Zajęcia z języka angielskiego

EnglishLand 34 lata
Mgr/mgr inż.

724 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gorzów Wielkopolski (centrum miasta)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

Witam!
Nazywam się Marianna i od ponad 12 lat pomagam dzieciom i młodzieży zanurzyć się w ekscytujący świat języka angielskiego.
Pomagam uczniom osiągać sukcesy w nauce tego cudownego języka oraz zbudować mocny fundament dla dalszego wykorzystania języka w przyszłości.
Jeżeli szukasz kompetentnego i zaangażowanego nauczyciela języka angielskiego, który potrafi zainteresować i wzbudzić zaufanie dziecka, jeśli szukasz nauczyciela, który wykonuje swoją pracę z pasją – jesteś we właściwym miejscu!
Prowadzę zajęcia w parach oraz mini-grupach (3-6 osób) w samym sercu miasta Gorzów Wlkp. w przytulnym wyposażonym lokalu.
Oferuję:
- kursy dla dzieci i młodzieży General English, oparte na wybranym podręczniku i/lub na autorskich materiałach dydaktycznych, dopasowanych do poziomu, celów oraz zainteresowań kursantów;
- kursy przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty;
- kursy/zajęcia konwersacyjne oparte na materiałach autentycznych oraz autorskich planach.
Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (14:00-19:00). Istnieje również możliwość ustalenia godzin porannych/przedpołudniowych, również jak i dostosowanie dni i godzin do potrzeb i dyspozycji uczniów.
Po więcej szczegółów serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

tel. 724 641 225

email: mariana.golodniak@gmail.com


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii