Matematyka online pierwsza lekcja za darmo


508 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /55 min.
Miejsce
Korepetycje Legnica (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

%%Promocja pierwsza lekcja gratis%%

Cześć,

Czy chcesz dobrze zdać maturę i dostać się na wymarzone studia? A może matematyka spędza ci sen z powiek, albo siedzisz na lekcji matematyki i totalnie nic nie rozumiesz?

Te i inne matematyczne problemy pomogę ci rozwiązać na moich korepetycjach. Oferuje kompleksowe przygotowanie do matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, pomagam również w nadrabianiu zaległości jak i pomoc z bieżącym materiałem przerabianych u ciebie na lekcjach. Przygotowuje również do egzaminu ósmoklasisty.

Kim jestem:

Nazywam się Daniel i jestem studentem matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Zajmuję się udzielaniem korepetycji od trzech lat. Jestem pasjonatem zarówno matematyki jak i nauczania.  Jestem pewien że razem uda nam się wnieść twoje matematyczne umiejętności matematyczne na nowy poziom.

Jak wyglądają moje zajęcia:

- zajęcia odbywają się online na wirtualnej tablicy (głównie na platformie discord  ale też i innych)

- na każdej lekcji tłumaczę ci nurtujące cię zagadnienia

- po każdej lekcji dostajesz dostęp do spersonalizowanej notatki do której możesz sobie wracać w dowolnym momencie

- dostajesz również zadanie domowe by utrwalić wiedzę wyniesioną z korepetycji, każde zadanie jest przeze mnie sprawdzane i odesłane do ciebie

- wsparcie również poza godzinami zajęć

- oprócz tego każdy z moich uczniów w cenie korepetycji dostaje możliwość uczestnictwa w wielkiej powtórce maturalnej która rusza od stycznia do maja dwa razy w miesiącu. Będą to zajęcia online na żywo na których będę przerabiał arkusze z poprzednich lat będzie grupa dla osób z matury podstawowej i druga z matury rozszerzonej.

 

Co cechuje moje zajęcia:

Luźna i swobodna atmosfera

Sprawie że na moich zajęciach będziesz czuł się komfortowo i będziesz przychodził na nie z przyjemnością. Nowatorskie podejście do nauczania, wierz mi nie będziesz się nudzić

Motywacja

Zdaniem nauczyciela czy też mentora jest wyzwolenia motywacji. Ja nie tylko będę cię uczył ale też motywował do tego żebyś się uczył.

Materiały

Posiadam dużo materiałów zbiorów zadań i książek dzięki którym będziesz kompleksowo przygotowany do czekających cię wyzwań.

Indywidualne podejście

Do każdego z moich uczniów podchodzę w sposób indywidualny. Uważam że właściwe podejście oraz zrozumienie problemów ucznia jest głównym sposobem na to by uczeń zrozumiał materiał. Cechuje mnie również empatia, szczerość, autentyczność oraz cierpliwość te cechy sprawiają że uczeń dostaję bezpieczną przestrzeń do zadawania pytań, i przede wszystkim nie boi się ich zadawać.

 

 

Cennik:

- szkoła podstawowa 60zł/55 minut

- szkoła średnia poziom podstawowy 70zł/55 minut

- szkoła średnia poziom rozszerzony 80zł/55minut

 

Kontakt:

- telefonicznie, sms 508 421 152 , jeżeli nie odbieram proszę napisać smsa

- email: danmatkorepetycje@gmail.com           

 

Do zobaczenia na zajęciach


Opinie o korepetytorze (7)

Marianna
10 lipca 2024

Wspaniale prowadzone korepetycje! Pan Daniel świetnie wytłumaczył mi materiał do matury z matematyki. Serdecznie polecam!

Kacper
09 lipca 2024

Korepetycje na bardzo dobrym poziomie, polecam

Elżbieta
09 lipca 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panem Danielem. Polecam każdemu, dzięki korepetycjom z panem Danielem udało mi się napisać maturę z matematyki na 80%!!!

Amina
23 maja 2024

Pan Daniel to pierwszy korepetytor z którym zaczelam rozumiec matematyke i rzeczywiscie zyskiwac pozytywne oceny. Luzna atmosfera, wytlumaczy przyklad nawet sto raz jesli sie go nie rozumie. Bardzo polecam z calego serca!!

Wiktoria Kaczmarczyk
12 maja 2024

Pan Daniel to na prawdę dobry korepetytor ma dobre podejście i widać że ma smykałkę dzięki panu wyszłam na prostą z matematyki jestem mu bardzo wdzięczna i polecam z całego serca każdemu kto nie rozumie matematyki

Tymoteusz kolasiński
01 maja 2024

Lekcje z Panem danielem są bardzo przyjemne i prowadzone w bardzo swobodnej atmosferze lecz mimo to nie zapomina się o głównym założeniu czyli nauki matematyki. Bardzo polecam

Paulina
09 października 2023

Pan Daniel jest mega super nauczycielem. Pomimo krótkiej współpracy i tak bardzo dużo mi pomógł z materiałem! Polecam wszystkim którzy chcą miłego nauczyciela oraz przyjemną atmosferę!