Nowoczesne metody nauki portugalskiego


506 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Olá! :) Chamo-me Yuliia, w tym roku skończyłam studia licencjackie z Filologii portugalskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Spędziłam semestr w Portugalii jako student zagraniczny na Uniwersytecie w Porto. Z 17 lat mieszkam za granicą i mam duże doświadczenie szybkiego nauczania się języka nie tylko mówionego, ale także pisemnego. Umiem płynnie mówić po polsku, angielsku, francusku, portugalsku, rosyjsku i ukraińsku, ale nie zamierzam na tym poprzestać. 

Oprócz nauczania się i praktykowania języków na uczelniach zagranicznym, jestem także wielkim fanem samodzielnej nauki (sama się uczyłam polskiego, teraz zajmuję się tureckim). Lubię kombinować różne metody, które są nie tylko częścią teoretycznych zajęć, ale też naszej codzienności. Jestem skupiona na zainteresowaniu i ciekawości moich studentów, wybierając tematy dla każdego osobno. W ciągu godziny zawsze mieszam różne metody nauki (oglądanie, słuchanie, mówienie, czytanie), używając różnych aplikacji i media społecznościowe, nie zapominając o znaczeniu gramatyki. 

Jako nowy absolwent, staram się być przyjacielem ze studentami, które dzielą moją miłość do języków. Ze mną zawsze można być otwartym i mówić jeżeli coś się nie podoba, ponieważ zawsze dostosowuję zajęcia do preferencji moich uczniów. 

Jeżeli szukasz nowoczesne metody zajęć z przyjacielem, a nie korepetytorem, wtedy zapraszam na pierwsze darmowe 30 minut zajęć! Até logo! :)

Kontakt: Skype, e-mail (godlevskayay@gmail.com), Whatssap (+90 (530) 829 93 11 )


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii