Matematyka - korepetycje indywidualne

Barbara Celińska Wymownia Barbara Celińska41 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (246)

690 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
1 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Nowy Sącz (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

✒️  ATRAKCYJNE CENY PRZEZ CAŁY ROK. ZAPRASZAMY! 

 ✒️  Cennik w treści ogłoszenia.

 

Matematyka - korepetycje dla uczniów szkół podstawowych i średnich – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, bieżąca nauka.

 

      Nazywam się Barbara Celińska, przed laty z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Edukacja jest moją pasją i sposobem na życie.    

Bardzo lubię pracę z młodymi ludźmi, dlatego też ja oraz grupa kolegów i koleżanek – nauczycieli - z przyjemnością przygotujemy Państwa dziecko do egzaminu ósmoklasisty, matury, sprawdzianu, nadrobimy zaległości z matematyki. Działamy jako zespół, tworząc szkołę.

Oferta dotyczy TYLKO NAUKI ONLINE

Lekcje zostały opracowane z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminów kończących naukę w szkole podstawowej i średniej, wspomagają także edukację w klasach młodszych. Lektorzy w przystępny sposób prezentują informacje ze wszystkich działów matematyki zgodnie z obowiązującą podstawą programową oraz wymogami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom pomagamy utrwalić, a także rozwinąć wiedzę i umiejętności matematyczne oraz skutecznie przygotowujemy do tych ważnych egzaminów.

CEL NAUKI:      
Dzięki lekcjom z nami uczeń szkoły podstawowej i średniej: 
- powtórzy zagadnienia obowiązujące w szkole oraz na egzaminie ósmoklasisty / maturze,
- pozna formę egzaminu i będzie pracował na arkuszach egzaminacyjnych,
- otrzyma praktyczne wskazówki dotyczące konkretnych typów zadań, które pojawią się na egzaminie
- wykona praktyczne ćwiczenia pomagające zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia,
- powtórzy to, co jemu osobiście sprawia największą trudność (zagadnienia opracowywane indywidualnie dla ucznia).

FORMA LEKCJI     
Lekcje odbywają się online przez darmową i łatwą w obsłudze platformę. Daje ona możliwość udostępniania uczniowi dowolnych materiałów (graficznych, tekstowych i audiowizualnych), liczenia, pisania, omawiania, a nawet rysowania. Dzięki temu zajęcia są ciekawe i aktywizują ucznia.

KOGO UCZMY?
Jako, że uwielbiam kontakt z młodymi ludźmi, chętnie udzielam korepetycji. Znając swoje mocne strony, propozycję lekcji kieruję głównie do uczniów szkół podstawowych i średnich. Jestem mamą 14-latki, dzięki czemu dziecięce potrzeby i nastroje znam od podszewki. W tej chwili koncentruję się tylko na tych, u których moja nauka przynosi najlepsze efekty - na dzieciach i młodzieży. To samo dotyczy pozostałych lektorów.  Naprawdę lubimy młodzież i rozumiemy ich szkolne obawy, potrafimy wychwycić braki w wiedzy i uzupełnić je. Dzieci szkolne i młodzież lubią nasze lekcje, dzięki czemu są entuzjastyczne, nadrabiają zaległości i krok po kroku poprawiają wyniki w nauce.  

CENA LEKCJI:    
 

- 55 zł - w przypadku wykupywania 24 lekcji na raz (pakiet w cenie 1320 zł ),

- 58 zł - w przypadku wykupywania 12 lekcji na raz (pakiet w cenie 696 zł ),


- 60 zł - w przypadku wykupywania 6 lekcji na raz (pakiet w cenie 360 zł ) ,

- 70 zł – w przypadku wykupienia jednej lekcji.

TERMINY LEKCJI :   Dostępne terminy podajemy mailowo, gdyż są one codziennie aktualizowane.

☎️ KONTAKT:

Informacje na mój temat znaleźć można na mojej stronie internetowej wymownia(pl) . Najłatwiej skontaktować się mailowo wymownia(małpa)gmail com lub przez portal.

Mój nr tel to 690 59 33 22 – jako, że w czasie prowadzenia lekcji nie mogę odebrać telefonu, dobrym rozwiązaniem jest wysłanie smsa zawierającego adres mailowy, przedmiot i klasę – odpowiem wówczas, wysyłając listę dostępnych terminów i szczegółowe informacje.


Opinie o korepetytorze (5)

Marlena Niedziałkowska
07 grudnia 2023

Mój syn uczył się ze szkołą prowadzoną przez korepetytorkę - Wymownia Barbara Celińska. Kontakt był bardzo dobry, dużo terminów do wyboru u kilku nauczycielek. Nauczycielka, która uczyła syna w klasie 7 i 8 na wysokim poziomie, sympatyczna, kulturalna i zawsze przygotowana do zajęć. Miałam kontakt zarówno ze szkołą, jak też z nauczycielką. Organizacja bardzo dobra. Mam bardzo dobre zdanie i o nich i serdecznie polecam. Sym na dysleksję i kilka innych problemów. Nauczycielka była jednak bardzo cierpliwa i pomogła mu. Jesteśmy zadowoleni z jego wyniku egzaminu (80%!) co zważywszy na jego problemy wydawało się nie do zrobienia. Bardzo dziękujemy!

Justyna W.
18 lipca 2022

Syn z chęcią uczestniczył w zajęciach online. Przygotowywał się do egzaminu ósmoklasisty i otrzymał wynik 98% :) Polecam Panią Barbarę.

Kinga Karolczyk
11 marca 2021

Pani Basia lubi dzieci i młodzież i daje się to odczuć. Jest miła i cierpliwa. Ma przy tym dużą wiedzę i umie przekazać ją tak, żeby uczeń zrozumiał materiał. Mieliśmy ogromne szczęście trafiając właśnie na nią, gdyż lekcje online przez nią prowadzone pomogły synowi zaliczyć semestr. Uczy się dalej i przestaje bać się szkoły (a tak było wcześniej). Trafienie na odpowiednią osobę ma duże znaczenie. Bardzo dziękujemy Pani Basi za pomoc.

Tomasz Karolczyk
11 marca 2021

Syn uczestniczy w lekcjach online Pani Basi. Lekcje te prowadzone są bardzo dobrze i niczym nie odbiegają od standardowych, gdyż nauczycielka udostępnia materiały, uczy syna pisać, nie tylko mówi. Wszystkie pliki do późniejszych powtórek docierają do nas od razu po lekcji. Syn radzi sobie w szkole coraz lepiej. Lekcje online są nawet lepsze od tradycyjnych, gdyż nie traci czasu na dojazd, pójście na lekcję, a treść jest ta sama. Polecam!

Elwira D.
02 marca 2021

Pani Basia jest nauczycielką niezwykle ciepłą, empatyczą , miłą osobą a jednocześnie wymagająca i konsekwentna. Pani Korepetytor ma bardzo fajne podejście do dzieci, dostosowuje metody do dziecka, potrafi na lekcjach stworzyć dziecku przyjazny i ciepły klimat, w którym to mojej córce powróciła chęć do nauki języka angielskiego, nadrabiając przy tym szkolne zaległości z powodzeniem, za co jestem ogromnie wdzięczna, bardzo z tego powodu się cieszę i dziękuję bardzo. Kontakt Korepetytora z rodzicem super !:) Ja jestem mega zadowolona i szczerze polecam tą Panią.