SZEROKA OFERTA, SZCZEGÓŁY W OGŁOSZENIU :)


530 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /50 min.
Miejsce
Korepetycje Bytom (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia, Dorośli

Serdecznie zapraszam na kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach - od początkującego do zaawansowanego.

 • język ogólny (A1-C2)

 • język biznesowy (A1-C1)

 • język techniczny

 • język specjalistyczny (banking and finance, IT, tourism, construction, nursing, oil industry)

 • egzamin ósmoklasisty

 • egzamin maturalny (podstawa, rozszerzenie)

 • egzaminy Cambridge (Preliminary/PET, First/FCE, Advanced/CAE, Proficiency/CPE)

 • egzamin IELTS

 

W JAKI SPOSÓB PRACUJĘ?

 • Biorę odpowiedzialność za Twoją naukę / przygotowanie do egzaminu - co nie oznacza, że masz się nie uczyć :)

 • Przeprowadzę Cię przez cały proces nauki.

 • Trzymam dyscyplinę - na lekcji skupiamy się w 100% na nauce + pilnuję Twojego przygotowania do zajęć.

 • Każdy z kursów jest inny i dla każdego stworzyłam inny system - tak, aby nauka była jak najbardziej efektywna, co pozwala na szybkie postępy.

 • Jeśli nie jesteś pewna/y jaki kurs wybrać, odezwij się do mnie, a opowiem więcej o kursach i razem wybierzemy ten odpowiedni.

 

ROZWAŻ WSPÓLNĄ NAUKĘ JEŻELI…

 • Jesteś otwarta/y na lekcje online (abyś czuł/a się bezpiecznie i nie kupował/a kota w worku, postanowiłam, że nie płacisz za pierwszą lekcję jeśli nie zdecydujesz się na kontynuację zajęć ze mną).

 • Cenisz sobie czas, logikę i konstruktywność.

 • Opinie pozostawione poniżej przez innych kursantów zachęcają Cię do wspólnej nauki.

 

BĘDZIESZ ZACHWYCONA/Y WSPÓŁPRACĄ ZE MNĄ JEŚLI…

 • Oczekujesz mocniejszej motywacji.

 • Jesteś gotowa/y na intensywną naukę.

 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Do usłyszenia! :)


Opinie o korepetytorze (17)

Aleksandra
12 września 2023

Bardzo polecam lekcję z panią Kingą. Dzięki profesjonalnemu oraz indywidualnemu podejściu do ucznia, współpraca była bardzo przyjemna. Polecam panią Kingę każdemu kto chce podszkolić swoje umiejętności z języka angielskiego bądź przygotowuje się do jakiegoś ważnego egzamin,u jak to było w moim przypadku :)

Agnieszka
02 maja 2023

Bardzo polecam lekcje u Kingi. Zapisałam sie na lekcje w momencie gdy bałam sie mówić po angielsku. Po kilku miesiącach nauki zauważyłam spory progres a moja językowa pewność siebie znacznie wzrosła. Kinga jest bardzo cierpliwa, tez wymagająca co sie bardzo ceni i co jakiś czas dzieli sie szczerym feedbackiem z uczniem. Naprawdę warto :)

Zuzanna
02 maja 2023

Bardzo polecam Pani Kinga przygotowywała mnie do matury i bardzo mi pomogła, podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia i potrafi „doszlifować” to co trzeba, na duży plus atmosfera na lekcjach :) Pani Kinga to wspaniała osoba!

marta
02 maja 2023

bardzo polecam korepetycje z panią kingą:) matura zdana na 100% podstawa i 96% rozszerzenie :) zawsze przyjazna atmosfera, ciekawe lekcje i mobilizujący sposób nauczania :) pełen profesionalizm w podejściu do nauki i organizacji!

