna
12 grudnia 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie ! Nie mam słów by opisać radość dostania się na WYDZIAŁ LEKARSKI ! Świetnie wyniki uzyskane z matury dzięki Panu Mateuszowi pomogły dostać się na Uniwersytet Medyczny. Na początku Pan Mateusz oceniał moję wiedzę na około 30-40% lecz po 6 miesiącach ciężkiej pracy OTRZYMAŁAM WYNIK MATURALNY NA POZIOMIE 93% !!! Nigdy nie zapomnę tej wielkiej radości gdy dostałam do ręki świadectwo maturalne :) POLECAM KAŻDEMU KTÓRY MARZY O STUDIOWANIU MEDYCYNY !!!

Monika Rejeszaczek
12 grudnia 2023

Pragnę podziękować za 3 lata wspólnej pracy nad przygotowaniem mnie do matury :D Panie Mateuszu dziekuje za całego serca za czas i poświecenie oraz dawanie z siebie 100% na każdej lekcji. Był i będzie Pan dla mnie ogromną motywacją i inspriacją by walczyć o swoje marzenia, Pozdrawiam Monika Rejeszaczek

Anastazja Pit
12 grudnia 2023

Jestem na medycynie :)! Przez co spełniło się moje najwieksze marzenie :) Od dziecka marzyłam by zostać lekarzem i to się udało dzięki wielkiemu poświeceniu i oddaniu podczas korepetycji z Panem Mateuszem. Nie mogłam lepiej trafić ! wystawiam ocenę celującą + !!!!!!!!!!!!! POLECAM

Manuela Mroczek
12 grudnia 2023

Pan Mateusz to niesamowita osoba która swoją pozytywna energia zaraża wszystkich. Sam Pan Mateusz to osoba bardzo dobra , ciepła, empatyczna o wielkim talencie do tłumaczenia. Na zajęcia chodziłam przez ponad 3 lata - bardzo dużo się nauczyłam i za każdym razem miałam wrażenie że bardzo dużo rozumiem po każdych zajęciach. Zatem mogę polecić w 100% ! a wynik mówi sam za siebie 97% z matury ! JESTEM NA WYDZIALE LEKARSKIM !!!!

Dagmara Baryńska :)
11 grudnia 2023

Ocena celująca to zdecydowanie za mało! Sama oceniła bym Mateusza na ocenę wzorową gdyż jego lekcję są perfekcyjne w każdym calu! Dzięki niemu napisałem maturę najlepiej z całej klasy dzięki czemu udało mi się dostać na wydział lekarski :D Co tu dużo pisać Pan Mateusz to klasa sama w sobie ! Polecam :)))

Marek Zdunek :)
11 grudnia 2023

Zdecydowanie numer 1 w Polsce :) Tutaj w kwestii nauczania Pan Mateusz nie ma sobie równych, posiada perfekcyjną dykcję podczas tłumaczenia . Pan Mateusz jest osobą niezwykle punktualną o niesamowitej wręcz skromności. Całość lekcji z Panem Mateuszem oceniam bardzo dobrze zatem wystawiam ocenę 6/6 !!!

Patrycja
11 grudnia 2023

POLECAM Z CAŁEGO SERCA TEGO NAUCZYCIELA !!!. Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji u Pana Mateuszowa a wyniki w szkole które poprawiła sprawiły że w ciągu jednego miesiąca stała się jedną z najlepszych uczennic w klasie !!!!! DZIEKUJEMY I POZDRAWIAMY. Patrycja Brzezińska :))

Maja Kniat
11 grudnia 2023

Bardzo dziekuję za przygotowanie mnie do matury :D Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Pan Mateusz to niezwykle dobra i ciepła osoba pełna pasji i daru do nauczania. Każde zadanie maturalne zostało dokładnie omówione i wytłumaczone. Zatem wystawiam ocenę wzorową pod każdym względem !!!!! :DDD

Weronika
10 grudnia 2023

Na prawdę cudowne korepetycje. Do Pana Mateusza chodzę od przeszło 2 lat w tym czasie wiele się nauczyłam na każdej lekcji a przede wszystkim pisać i odpowiadać na maturze tak jak chce tego egzaminator maturalny co jest niezwykle ważne jeżeli chce się otrzymać wynik na poziomie powyżej 95 % . Jestem bardzo zadowolona POLECAM :)

Kamila Andrzejewska
10 grudnia 2023

Niesamowity nauczyciel pełen cierpliwości i daru i wielkiego talentu do nauczania . O Panu Mateuszowi można na prawdę sporo dobrych i pozytywnych cech napisać lecz najważniejsze z nich to przede wszystkim wielki talent do prowadzenia lekcji. Żaden inny nauczyciel nie mówił z taka pasją jak Pan Mateusz. Nie ma lepszego nauczyciela który poprowadzi was do matury niz on !!!

Jakub z Krakowa
10 listopada 2023

Niesamowity nauczyciel pełen cierpliwości i daru i wielkiego talentu do nauczania . O Panu Mateuszowi można na prawdę sporo cudownych i pozytywnych cech napisać lecz najważniejsze z nich to przede wszystkim wielki talent do prowadzenia lekcji. Żaden inny nauczyciel nie mówił z taka pasją jak Pan Mateusz. Nie ma lepszego nauczyciela który poprowadzi was do matury niż on !!!

Oliwer Kappa
10 listopada 2023

Jestem na Uniwersytecie Medycznym UMP :DDD To chyba najlepsza rekomendacja dla każdego nauczyciela . Na początku lekcji Pan Mateusz ocenił moją wiedzę na koło 42% już po roku gdy dostałem wynik maturalny z maja okazało się że wynosi on 93% i był to najlepszy wynik w klasie ! Myślę że nie mogłem trafić na lepszego korepetytora :DD Polecam w 100 % !!!!!!!!!!!

Michał Nowak
10 listopada 2023

Zdecydowanie najlepszy :) tak w skrócie można opisać osobę jaką jest Pan Mateusz. Jest to osoba która bardzo angażuję się w każdą prowadzoną przez siebie lekcje. Każde zadanie zostało przez Pana Mateusza omówione z chirurgiczną precyzją !!!! Nigdzie idzie on na żadne kompromisy i tłumaczy tak długo zadanie do póki uczeń nie zrozumie go w 100% . Polecam każdemu z całego serca :)))

Joanna Misińska
10 listopada 2023

Wyjątkowa cudowna osoba o wielkim talencie do nauczania innych. Pan Mateusz to bardzo dobry nauczyciel który bardzo interesuję się swoimi uczniami . Do Pana Mateusza można pisać i dzwonić o każdej godzinie i zawsze uzyska sie pomoc za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam i daję ocenę 5/5 :D

Magda bosińska :)
10 listopada 2023

TAK JESTEM NA MEDYCYNIE ! udało się bardo dobrze napisać egzamin maturalny w tym roku przy pomocy Pana Mateusza. Jest to osoba pełna entuzjamu i energii do wspólnej pracy podczas każdych zajęc. Mateusz udostępnia super kursy i filmiki maturalne które bardzo pomagają w codzienniej nauce :) Zatem uważam je za cudowne korepetycje dla każdego :)

Natalia Wyparło :D
07 listopada 2023

REWELACYJNY korepetytor. Dzięki Panu Mateuszowi poprawiłam maturę i udało mi się napisać na 97% co jest nowym rekordem w szkole. Oczywiście to była moja ciężka praca ale zdaje sobie sprawę z tego że gdyby nie opieką Pana Mateusza w tym czasie osiągniecie tego wyniku było by praktycznie nieosiągalne. ZATEM POLECAM KAŻDEMU !!!

Marek Tyrakowski
07 listopada 2023

Pragnę podziękować z całego serca :D za 3 lata wspólnej pracy nad przygotowaniem mnie do matury :D Panie Mateuszu dziękuje jeszcze raz z całego serca za czas i poświecenie oraz dawanie z siebie 100% na każdej lekcji. Był i będzie Pan dla mnie ogromną motywacją i inspriacją by walczyć o swoje marzenia, Pozdrawiam Marek Tyrakowski !! :D

Kornelia :)
07 listopada 2023

Jestem na medycynie :) Przez co spełniło się moje największe marzenie :) Od dziecka marzyłam już by zostać lekarzem i studiować medycynę w Poznaniu :) udało się to dzięki wielkiemu poświeceniu i oddaniu podczas korepetycji z Panem Mateuszem. Nie mogłam lepiej trafić ! wystawiam zatem ocenę celującą + !!!!!!!!!!!!!

Anastazja Regulska
07 listopada 2023

Pan Mateusz to niesamowita osoba która swoją pozytywna energia zaraża wszystkich. Sam Pan Mateusz to osoba bardzo dobra , ciepła, empatyczna o wielkim talencie do tłumaczenia i nauczania . Na zajęcia chodziłam przez ponad 3 lata - bardzo dużo się nauczyłam i za każdym razem miałam wrażenie że bardzo dużo rozumiem po każdych zajęciach. Zatem mogę polecić w 100% !! <3

Jagoda Roszak :D
07 listopada 2023

FENOMENALNY NAUCZYCIEL POD KAŻDYM WZGLĘDEM ! :D Jestem pod wielkim wrażeniem ogromnej wiedzy oferowanej na lekcjach i profesjonalizmowi Pana Mateusza. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych nauczycieli w kraju którzy przygotowywują do matury POLECAM !!!! Nigdy nie sądziłam że będe tak bardzo zadowolona :D

Doktor Patrycja Michor
07 listopada 2023

Wyjątkowa osoba :) Tak w skrócie można opisać Pana Mateusza i jego pasję do nauczania. Córka poprawiła maturę z 64% na 96% co pozwoliło dostać się jej i studiować na wydziale Lekarskim w Warszawie. Dziękuję z całego serca i zyczę wszystkiego dobrego . Pozdrawiam Doktor Patrycja Michor

Jagoda :)
07 listopada 2023

Chyba można śmiało powiedzieć że Pan Mateusz to numer 1 w Polsce jeżeli chodzi o przygotowanie na studia medyczne, w przeciągu pół roku udało mi się napisać maturę na poziome rozszerzonym na ponad 91% i dostać się na uniwerystet medyczny ! Jeżeli marzy ktoś jak ja o karierze lekarza warto chodzić na te zajęcia !!!!

Julita Wasik
01 listopada 2023

Najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Pan Mateusz bardzo stara się na każdej lekcji dając z siebie zawsze 100% . Na każdą lekcje przychodzi perfekcyjnie przygotowany i na samym już początku dokładnie omawiamy zakres każdej lekcji pod względem maturalnym. Jest to bardzo pogododna osoba o wielkim sercu zatem bardzo cieszę się że tutaj trafiłam :)!

Michał Robakowski :)
01 listopada 2023

Jestem olimpijczykiem :D dzięki Panu Mateuszowi który przygotowywał mnie i robił doświadczenia maturalne. To jak Pan Mateusz angażuję się i interesuje się uczniami to żadkośc wsród nauczycieli dlatego wielkie brawa ! Jest bardzo punktualny oraz empatyczny i bardzo pozytywnie nastawiony do każdej lekcji. Jak dla mnie jest to numer 1 w polsce:D Uważam że nie mogłem trafić na nikogo lepszego :D

Janek
01 listopada 2023

Polecam każdemu tutaj Pan Mateusz zasługuję zdecydowanie na 6+ . Córka chodziła na korepetycje do Pana Mateusza przez 2 lata liceum i za każdym razem była bardzo zadowolona. Pan Mateusz to profesjonalista w kazdym tego słowa znaczeniu. Nie uznaje kompromisów i zawsze uczy ucznia na najlepszą ocenę ! Pozdrawiam

Nikola Kasińska
24 października 2023

Współpracę z Panem Mateuszem oceniam wzorowo !!!! :) Bardzo dobry i pracowity nauczyciel któremu bardzo zależy na jak najlepszych wynikach swoich uczniów. zatem daje ocenę 5/5 lecz gdybym tylko mogła wystawiła bym ocenę celującą :)

Adrian
24 października 2023

Perfekcyjny nauczyciel dla osób chcących dostać się na wydział lekarski. Juz od pierwszej lekcji Pan Mateusz pokazał mi jak wielką i obszerną wiedze posiada zarówno z chemii jak i z biologii. Uważam że jest to idealny korepetytor dla osób chcacych napisać mature powyżej 90 % ja sam chodzę do Pana Mateusza od ponad 10 miesięcy i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Adrian :)

Oliwer
24 października 2023

Zdecydowanie najlepszy na świecie :) Panie Mateuszu dziekuję za wszystko. 2 lata wspaniałej owocnej współpracy sprawiły że już za 3 miesiące znajdę się na wydziale lekarskim o którym zawsze marzyłem , jest Pan wspaniałym człowiekiem ora najlepszym korepetytorem na jakiego mogłem trafić :D pozdrawiam <3

Kacper
24 października 2023

Dostałem się na medycynę ! Udało mi się cudownie napisać maturę na poziomie 97% z biologii oraz 96% z chemii i wraz z początkiem października zaczałem studiować na kierunku lekarskim w Bydgoszczy :D Nie potrafię opisać radości mojej i moich rodziców gdy zobaczyli tak wysoki wynik maturalny, całą swoją współpracę z panem korepetytorem oceniam na 6+++ !!

Dominika Kaczmarek :)
24 października 2023

Dzisiaj oficjalnie dostałam się na kierunek lekarski na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie - PUM :) Byłam 28 na ponad 2500 kandydatów na liście rankingowej ! Jeżeli chodzi o przygotowania typowo pod maturę nie ma lepszego od Pana Mateusza którego mogę każdemu polecić w 100% :) Cudowna osoba oraz wyjątkowy nauczyciel :)

Monika Kniat
24 października 2023

MATURA NAPISANIA PERFECKYJNIE ! Panie Mateuszu jestem tak zachwycona swoim wynikiem na maturze że nie znajduję słów by opisać jak bardzo jestem wdzięczna i cieszę się że trafiłam na tak wspaniałego pełnego pozytywnej energii nauczyciela u którego talent dar i pasję do nauki widziąłam na każdej lekcji, Dzięki Panu spełniło się moje najwieksze marzenie i od września zaczynam studiować NA WYDZIALE LEKARSKIM ! Dziękuję za te korepetycje z całego serca :)

Ania
23 października 2023

Korepetycję na ocenę celującą! Serdecznie polecam, Pan przygotowywał mnie do rozszerzonej matury, dzięki niemu udało mi się uzyskać 97 % co pozwoliło dostać się na moją wymarzoną medycynę ! Niesamowity człowiek i cudowny nauczyciel - zdecydowanie najlepszy jakiego miałam :)

Ola Stramczewska :)
23 października 2023

Zostałam lauretką olimpiady :) Panie Mateuszu dziękuje za solidne przygotowanie mnie do tego konkursu. Dzięki niej już nie musze podchodzić do matury ponieważ automatycznie zostanie PRZYPISANE MI 100% podczas rekrutacji na wydział lekarski - ZATEM CEL MEDYCYNA OSIĄGNIETY !!!!! KOREPETYCJE OCENIAM NA 6+ !

Kacper Wiśniewski
23 października 2023

Dostałem się na medycynę ! Szczerze polecam korepetycje u Pana Mateusza - nauczyciel z sercem, ogromną wiedzą i cierpliwością. Bezstresowe zajęcia, zrozumiale tłumaczone zagadnienia, mnóstwo pomocnych materiałów. Pan Mateusz pomógł mi dopracować formułowanie odpowiedzi pod klucz, co umożliwiło mi dostanie się na wymarzony kierunek ponieważ maturę zdałem CELUJĄCO. Gorąco polecam!

Aleksandra Błaszczyk
23 października 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie:) Pan Mateusz to jeden z najlepszych korepetytorów w Polsce, posiada przeogromną wiedzę zarówno z biologii jak i chemii oraz wielki talent do nauczania. Pan Mateusz bardzo interesuję się swoimi uczniami oraz zawsze poświęca im tyle czasu ile potrzebują:) Sama w tym roku napisałam maturę z biologii na 94% oraz z chemii na 97% co ustanowiło nowy rekord w szkole!

Łukasz Strzelewski
23 października 2023

Dziękuję z całego serca za przyogotwanie do matury, udało się i dostałem się na wydział lekarski ( 88% z chemii oraz 92 z biologii) , Pan Mateusz jest zdecydowanie najlepszym korepetytorem na jakiego mogłem trafić. Jest to niezwykle radosna oraz pełna empatii i życzliwośći osoba która potrafi wszystko wytłumaczyć w bardzo prosty dla każdego zrozumiały sposób, nigdy nie trafiłem na lepszego nauczyciela! Pozdrawiam.

Vanessa :D
23 października 2023

Cudowny nauczyciel :D Profesjonalista w każdym calu, jeżeli ktoś wybiera się na studia medyczne i szuka osoby co przygotuję go do matury na poziomie rozszerzonym by napisać POWYŻEJ 90% to Pan Mateusz jest idealnym rozwiązaniem! :D Chodziłam do Pana Matusza przez 3 lata i nigdy nie spotkałem tak mądrego i dobrego nauczyciela jak on !!! :D

Nikola Janas
23 października 2023

Wczoraj wygrałam olimpiadę !!!! dziękuję za pomoc i opiekę podczas wszystkich etapów olimpiady. Z Pomocą Pana Mateusza zostałam laureatką i zostałam zwolniona z pisania matury ( gdyż automatycznie przysługuje mi 100% !!!! ) Dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze ! :)

Mikołaj Pawłowski
22 października 2023

Zdecydownanie najlepszy nauczyciel na świecie ! Od pierwszych zajęć widać u Pana Mateusza niezwykły talent i dar do nauczania . Nigdy nie widziałem by ktoś tak bardzo kochał przedmiot który sam naucza . Na każdej lekcji było słychać pasję z jaką Pan Mateusz opowiada o swoim przedmiocie. Pan Mateusz jest osobą o niezwykle pozytywnej energii dzięki której ma siłe i chęci prowadzić każde zajęcia na najwyższym światowym poziomie, uważam że nie ma lepszego nauczyciela niż on ! POLECAM

Laura Marciniak :D
22 października 2023

Dziekuję za wszystko :D Panie Mateuszu pragnę podziękować Panu z całego serca za pomoc w przygotowaniu mnie do wygrania olimpiady biologczno-chemicznej . Dzięki Panu jestem laureatką i najszczęśliwsza osobą na świecie !!!!! Dziękuje za wszystko i pozdrawiam. Laura Marciniak :D

Olga
22 października 2023

Rewelacja :) Pan Mateusz jest bardzo miły, grzeczny oraz kulturalny. Potrafi w niesamowicie prosty sposób wszystko wytłumaczyć, zadaje ciekawe zadania oraz pozwala pomagać sobie super przejrzystymi notatkami które sam stworzył w najlepszej jakości co niesamowicie pomaga w lekcji! Polecam :)

Katarzyna
22 października 2023

JESTEM STUDENTKA MEDYCYNY !!!! Dostałam się na medycynę o której marzyłam już od dziecka :) Na korepetycje do Pana Mateusza chodziłam przez ponad rok , dzięki czemu udało mi się napisać maturę na 94 % ! W momencie odebrania wyników maturalnych popłakałam się ze szczęścia ! Polecam każdemu co jak ja chce SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA !!!!!!

Gabrysia
22 października 2023

Wyjątkowy nauczyciel , Pan Mateusz ma niesamamowite zdolnośći do nauczania i przekazywania swojej wiedzy która jest na prawdę OGROMNA. Duża kultura osobista, sympatyczność oraz życzliwość to wszystko co cechuję tą osobę. Dziękuję za wszystko !

Monika Zawodna
22 października 2023

Polecam z całego serca, super podejście do ucznia, widać ze Pan Mateusz ma wielki talent do udzielania korepetycji oraz niesamowity dar do tłumaczenia. Bardzo symaptyczny i strasznie wyrozumiały korepetytor, oby wiecej takich ludzi było! :D Pozdrawiam

Karolina
22 października 2023

Wspaniały nauczyciel , Pan Mateusz ma niesamamowite zdolnośći do nauczania i przekazywania swojej wiedzy która jest na prawdę OGROMNA. Duża kultura osobista, sympatyczność oraz życzliwość to wszystko co cechuję tą osobę. Dziękuję za wszystko ! Pozdrawiam Karolina Patocka

Ola
20 października 2023

Zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałam. Pan Mateusz bardzo interesuję się uczniem i jego poziomem wiedzy czy ocenami. Bardzo ciekawie tłumaczy oraz opowiada nad ciekawymi możliwościami rozwiązywania zadań, skupiając się głownie na wspólnym rozwiązywaniu zadań maturalnych i nauki pod klucz. Korepetycje rewelacja oceniam na 6+ !

Janek Kazimierczak
20 października 2023

Jeden z najlepszych korepetytorów :D Na zajęciach zawsze panuje przesympatyczna atmosfera a Pan Mateusz jest zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do wszystkich lekcji :D Ma niesamowite zdolnośći do tłumaczeina i nauczania uważam to za coś niesamowitego, polecam z całego serca. Pozdrawiam Jan Kazimierczak.

Kornelia
20 października 2023

Wygrałam olimpiadę biologiczno-chemiczna !!! dziękuję za pomoc i opiekę podczas wszystkich etapów olimpiady. Z Pomocą Pana Mateusza zostałam laureatką i zostałam zwolniona z pisania matury ( gdyż automatycznie przysługuje mi 100% !!!! ) Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego

Natasza
20 października 2023

ZDECYDOWANIE NUMER 1 w Polsce, w przypadku przygotowania do matury Pan Mateusz nie ma sobie równych. Córka chodziła przez 2 lata na korepetycję a uzyskany wynik maturalny to aż 97%! Niesamowity kontakt z uczniem a Pan Mateusz to cudowna osoba, niezwykle empatyczna życzliwa i pomocna. Polecam !!!

Kasia
20 października 2023

Niesamowity nauczyciel , dzięki Panu Mateuszowi dostałam się na wydział lekarski uzyskując 92 % z biologii oraz 93 % z chemii. Pan Mateusz jest osobą niezwykle pomocną, wyrozumiałą i potrafi nawet najtrudniejsze zadanie wytłumaczyć w bardzo prosty sposób. Jestem bardzo zadowolona :)

Dominik
20 października 2023

Najlepszy korepetytor na rynku. Przy tak fantastycznej atmosferze nauka do matury Panem Mateuszem to czysta przyjemność! Polecam z całego serca. Profesjonalizm i plan działania na najwyższym poziomie ;)

Bartek
20 października 2023

Polecam z całego serca !!! syn miał zajęcia w tym roku i jest bardzo zadowolony. Startował z niskiego poziomu ale dzięki regularniej nauce maturę napisał na ponad 92% !!!, czego chyba nikt w rodzinie się po nim nie spodziewał Solidnie przepracowane kilka miesięcy przyniosło efekt. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, dziękujemy. i polecamy.

Nikola
20 października 2023

Serdecznie polecam Mateusza. Mojej córce również bardzo pomógł. Cieszę się, że udało nam się znaleźć takiego korepetytora, bo córka miała wcześniej ogromne problemy z nauką. Teraz jest coraz lepiej, oceny ma lepsze i widać, że więcej rozumie. Co więcej mogę powiedzieć, bardzo dziękujemy i polecamy.

Patrycja Kulka :)
20 października 2023

Pan Mateusz świetnie mnie przygotował do matury, dzięki niemu bardzo dobrze zdałam rozszerzenie w ubiegłym roku i dostałam się na MEDYCYNĘ !!!!! Było sporo nauki, ale wspominam ją naprawdę ekstra, szczególnie dzięki takiemu korepetytorowi. Mateusz to wymagający nauczyciel, ale jednocześnie bardzo skuteczny i konsekwentny. Nie dość że ma dużą wiedzę i działające metody nauki, to jeszcze świetnie wszystko tłumaczy, a przede wszystkim na zajęciach panuje super atmosfera, a on zawszę chętnie pomaga nawet po zajęciach jeśli potrzebowałam rady. Zdecydowanie dobrze trafiłam szukając pomocy w nauce, za co jestem Ci bardzo wdzięczna! Bardzo Ci dziękuję i wszystkim zawsze będę gorąco polecać. Naprawdę warto! :)

Dagmara
19 października 2023

Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Panem Mateuszem. Chodziłam do wielu korepetytorów, ale żaden nie potrafił przekazać wiedzy w tak ciekawy i jasny sposób jak Pan Mateusz. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Indywidualne podejście do każdego ucznia i bardzo przyjemna atmosfera podczas lekcji. A przede wszystkim skuteczność nauki a w tej kwestii Pan Mateusz jest po prostu bezkonkurencyjny :)

Krystian
19 października 2023

Naprawdę fenomenalny nauczyciel. Bardzo wiele zyskałem dzięki nauce z Panem Mateuszem. W przyszłym roku czeka mnie matura rozszerzona, ale teraz już się jej w ogóle nie boję, bo wiem, że dzięki takiemu przygotowaniu nie sprawi mi ona większego problemu. Dziękuję Panie Mateuszu :) zdecydowanie numer 1 w Polsce !

Patrycja Nowakowska
19 października 2023

Właściwa osoba na właściwym miejscu :D Pan Mateusz przygotował moją córkę do matury. Napisała ją na 96% i wszyscy jesteśmy bardzo dumni i wdzięczni! Bardzo kompetentny i kulturalny człowiek. I co najważniejsze od razu łapie kontakt z uczniami. Polecam każdemu

Nikola Sadowska :)
19 października 2023

Profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do ucznia na najwyższym poziomie :) Pomógł mi bardzo, żałuję tylko, że tak późno miałam okazję znaleźć jego ogłoszenie, przez co straciłam czas, nerwy i pieniądze na innych "korepetytorów". Z czystym sumieniem polecam, bo rzadko trafiają się tak dobrzy nauczyciele!

Manuela
19 października 2023

Gorąco polecam. Miła atmosfera, świetne tłumaczenie i ogromna cierpliwość ! Super korepetytor oraz wspaniały człowiek, widać ogromną wiedzę, ale co najważniejsze i umiejętność jej przekazania. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam. DZIEKUJE ZA WSZYSTKO!

Patryk Staszak :)
19 października 2023

Wspaniały nauczyciel, Pan Mateusz ma niesamowite zdolności do nauczania i przekazywania swojej wielkiej wiedzy która jest na prawdę OGROMNA. Duża kultura osobista, sympatyczność oraz życzliwość to wszystko co cechuję tą osobę. Dziękuję za wszystko ! :)

Ola Urbaniak
19 października 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie:) Pan Mateusz to jeden z najlepszych korepetytorów w Polsce, posiada przeogromną wiedzę biologiczno-chemiczną oraz wielki talent do nauczania. Pan Mateusz bardzo interesuję się swoimi uczanamii oraz zawsze poświęca im tyle czasu ile potrzebują:) Sama w tym roku napisałam maturę z biologii na 95% oraz z chemii na 97% co ustanowiło nowy rekord w szkole!

Nicola Nowicka
18 października 2023

MATURA POSZŁA PERFEKCYJNIE ! Panie Mateuszu, chciałabym z całego serca podziękować Panu za IDEALNE A WRĘCZ PERFEKCYJNE przygotowanie mnie do matury, teraz po sprawdzeniu odpowiedzi w internecie wiem że mogę spać spokojnie, a po długich wakacjach ZACZYNAM STUDIOWAĆ NA KIERUNKU LEKARSKIM !!!!!! Życzę Panu wszystkiego co najlepsze, a korepetycję i czas spędzony z tak cudowną i pełną energi osobą oceniam na 6 + :DDDD Jeszcze raz dziękuję i POLECAM KAŻDEMU ! :D

Patrycja :)
18 października 2023

Właśnie napisałam maturę na koło 95-97% !!!!! jestem tak zachwycona Panem Mateuszem i jego wielką wiedzą oraz profesjonalizem, że nie mogę nie wystawić mu oceny celującej za nasze roczne korepetycje. Panie Mateuszu z całego serca dziękuję za każdą minutę spędzoną na tych lekcjach gdyż nikt przez 4 lata liceum nie nauczył mnie tyle do matury co Pan. Wszystkiego dobrego i widzimy na MEYDYCNIE ! :)))))

Marysia Tondaś
18 października 2023

Dostałam się na Warszawski Uniwersytet Medyczny :) W ciągu roku korepetycji z Panem Mateuszem udało mi się napisać maturę z biologii na 94% oraz chemii na 91% co było najlepszym wynikiem wsród wszystkich maturzystów w mojej szkole. Pełen profesjonalizm oraz niesamowicie wielka wiedza połączona z ogromnym talentem do przekazywania swojej wiedzy u Pana Mateusza pozwoliły mi spełnić swoje marzenie o zostaniu lekarzem ! :) dziękuję :) !!

Michał :D
18 października 2023

Perfekcyjny nauczyciel oraz cudowny człowiek. Do Pana Mateusza trafiłem poprzez rewelacyjne wyniki jego uczniów. Sam chciałem zawsze zostać dentystą czyli wybierałem się na kierunek Lekarko-dentystyczny zatem celem było napisanie matury powyżej 85% - i udało mi się to za pierwszym razem ! był to rok cięzkej pracy ale teraz wiem ze było warto zaufać Panu Mateuszowi i jego wielkiej wiedzy którą pokazuję na każdych zajęciach. POLECAM Z CAŁEGO SERCA KAŻDEMU ! :D

Monika Ratajczyk
18 października 2023

Jestem na medycynie ! Jestem zachwycona jak wielką wiedzę posiada Pan Mateusz i z jaką łatwośćią prowadzi lekcje. Już od pierwszych zajęć widziałam jak wielki talent i dar do prowadzenia lekcji posiada Pan Mateusz. Jest to niezwykle dobra i ciepła osoba od której cały czas napływa pozytywna energia. W skrócie - MATURA ZDANA NA 96% ZATEM POLECAM W 100% !!!!

Konrad Malinowski :)
18 października 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie. Pan Mateusz to idealny wybór dla osób chcących dostać się na wydział lekarski lub lekarsko-dentystyczny . W kwestii przygotowania do matury oraz wiedzy maturalnej na prawdę nie ma sobie równych!!! Mi w przeciągu pół roku udało się nadrobić wszystkie zaległosci z 4 lat liceum i zacząłem studiować MEDYCYNĘ - zresztą Pan Mateusz bierze tylko osoby chcące dostać się na wydział lekarski zatem nie mogłem lepiej trafić ! :)

Antonina Mucyk
18 października 2023

PASJA, TALENT I DAR DO NAUCZANIA - te 3 słowa najlepiej opisują tego genialnego nauczyciela jakim jest Pan Mateusz - uczy on bardzo praktycznych i potrzebnych rzeczy które w przyszłośći mogą przydać się na maturze. Ja swoją napisałam na aż 98 % a wynik ten pozwolił mi dostać się na MEDYCYNE :D Cieszę się że tu trafiłam zatem polecam każdemu z całego serca !!!!

