Korepetycje - MATURA, STUDIA


501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Legnica (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Oferuję korepetycje z matematyki  dla uczniów szkoły podstawowej oraz  szkoły średniej (również poziom rozszerzony). Korepetycje dla studentów. Zajęcia w miłej i bezstresowej atmosferze. 

 

Trochę o mnie:

  • Jestem magistrem matematyki, absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy z uczniami i studentami.
  • Mam doświadczenie w pracy  zarówno z osobami zdolnymi (przygotowanie do olimpiad). jak i mającymi trudności w nauce  (m.in z osobami ze stwierdzoną dyskalkulią).
  • Kończę studia pedagogiczne, które pozwoliły mi rozwinąć swoje zdolności dydaktyczne i sprawiły, że zajęcia ze mną są jeszcze bardziej efektywne.

 

Poziom zajęć dostosowuję do każdego ucznia – razem decydujemy, co w danej chwili jest najważniejsze. Potrafię szybko wychwycić zagadnienia, które są jednocześnie kluczowe i sprawiają Tobie największy problem – dzięki temu szybko zobaczysz efekty naszej współpracy. Tłumaczę do skutku, do momentu aż wszystko będzie dla Ciebie jasne.

 

W przygotowaniu do matury i egzaminu ósmoklasisty korzystam z oficjalnych materiałów i arkuszy oraz opracowanych na ich podstawie autorskich zestawów zadań. Dzięki temu uczymy się wyłącznie rzeczy, które pojawią się na egzaminie.

Jestem  na bieżąco z wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zwłaszcza pod względem wymagań do egzaminów przeprowadzanych w 2023 i 2024 roku. Mam swój zestaw pewniaków maturalnych, który pozwoli zdać Ci maturę po linii najmniejszego oporu.

Wszyscy moi dotychczasowi uczniowie zdali maturę, a były osoby, które osiągnęły 96% oraz 98% z poziomu rozszerzonego. Jeszcze więcej osób może się pochwalić wynikiem 100% z matury podstawowej.

W przypadku STUDENTÓW oferuję pomoc na każdym poziomie (również dla studentów kierunków matematycznych) – więcej informacji podam w wiadomości prywatnej.

 

Forma zajęć:

Zajęcia odbywają się online (Skype itd.) lub u mnie we Wrocławiu. Używam tabletu graficznego, a notatki  z zajęć wysyłam po lekcji w formacie PDF.

Korzystam z narzędzi technologii informatycznych, tworzę w nich wizualizację wszelkich zagadnień dotyczących funkcji i geometrii – dzięki temu szybciej zrozumiesz i wychwycisz wszystkie zależności.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 501 087 301 . Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Cena korepetycji  200 zł za godzinę zegarową. Wystawiam fakturę za zajęcia.


Opinie o korepetytorze (2)

Agnieszka
08 sierpnia 2019

Polecam, nie wiedziałam wcześniej, że o matematyce można mówić takimi prostymi słowami i pokazywać ją na wpadających tak w pamięć przykładach :)

Dawid
11 marca 2019

Polecam serdecznie, w krótkim czasie nauczyłem się o wiele więcej, niż w szkole próbowano mi wyjaśnić przez kilka tygodni.