Hiszpański z życia wzięty

Iza 33 lata
Mgr/mgr inż.

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /45 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

¡Hola!

Chciał_byś przeprowadzić się do Hiszpanii i zobaczyć jak to jest mieszkać pod palmami na drugim końcu Europy? A może chcesz po prostu pojechać na wakacje na Kanary, bez stresu zamówić poranne café con leche, wymienić kilka zdań z miłym kelnerem, przewertować poranną prasę i rozumieć coś więcej niż nagłówki (a może nawet i to, o czym rozmawiają Hiszpanie przy stoliku obok)? :)

Odpowiedział_ś TAK na chociaż na jedno pytanie, ale no właśnie... wciąż brakuje zapału i motywacji do nauki języka hiszpańskiego? Nie czekaj dłużej tylko zacznij swoją przygodę, wakacje to idealny czas, żeby zacząć.

 

Coś o mnie:

Moja przygoda z hiszpańskim rozpoczęła się w dwujęzycznej klasie hiszpańskiej ponad 15 lat temu. Następnie skończyłam filologię hiszpańską na UJ, gdzie zdobyłam solidną teorię i ogrom wiedzy gramatycznej, ale brak kontaktu z żywym językiem na codzień spowodował, że zaraz po obronie kupiłam bilet do Madrytu, gdzie od prawie 7 lat mieszkam i pracuję z nativami, posługując się językiem hiszpańskim na codzień.

Mając kontakt z językiem od tylu lat i ucząc się go od różnych pedagogów zarówno w szkole, na studiach jak i "na ulicy/w biurze" wiem, ile czasu straciłam na naukę rzeczy, które w codziennym życiu mi się nie przydały i chcę moich uczniów przed nimi uchronić. Twój zasób to czas, więc trzeba go dobrze wykorzystać. :)

 

 W czym mam doświadczenie i w czym mogę Ci pomóc?

  1. Jeśli to początek -> nauka hiszpańskiego od zera z akcentem na rozumienie żywego języka i mówienie  – bo wiem, czego naprawdę będziesz potrzebować w kontakcie z Hiszpanami i na czym musisz się skupić już na samym początku, żeby zbudować solidne fundamenty pod dalszą naukę. 
  2. Jeśli masz już średniozaawansowany poziom, ale wciąż masz blokadę w mówieniu -> konwersacje na interesujące Cię tematy i poszerzanie słownictwa, wykorzystując materiały "z życia wzięte".
  3. Jeśli chcesz zacząć pracę z językiem hiszpańskim - nauka języka biznesowego, stricte do pracy w biurze – branże finansowe / łancuch dostaw / IT / HR

 

Wiem, że nauka języka może się wydawać przytłaczająca i nie będę ukrywać, że jak wszystko będzie wymagała od Ciebie pracy. Nie ma cudów i efektów bez zaangażowania. Ale uwierz mi, widziałam już wiele „beznadziejnych przypadków” i żaden z nich nie był naprawdę beznadziejny. Wystarczy wiedzieć, na czym się skupić, co pominąć, i postawić na praktykę już podczas stawiania pierwszych językowych kroków.

 

Jestem pewna, że Ty również możesz dojść do takiego poziomu w hiszpańskim, o jakim marzysz. Jedyne co musisz zrobić, to zacząć :)

Zapraszam Cię na pierwsze zajęcia gratis. 

¡Te espero!

Iza


Opinie o korepetytorze (2)

Piotr
20 października 2023

Świetne podejście do nauki języków. Uczyłem się z Izą przed przeprowadzką do Hiszpanii i jestem bardzo zadowolony. Masa praktyki i przydatnych potocznych zwrotów, ale też wskazówek, jak sobie radzić w hiszpańskim buszu, czyli coś, czego nauczyć Cię może tylko ktoś, kto mieszka i pracuje w Hiszpanii. Poza tym duży nacisk na mówienie i rozumienie języka mówionego.
Dodatkowo Iza to pierwsza nauczycielka która zrobila mi test na styl uczenia się i dostosowała zajęcia pode mnie, za co jestem jej bardzo wdzięczny.
Polecam wszystkim, którzy są zmęczeni typowym klepaniem podręcznika i mają motywacje do nauki!

Ania
29 czerwca 2023

Iza jest najlepszym nauczycielem hiszpańskiego z jakim miałam do czynienia! Świetnie tłumaczy, jasno, klarownie, lekcje są bardzo ciekawe ponieważ omawiamy tematy z życia wzięte, przydatne zwroty, które naprawdę są w użyciu zamiast nudnych formuł z podręcznika. Lekcje z Izą sprawiły, że odważyłam się porozumiewać w języku hiszpańskim i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Polecam każdemu taką nauczycielkę :)