Dominika Kalic
18 października 2023

Idealny przykład perfekcyjnego nauczyciela :) O Panu Mateuszu można mówić jedynie w samych superlatywach a odnośnie sposobów jego nauczania i dykcji krążą powoli legendy. Żadko spotyka się bowiem osobę która tak KOCHA SWÓJ PRZEDMIOT KTÓRY UCZY a słychać to u Pana Mateusza podczas każdej lekcji. Wyniki uczniów Pana Mateusza mówią same za siebie 100% zdawalnośći na uczelnie medyczne ! Może i lekcje nie należą do tanich ale na pewno są NAJWYŻSZEJ JAKOŚĆI !!!!!!!!! !

Ola borowczyk
17 października 2023

Wygrałam olimpiadę biologiczno-chemiczną ! :D Pragnę podziekować z całego serca za 9 miesieczną współpracę w celu przygotowania mnie do olimpiady biologiczno-chemicznej , dziękuję za poświęcony czas i wiarę w moje własne możliwości. Pana dar oraz wielki talent do nauczania połączone z ogromną wręcz wiedzą sprawiły że uwierzyłam w własne możliwosci. Polecam każdemu w 100% !!!! Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze Ola Borowczyk.

Bartek Roguszczak :)
17 października 2023

Dostałem się na medycynę za pierwszym razem !!!! Super człowiek oraz perfekcyjny nauczyciel :) Pan Mateusz posiada ogromną wiedzę oraz dar do nauczania i robi to najlepiej na świecie! Swoją pasją z łatwością zaraża innych dzięki czemu udało mi się napisać maturę z biologii na 97% oraz z chemii na 96% co ustanowiło nowy rekord w szkole! Świetne korepetycje polecam :)

Wiktoria Krajec
17 października 2023

NAJLEPSZY PERFEKCYJNY NAUCZYCIEL NA ŚWIECIE ! Genialny korepetytor oraz wspaniały i dobry człowiek, nie ma słów by opisać jak wielką wiedzę pod kątem maturalnym posiada Pan Mateusz. Już na pierwszej lekcji Pan Mateusz dokładnie omówił ze mną cały plan nauki by dostać się na medycynę - po roku korepetycji udało się !!!!!!!!! napisałam ją na 94% i byłam jedną z pierwszych na liście przyjętych ! POLECAM Z CAŁEGO SERCA KAŻDEMU !!!!

Jagoda :D
17 października 2023

Świetny korepetytor, pełen entuzjazmu do uczenia którą widać na każdych zajęciach. Długo szukałam odpowiedniego korepetytora, który skutecznie przygotuje mnie do matury i bardzo się cieszę, że trafiłam na Mateusza. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej nauki. Jeśli ktoś szuka najlepszego możliwego nauczyciela, będzie bardzo zadowolony! :) Pana Mateusza oceniam na 6 + !!!

Monika Sobczak
17 października 2023

Pasja oraz dar do nauczania tak w skrócie można opisać tą wyjątkową osobę jaką jest Pan Mateusz . Nie idzie on na żadne kompromisy i tłumaczy tak długo zadanie aż uczeń zrozumie je w 100% . Nigdy nie spotkałam nauczyciela który tak bardzo starannie i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Każda lekcja jest szczegółowo omawiana pod tak zwany klucz maturalny dzieki czemu nie bałam się iśc na maturę, którą napisałam celująco co pozwoliło mi dostać się na wydział lekarski który od zawsze był moim marzeniem. Panie Mateuszu zyczę szczęśliwych i wesołych świąt , oraz pozdrawiam i życze wszystkiego co najlepsze do dalszej karierze zawodowej :D

Filip Garbarek
17 października 2023

Polecam z całego serca :) Panie Mateuszu pragnę podziękować za przygotowanie mnie do matury. Dziękuję za wspieranie mnie, dodawanie otuchy oraz wiarę w nasz wspólny sukces. Dziś jako student już wydziału Lekarskiego wiem że nie mogłem wymarzyć sobie lepszego nauczyciela. Dzięki Panu spełniło się moje największe marzenie, które zawsze było ze mną od dziecka. Dziękuję za wszystko oraz pozdrawiam Filip Garbarek ! :)

Kornelia
17 października 2023

Rewelacyjny korepetytor ! Dzięki Panu Mateuszowi udało mi się wygrać olimpiadę biologiczno-chemiczną co automatycznie zwalnia mnie z napisania matury gdyż automatycznie uzyskuję z niej 100% ! Nigdy w życiu nie widziałam by jakiś nauczyciel tak bardzo angażował się w swoją pracę oraz prowadził zajęcia z taką pasją i darem i talentem do nauczania. POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO :)

Anastazja Zdrojewska
17 października 2023

Cudowny nauczyciel pełen pasji :) Pan Mateusz posiada wielki talent do prowadzenia lekcji online - nigdy nie widziałam by każda lekcja była tak perfekcyjnie przygotowana i prowadzona z dbałością o każdy szczegół, Dzięki Panu Mateuszowi jestem szczęśliwą studentką medycyny - a wyniki na maturzę które uzyskałam 91% z chemii oraz 98 % z biologii to najlepsza rekomendacja dla takiego nauczyciela ! Polecam każdemu :)

Patryk
16 października 2023

ZDECYDOWANIE najlepszy korepetytor na swiecie :) Mateusz oprocz ogromnej wiedzy posiada rowniez nieograniczone poklady cierpliwosci. Potrafi dotrzec nawet do najbardziej wymagającego ucznia. Dzieki poczuciu humoru zajęcia prowadzone sa w przyjemnej i luznej atmosferze. Serdecznie polecam każdemu !

Monika :)
16 października 2023

Polecam! :) Mateusz jest bardzo sympatyczną osobą o ogromnej wiedzy! Jest cierpliwy i bardzo dobrze tłumaczy. Dużym plusem są również ciekawe filmy i zadania przygotowujące do matury. Lekcje przebiegają bez stresu i w miłej cudownej atmosferze ;-)

Natalia
16 października 2023

Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel! Ma ogromną wiedzę i zdolność przekazywania jej w perfekcyjny sposób :) Nigdy nie wątpi w ucznia, potrafi nawiązać kontakt i wytłumaczyć problem. Jeden z najlepszych korepetytorów z jakim miałam okazję współpracować. jeszcze raz dziękuję za wszystko!

Zuzanna Buksa
16 października 2023

Serdecznie polecam tego korepetytora. Mateusz cechuje się ogromną rzetelnością, wiedzą oraz cierpliwością! Materiał jest w bardzo przystępny sposób prezentowany, a do tego w miłej atmosferze. Tłumaczy on z wielkim entuzjazmem i pasją, co niesamowicie motywuje do pracy :-)

Roksana
16 października 2023

Polecam z całego serca korepetycje u Pana Mateusza :D Każda lekcja perfekcyjnie zaplanowana, mnóstwo zadań i dodatkowych kolorowych materiałów ułatwiających naukę. Zaraża optymizmem i swoją pasją ! Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego korepetytora, dziękuję za wszystko PANIE MATEUSZU !!!!

Julia :)
16 października 2023

Zdecydowanie najlepsze korepetycje w Polsce ! Lekcje zawsze przeprowadzane są w miłej atmosferze. Pan Mateusz zawsze się uśmiecha i bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki tym korepetycjom wiele się nauczyłam i wszystko stało się zrozumiałe. Naprawdę warto ! Polecam ! :)

Patrycja
16 października 2023

Przesympatyczny korepetytor z ogromną wiedzą i zaangażowaniem podczas korepetycji :-) Cierpliwy i wyrozumiały, zawsze odpowiada na zadane pytania, nawet po kilka razy. Atmosfera na zajęciach sprzyja nauce. Serdecznie polecam wszystkim, którzy przygotowują się na uczelnie medyczne!

Bartek Marecki
16 października 2023

Uważam, że Pan Mateusz jest NAJLEPSZYM korepetytorem jakiego do tej pory miałem. Bardzo dobrze tłumaczy, prostym, zrozumiałym językiem dla ucznia. Widać u niego pasje, a to jest najważniejsze! Z czystym sumieniem polecam lekcje z Panem Mateuszem! :D

Miłosz Sobczak
16 października 2023

Pan Mateusz to wyjątkowy nauczyciel. Swoją pasją z łatwością zaraża innych. Ogromną zaletą zajęć było indywidualne dopasowanie programu do moich potrzeb. Bardzo szybko moje braki zostały dostrzeżone i efektywnie je uzupełnialiśmy. Serdecznie dziękuję za cierpliwość i serce, które Pan włożył w moją naukę :D

Kacper
16 października 2023

Bardzo polecam korepetycje udzielane przez Pana Mateusza :) Na zajęciach panuje fantastyczna atmosfera. Opierają się one na zrozumieniu przerabianego materiału. Jest to możliwe dzięki niezwykłemu tłumaczeniu przez Pana Mateusza, który sprawia że nauka staje się przyjemna.Tak sympatycznego i cierpliwego korepetytora jeszcze nie spotkałem! :)

Angelika
15 października 2023

Najlepszy korepetytor! Super, że trafiłam na Mateusza, zawsze świetnie przygotowany do zajęć, odpowie na każde nurtujące pytanie wraz z wyjaśnieniem .do tego robienie mnóstwa zadan , ze zwróceniem szczególnej uwagi na sposob formułowania odpowiedzi, aby wpasować sie w klucz i żaden punkt nie został stracony. Na zajęciach panuje przesympatyczna atmosfera, Pan Mateusz jest zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do wszystkich lekcji :D
Polecam w 100%

Kasia Smoczyńska
15 października 2023

Świetny nauczyciel i jeszcze lepszy człowiek. Bardzo profesjonalny oraz w pełni zaangażowany w swoją pracę, widać że bardzo zależy mu na jak najlepszych wynikach swoich uczniów. Ogromna życzliwość oraz wiedza Pana Mateusza połączona z darem przekazywania jej sprawiają że na każda lekcję przychodzi się z wielką przyjemnościa. Serdecznie polecam! :)

Mariusz Nowaczyk
15 października 2023

Polecam każdemu - Córka chodziła na korepetycje do Pana Mateusza przez 3 lata liceum i za każdym razem była bardzo zadowlona. Pan Mateusz to profesjonalista w kazdym tego słowa znaczeniu. NIe uznaje kompromisów i zawsze uczy ucznia na najlepszą ocenę ! Pozdrawiam Marek Nowaczyk

Marek Nowak
15 października 2023

Jestem na medycynie !!! Po ponad roku korepetycji z Panem Mateuszem udało mi się uzyskać 95 % z rozszerzenia !!!! Jest to niesamowity wynik ponieważ gdy przychodziłam na początku do Pana Mateusza byłam 3 i 4 uczennicą a napisałam maturę najlepiej z klasy ! DZIEKUJĘ ZA CAŁEGO SERCA :)

Aleksandra Błaszczyk
15 października 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie:) Pan Mateusz to jeden z najlepszych korepetytorów w Polsce, posiada przeogromną wiedzę biologinczno chemiczną oraz wielki talent do nauczania. Pan Mateusz bardzo interesuję się swoimi ucznamii oraz zawsze poświęca im tyle czasu ile potrzebują:) Sama w tym roku napisałam maturę z biologii na 94% oraz z chemii na 97% co ustanowiło nowy rekord w szkole!

Łukasz Strzelewski
15 października 2023

Dziękuję z całego serca za przygotwanie do matury, udało się i dostałem się na wydział lekarski ( 88% z chemii oraz 92 z biologii) , Pan Mateusz jest zdecydowanie najlepszym korepetytorem na jakiego mogłem trafić. Jest to niezwykle radosna oraz pełna empati i życzliwośći osoba która potrafi wszystko wytłumaczyć w bardzo prosty dla każdego zrozumiały sposób, nigdy nie trafiłem na lepszego nauczyciela! Pozdrawiam.

Miłosz Bucyk :D
14 października 2023

Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu - tutaj nie ma przypadku że u Pana Mateusza KAŻDY DOSTAJE SIE NA MEDYCYNĘ. Nigdy nie widziałem nauczyciela który tak dokładnie i szczegółowo omawia każde zadanie maturalne omawiając przy okazji dokładny schemat oceniania maturalnego. Polecam w 100% :D

Fabian
14 października 2023

Pana Mateusza oceniam na 6+++++ !!!! Od ponad 8 miesięcy Pan Mateusz przygotowywuje mnie bym dostał się na studia medyczne w moim ukochanym mieście i za każdym razem jestem strasznie zadwolony z każdej minuty spędzonej na tych zajęciach. Podczas każdej lekcji uczę się nowych schematów i rozwiązań a filmiki edukacyjne i piękne kolorowe notatk dodatkowo uatrakcyjniają zajęcia :) POLECAM KAŻDEMU

Julia Mizerna
14 października 2023

Jestem zachwycona poziomem korepetycji oraz pełnego zaangażowania ze strony Pana Mateusza. Niezwykła osoba o wielkim talencie do naucznia i przekazywania swojej wiedzy. Pan Mateusz to bardzo ciepła i dobra osoba która zaraża swoją pozytywną energią na każdej lekcji :) Cudowne korepetycje które mogę polecić z całego serca :)

Doktor Patryk
14 października 2023

fenomenalny korepetytor dla osób chcących studiować medycynę ;) Sam zgłosiłem się do Pana Mateusza w celu poprawy matury by dostać się na wydział lekarski w ciągu pół roku nauki i REZULTAT BYŁ NIESAMOWITY NAPISAŁEM MATURĘ NA AŻ 93% co bez problemu pozwoliło mi dostać się na uniwersytet medczyny :) DZIEKUJE ZA WSZYSTKO !

Dominika :)
14 października 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie . Pan Mateusz to idealny wybór dla osób chcących dostać się na wydział lekarski lub lekarsko-dentystyczny . W kwesti przygotowania do matury oraz wiedzy maturalnej na prawdę nie ma sobie równych!!! Mi w przeciągu pół roku udało się nadrobić wszystkie zaległosci z 4 lat liceum i zaczęłam studiować MEDYCYNĘ - zresztą Pan Mateusz bierze tylko osoby chcące dostać się na wydział lekarski zatem nie mogłam lepiej trafić <3

Ola Janasińska
14 października 2023

Pragnę podziękować z całego serca za przygotowanie mnie na wydział Lekarski który był moim marzeniem od dzieciństwa, Dziekuje za wiarę we mnie i motywację do nauki każdego dnia - dzięki Panu udało mi się napisać na aż 98% ustanawiając najwyższy wynik w całej szkole wsród klas maturalnych :)

Weronika kwarc :)
14 października 2023

6+ taką ocenę wystawiam Panu Mateuszowi za 3 lata wspólnej nauki. Dzięki pomocy Pana Mateusza dostałam się NA MEDYCYNĘ uzyskując z matury aż 95% ! Był to najlepszy wynik w klasie i jestem z niego na prawdę dumna !

Ania Roguszczak
14 października 2023

Korepetycję na ocenę celującą! Serdecznie polecam, Pan przygotowywał mnie do rozszerzonej matury, dzięki niemu udało mi się uzyskać 97 % co pozwoliło dostać się na moją wymarzoną medycynę ! Niesamowity człowiek.