Amelia
02 maja 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Kingą, przygotowywała mnie do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym i zdałam ją bardzo dobrze! Polecam z całego serca❤️

Julia
02 maja 2023

Bardzo polecam zajęcia u Pani Kingi. Przez rok przygotowywała mnie do matury i jestem zadowolona z wyników jakie otrzymałam. Bez Kingi to nie byłoby to samo. Dzięki Niej uwieżyłam w swoje możliwości i pokazała mi że angielski nie jest taki straszny. Zawsze potrafiła wyjaśnić dane zagadnienie podchodząc do niego na różne sposoby, aby znaleźć ten konkretny, który sprawdzi się u ucznia. Przyjemna atmosfera i podejście korepetytorki motywowały do działania. Serdecznie polecam, tegoroczna maturzystka.

Oliwia
02 maja 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Kinga. Na zajęciach panuje miła atmosfera, bez stresu oraz co najważniejsze i rzadkie świetna organizacja lekcji, dobry plan i sposób na przygotowanie do matury. Lekcje organizowane z pomysłem i bardzo przemyślane. Z takim przygotowaniem nie potrzebowałam wiele czasu aby wynik był bardzo zadowalający. Gorąco polecam!

Adrianna
02 maja 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Kingi. Przez rok przygotowywałam się razem z nią do matury i wyciągnęłam z tych zajęć więcej niż z lekcji w szkole. Kinga kompleksowo przygotowuje z każdego zagadnienia egzaminacyjnego, czytania pisania jak i słuchania. Atmosfera podczas zajęć jest naprawdę przyjemna a nauka sprawia przyjemność. Zajęcia zawsze były doskonale zaplanowane i przemyślane i nigdy nie było problemu z organizacją. Serdecznie polecam, tegoroczna maturzystka.

Weronika
02 maja 2023

Bardzo polecam korepetycje u Kingi, świetnie motywuje dodaje otuchy a przede wszystkim uczy, od zawsze byłam kiepska z angielskiego i już sądziłam że nie ma szans żeby zdać, ale się udało i to na całkiem satysfakcjonujacy wynik

Łukasz
02 maja 2023

W wieku 40 lat postanowiłem podejść do egzaminu maturalnego. Dwa miesiące przed maturą dopiero zacząłem się uczyć/ poznawać język angielski. Nie dawałem sobie dużo szans na egzaminie ale chciałem przynajmniej spróbować. Z Kingą niemożliwe okazało się MOŻLIWE. Przez dwa miesiące skupialiśmy się głownie na zagadnieniach egzaminacyjnych i......Matura z angielskie zaliczona.
Dziękuję za indywidualne podeście.

Weronika
02 maja 2023

Długo szukałam dobrego korepetytora z angielskiego, Kinga okazała się bardzo dobra nauczycielka, polecam każdemu! Jest bez zastrzeżeń. Pokazała jak w krótkim czasie można zdziałać cuda przygotowując się do matury. Jestem bardzo zadowolona z jej nauczania, sumienna osoba która naprawdę ma pojęcie jak przygotować I nastawić ucznia do zdania egzaminu. Polecam z całego serduszka!

Krzysztof
02 maja 2023

Witam,
Początkowo sam byłem ciekaw czy korepetycje online dadzą odpowiednie efekty. Tym bardziej że w mojej opinii nie mam talentu do języka. Kinga wybiła mi to z głowy wraz z pierwszymi lekcjami. Pokazała jak interesujące i niesamowite potrafią być to lekcje. Są efektywne, z każdą poświęconą godziną wyciągam mnóstwo nauki. Na samym początku współpracy obraliśmy cel jakim chciałbym podążać, a Kinga potrafi bezproblemowo dopasować metody by to osiągnąć. Lekcje mijają zdecydowanie za szybko. Podczas zajęć czuć pełne zaangażowanie i pasje, jaka bije od Kingi. Bardzo polecam naukę pod opieką, tejże nietuzinkowej jak i niezwykle pozytywnej osoby. Pozdrawiam!

Marcin
02 maja 2023

Odpowiedniej osoby szukałem przez kilka miesięcy. Selekcja była długa i bardzo staranna. Po wstępnych wywiadach, opiniach i spotkaniach 'online', pozostały 3 osoby. Ze wszystkimi nawiązałem początkową współpracę. Finalną selekcję przeszła już tylko Kinga.

Kinga jest zaangażowana i świetnie zorganizowana. Pomaga mi w realizacji pewnych założeń dostosowując odpowiednio tematykę zajęć. Kiedy wydawało mi się, że moja znajomość np. gramatyki jest na dobrym poziomie (papier na B2), Kinga pokazała, że jest jeszcze dużo pracy do zrobienia, zanim będzie na prawdę dobrze. Jeśli masz problemy z mówieniem w języku angielskim, znajdą się i na to sposoby. Wymagam dużo od siebie i nie mniej od innych, dlatego zachęcam do kontaktu z Kingą te osoby, które chcą lepiej rozumieć język angielski i sprawnie z niego korzystać.

Joanna
02 maja 2023

Pierwszy plus to indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Kinga jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o rodzaj zajęć i sposób przekazywanej wiedzy. Jeśli jedną drogą nie wchodzi do głowy, próbuje innej dróżki :) Wiedzę przekazuje w sposób przystępny i zrozumiały. Dba o to by uczeń zapamiętał dane zagadnienia, a nie tylko "odbębnić" temat by przejść do kolejnej lekcji.
Kinga jest zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze. Jeśli ktoś chce się nauczyć języka zarówno w mowie i piśmie, jak i zrozumieć całą gramatykę warto zainwestować w lekcję z tą osobą. Jednym, krótkim zdaniem: Polecam!

Ela
02 maja 2023

Z Kingą skontaktowałam się w celu przygotowania do FCE. Zna temat.
Zajęcia dostosowuje do potrzeb ucznia, co jest istotne bo gwarantuje postęp. Lekcje są bardzo dobrze zorganizowane. Polecam.

Anita
02 maja 2023

Lekcje z Kingą zaczęłam kilka miesięcy przed maturą i nie sądziłam że przerobienie tak dużego materiału jest możliwe w tak krótkim czasie - przy 1h tygodniowo. Gramatyka zawsze była dla mnie czarną magią, a dzięki Kindze w końcu nie stanowi ona dla mnie żadnego problemu! Kinga posiada bardzo fajne materiały które ułatwiają naukę, a zajęcia prowadzone są w niezwykle przyjaznej atmosferze, aż chce się uczyć, nawet takiemu leniwcowi jak ja! :D serdecznie polecam, na pewno nie będziecie zawiedzeni :)

Julia
02 maja 2023

Witam!
Zanim zacznę opisywać lekcje z Panią Kingą, chciałabym poruszyć jedną kwestię.
Po pierwsze! Kryteria oceny korepetycji kończą się na 'bardzo dobre' ! Dla zajęć z przesympatyczna Kingą to zdecydowanie za mało. Lekcje z ta Panią są warte miliony! Fenomenalna atmosfera zajęć i cudowna osoba Kingi - sprawiły,ze człowiek taki jak ja,który nie lubi języka angielskiego (a właściwie nie lubił) -Pokochał go. Uwielbiam uczyć się słówek. Kinga przed pierwszymi zajęciami wysyła bank słów. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Powiem szczerze,ze nigdy tak szybko nie nauczyłam się nowych słówek! Formy nauki jakie poleca Kinga są po pierwsze fenomenalne po drugie skuteczne! Z Kinga nie ma nudy..jeśli chcesz się nauczyć angielskiego to dobry adres! Wydawać by się mogło,ze tylko słodzę. Wcale nie. Drogi czytelniku! Zajęcia z Kinga nie maja absolutnie żadnych wad! Mówię poważnie! Oprócz tego, rozwiązywany test doskonale pokazuje zarówno Tobie jak i Kindze twój poziom wiedzy! Razem podejmujecie decyzje jakie tempo chcecie narzucić! Mogłabym mówić o lekcjach z Kinga caaaaly czas. Kiedyś miałam problem z wysiedleniem na szkolnym angielskim 45min w ciągu dnia. Dziś, siędę przy nim po 2,5/3h dziennie. A zajęcia z Kinga lecą tak szybko,ze już nie mogę doczekać się kolejnej lekcji w sobotę!