Olga :)
13 października 2023

Zostałam Lauretką olimpiady :) Panie Mateuszu dziękuje za solidne przygotowanie mnie do tego konkursu. Dzięki niej juz nie musze podchodzić do matury ponieważ automatycznie zostanie PRZYPISANE MI 100% podczas rekrutacji na wydział lekarski - ZATEM CEL MEDYCYNA OSIĄGNIETY !!!!! KOREPETYCJE OCENIAM NA 6+ !

Kacper Wiśniewski
13 października 2023

Dostałem się na medycynę ! Szczerze polecam korepetycje u Pana Mateusza - nauczyciel z sercem, ogromną wiedzą i cierpliwością. Bezstresowe zajęcia, zrozumiale tłumaczone zagadnienia, mnóstwo pomocnych materiałów. Pan Mateusz pomogł mi dopracować formułowanie odpowiedzi pod klucz, co umożliwiło mi dostanie się na wymarzony kierunek ponieważ maturę zdałem CELUJĄCO. Gorąco polecam!

Aleksandra Błaszczyk
13 października 2023

Najlepszy nauczyciel na świecie:) Pan Mateusz to jeden z najlepszych korepetytorów w Polsce, posiada przeogromną wiedzę biologiczno chemiczną oraz wielki talent do nauczania. Pan Mateusz bardzo interesuję się swoimi ucznami oraz zawsze poświęca im tyle czasu ile potrzebują:) Sama w tym roku napisałam maturę z biologii na 94% oraz z chemii na 97% co ustanowiło nowy rekord w szkole!

Łukasz Strzelewski
13 października 2023

Dziękuję z całego serca za przygotwanie do matury, udało się i dostałem się na wydział lekarski ( 88% z chemii oraz 92 z biologii) , Pan Mateusz jest zdecydowanie najlepszym korepetytorem na jakiego mogłem trafić. Jest to niezwykle radosna oraz pełna empati i życzliwośći osoba która potrafi wszystko wytłumaczyć w bardzo prosty dla każdego zrozumiały sposób, nigdy nie trafiłem na lepszego nauczyciela! Pozdrawiam.

Vanessa :D
13 października 2023

Cudowny nauczyciel :D Profesjonalista w każdym calu, jeżeli ktoś wybiera się na studia medyczne i szuka osoby co przygotuję go do matury na poziomie rozszerzonym by napisać POWYŻEJ 90% to Pan Mateusz jest idealnym rozwiązaniem! :D Chodziłam do Pana Matusza przez 3 lata i nigdy nie spotkałem tak mądrego i dobrego nauczyciela jak on !!! :D

Nikola Janas
13 października 2023

Wczoraj wygrałam olimpiadę !!!! dziękuję za pomoc i opieke podczas wszystkich etapów olimpiady. Z Pomocą Pana Mateusza zostałam laureatką i zostałam zwolniona z pisania matury ( gdyż automatycznie przysługuje mi 100% !!!! ) Dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze ! :)

Kornelia Rojewska :D
13 października 2023

Zdecydownanie najlepszy nauczyciel na świecie ! Od pierwszych zajęć widać u Pana Mateuszna niezwykły talent i dar do nauczania . Nigdy nie widziałem by ktoś tak bardzo kochał przedmiot który sam naucza. Na każdej lekcji było słychać pasję z jaką Pan Mateusz opowiada o swoim przedmiocie. Pan Mateusz jest osobą o niezwykle pozytywnej energii dzięki której ma siłe i chęci prowadzić każde zajęcia na najwyższym światowym poziomie, uważam że nie ma lepszego nauczyciela niż on ! POLECAM :)

Kasia
12 października 2023

ZDECYDOWANIE NUMER 1 w Polsce, w przypadku przygotowania do matury Pan Mateusz nie ma sobie równych. Córka chodziła przez 2 lata na korepetycję a uzyskany wynik maturalny to aż 92%! Niesamowity kontakt z uczniem a Pan Mateusz to cudowna osoba, niezwykle empatyczna życzliwa i pomocna. Polecam

Ola
12 października 2023

Dziękuję z całego serca za przyogotawanie do matury, dzisiaj dostałam się na wydział lekarski ( 88% z chemii oraz 92 z biologii) , Pan Mateusz jest zdecydowanie najlepszym korepetytorem na jakiego mogłam trafić. Jest to niezwykle radosna oraz pełna empati i życzliwośći osoba która potrafi wszystko wytłumaczyć w bardzo prosty dla każdego zrozumiały sposób, nigdy nie trafiłam na lepszego nauczyciela! Pozdrawiam

Cezary Biernacki
12 października 2023

Cudowny nauczyciel :D Profesjonalista w każdym calu, jeżeli ktoś wybiera się na studia medyczne i szuka osoby co przygotuję go do matury na poziomie rozsrzezonym by napisać POWYŻEJ 90% to Pan Mateusz jest idealnym rozwiązaniem! :) Chodziłem do Pana Matusza przez 3 lata i nigdy nie spotkałem tak mądrego i dobrego człowieka jak on :)

Filip budzyński
12 października 2023

Dostałem się na medycynę :) Pragnę podziękować Panu Mateuszowi za 2 lata wspaniałej współpracy :) Jest Pan niesamowicie dobrym człowiekiem oraz najlepszym korepetytorem jakiego miałem, z tak wielką wiedzą o której ja sam mogę tylko pomarżyć! Dziękuję za wszystko. Filip budzyński

Zuzia :D
12 października 2023

POLECAM KAŻDEMU !!!! Super podejśćie dodo ucznia, kultura osobista na najwyższym poziomie. Lekcja z Panem Mateuszem to czysta przyjemnośc, jest bogaty w wiedze i potrafi ją w bardzo łatwy sposób przekazać. Najlepszy korepetytor jakiego znam :D

Aleksandra Ostojak
12 października 2023

Pan Mateusz to jeden z najlepszych korepetytorów w Polsce. Pan Mateusz podczas każdej lekcji dawał z siebie 100% , niezwykły profesjonalizm oraz talent do nauczania. Uważam że aktualnie nie ma lepszego nauczyciela z biologii i z chemii niż Pan Mateusz :D

Julia
11 października 2023

Dziękuje za wszystko :) Panie Mateuszu to dzięki Panu napisałam maturę rozszerzoną z biologii na 96% oraz z chemii na 94%. Lekcję zawsze odbywały się w przyjaznej oraz koleżeńskiej atmosferze, a sam Pan Mateusz to człowiek o wielkim talencie do przekazywanie wiedzy, polecam każdemu kto chce iść na uczelnie medyczne.

Patryk Glinkiewicz
11 października 2023

Jestem na medycynie!!!! Panie Mateuszu z całego serca dziekuje dziękuję i jeszcze raz dziękuję za nauke czas i wiarę jaką Pan mi dał piszać tą maturę. Jestem Pan najlepszy nauczycielem i będę Pana polecał każdemu. Pozdrawiam Patryk Glinkiewicz

Anna Kuchta :)
11 października 2023

Rewelacyjne korepetycję, jestem zachwycona wysokim poziomem wiedzy Pana Mateusza oraz jego empatią, wyrozumiałośćią, dobrocią i szczerością w stosunku do swoich uczniów, zdecydowanie najlepsze korepetycję na jakie chodziłam :)

Marek
11 października 2023

Najlepszy na świecie :)Panie Mateuszu dziekuję za wszystko. 2 lata wspaniałej owocnej współpracy sprawiły że już za 3 miesiące znajdę się na wydziale lekarskim o którym zawsze marzyłem , jest Pan wspaniałym człowiekiem ora najlepszym korepetytorem na jakiego mogłem trafić :D podrawiam

Weronika Kubiak
11 października 2023

Panie Mateuszu z całego serca dziękuję za przygotowanie do matury, jest Pan cudownym człowiekiem oraz wspaniałym nauczycielem, dzięki Panu jutro składam papiery na wydział lekarski, pochwalę się uzyskaniem wyniku 96% z biologii oraz 92% z chemii. Dziekuje za wszystko co Pan zrobił dla mnie , pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze:)

Paulinka Hofmańska
10 października 2023

DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO! Pan Mateusz przygotowywał mnie do matury zarówno z biologii jak i chemii, dzisiaj po otrzymaniu wyników ( 93% biologia oraz 88% chemia ) wiem że od razu dostanę się na wydział lekarski! PAN MATEUSZ TO CUDOTWÓRCA - polecam każdemu!

Igor :)
10 października 2023

Rewelacja :) Pan Mateusz jest bardzo miły, grzeczny oraz kulturalny. Potrafi w niesamowicie prosty sposób wszystko wytłumaczyć, zadaje ciekawe zadania oraz pozwala pomagać sobie super przejrzystymi notatkami które same stworzył co niesamowicie pomaga w lekcji! Polecam :)

Patrycja Knopp
10 października 2023

Super korepetycje :) na prawdę jestem bardzo zadowolona z najwyższego poziomu jaki prezentuje ze sobą na zajęciach Pan Mateusz. Na lekcję umówiła mnie moja mama i wiem że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu jeżeli chodzi o wybór nauczyciela! :D

Basia Kwarc
10 października 2023

Polecam w 100% , zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałam, na lekcjach panuje przesympatyczna oraz miła atmosfera. Pan Mateusz posiada wielką wiedzę którą umie fenomenalnie przekazać w łatwy sposób. Polecam każdemu!

Kasia
10 października 2023

ZDECYDOWANIE NUMER 1 w Polsce, w przypadku przygotowania do matury Pan Mateusz nie ma sobie równych. Córka chodziła przez 2 lata na korepetycję a uzyskany wynik maturalny to aż 92%! Niesamowity kontakt z uczniem a Pan Mateusz to cudowna osoba, niezwykle empatyczna życzliwa i pomocna. Polecam

Ola Misiak
09 października 2023

Najlepsze korepetycje na jakie chodziłam, bardzo dużo materiałów dodatkowych, piękne klarowne i przejżyste prezentacje i notatki oraz bardzo dobre tłumaczenie przez Pana Mateusza, Naprawdę polecam każdemu!

Konrad Nowak
09 października 2023

Wspaniały nauczyciel , Pan Mateusz ma niesamowite zdolnośći do nauczania i przekazywania swojej wiedzy która jest na prawdę OGROMNA. Duża kultura osobista, sympatyczność oraz życzliwość to wszystko co cechuję tą osobę. Dziękuję za wszystko !

Kamil Jusza
09 października 2023

Lekcje z Panem Mateuszem to najlepszy wybór dla osób chcących studiować medycynę! Pełen profesjonalizm , pełne 100% zaangażowanie oraz pasja a do tego zajęcia prowadzone są bezstresowo i przesympatycznej atmosferze. Polecam z całęgo serca

Marta Prokop
09 października 2023

Pan tłumaczy do skutku, na wiele sposobów. Oprócz tego udostępnia wiele przydatnych materiałów. W krótkim czasie sprawił, że chemia nie jest już więcej moją zmorą. POLECAM każdemu maturzyście, który ma masę zaległości, a chce w szybkim czasie, dobrze ogarnąć materiał do chemii rozszerzonej.

Julita Spisz
09 października 2023

Jak dla mnie człowiek który uratował mi tyłek w liceum. Obudziłam się bardzo późno z nauką do matury i gdyby nie Pan byłabym bardzo krucho z moim wynikiem końcowym. Mogę gorąco polecić te korepetycje !

Ksawery Poterski
09 października 2023

Polecam. Zajęcia online są naprawdę na najwyższym poziomie. Uczęszczałem na zajęcia u Pana i jestem bardzo zadowolony, bo udało mi się poprawić maturę i dostałem się na medycynę

Michał Stachowiak
09 października 2023

Bardzo polecam! Pan treściwie tłumaczy i dyktuje notatki idealnie pod zagadnienia maturalne, a później daje ogromnie dużo zadań do poćwiczenia, żeby wyłapać każdy błąd. Przygotowywał mnie do matury z chemii i udało mi się ją napisać na 95%.

Zuzia Kasowska
08 października 2023

Niesamowita osoba pełna pasji talentu i zaangażowania podczas lekcji, Lekcje te są w 100% profesjonalne i prowadzone na najwyższym poziomie. Dzięki Panu Mateuszowi dostałam się na wydział lekarski - za co jestem niesamowicie wdzięczna. Polecam z całego serca każdemu :)

Weronika Budzynska
08 października 2023

NAJLEPSZY NAUCZYCIEL JAKIEGO MIAŁAM. Ocena bardzo dobry to zdecydowanie za mało . Pan Mateusz zadaje super zadania domowe oraz wysyła notatki z lekcji oraz filmiki edukacyjne . Całość współpracy oceniam wzorowo !

Sandra kaczmarek
08 października 2023

Cudowny korepeytor! Jest pod wrażeniem umiejętnośći i wielkiej wiedzy posiadanej przez Pana Mateusza . Syn chodził przez rok na korepetycje i zawsze był bardzo zadowlony - zatem wystawiam ocenę bardzo dobry!
Pozdrawiam Sandra kaczmarek

Przemek Filipowski
08 października 2023

Również jestem bardzo zadowolony z lekcji prowadzonych przez Pana Mateusza , jest on niezwykła osobą o dobrym sercu i talencie do tłumaczenia oraz nauczania. Nie wyobrażam sobie lekcji z nikim innym. Polecam :D

Kornelia kulka
08 października 2023

Super nauczyciel - córka chodziła do Pana Mateusza 3 lata i zawsze była zadowolona zatem polecam każdemu komu zależy na wysokich wynikach maturalnych - córka uzyskała w tym roku 92% z matury :)

Julia Nowicka
29 stycznia 2022

Pan Mateusz to najlepszy korepetytor! który pomoże wam w osiągnięciu wysokiego wyniku z matury na wymarzone studia: ) Genialnie motywuje do nauki i dużo wymaga, co przekłada się na ostateczny efekt. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze :) Polecam z całego serca!

Zosia Marciniak
25 stycznia 2022

Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel! Ma ogromną wiedzę i zdolność przekazywania jej:) Nigdy nie wątpi w ucznia, potrafi nawiązać kontakt i wytłumaczyć problem. Jeden z najlepszych korepetytorów z jakim miałam okazję współpracować :) jeszcze raz dziękuję za wszystko!

Monika Kaczmarek
07 stycznia 2022

Świetny nauczyciel i jeszcze lepszy człowiek. Bardzo profesjonalny oraz w pełni zaangażowany w swoją pracę, widać że bardzo zależy mu na jak najlepszych wynikach swoich uczniów. Ogromna życzliwość oraz wiedza Pana Mateusza połączona z darem przekazywania jej sprawiają że na każda lekcję przychodzi się z wielką przyjemnościa. Serdecznie polecam! :)

Agata Derwich
27 grudnia 2021

Najlepszy korepetytor na świecie! Miły, cierpliwy i profesjonalny. Świetna atmosfera. Bardzo ciekawie tłumaczy, stara się przekazać wszystko w sposób prosty i zrozumiały. Posiada bardzo dobre notatki,chętnie zadaje ćwiczenia. Korepetycje rewelacja, jestem bardzo zadowolona! ;))

Asia Komendzińska
24 grudnia 2021

Z całego serca mogę polecić korepetycję u Pana Mateusza ! :D Przesympatyczna osoba która zaraża niezwykle pozytywną energią na swoich zajęciach. Ogromna wiedza oraz dar przekazywania jej na każdej lekcji sprawiają że na każde zajęcia chodzę z wielką przyjemnością. Jestem naprawdę zadowolona:) Świetne korepetycje polecam!