Fiz.-mech. u prof., SP, LO, studia, matury -PL/EN


784 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Nauczyciel akademicki, prof. uczelni /dr hab./ udziela korepetycji z fizyki, mechaniki, i pokrewnych nauk technicznych. Pomoc w przygotowaniu do egzaminów, sesji, matur i innych zagadnień wymagających wytłumaczenia zagadnień natury fizyki technicznej / w tym mechaniki i wytrzymałości materiałów i innych./. Ponad 20-letnie doświadczenie, wysoka skuteczność i zdawalność uczniów/studentów. Zajęcia online lub stacjonarnie w północnej cześci miasta i okolic Kiełczowa. Kontakt: 784389659. Poziom akademicki cena 150 zł/h, SP/LO/TECHNIKUM - 100 zł/ 60 min. 


Opinie o korepetytorze (4)

Magda S.
09 września 2022

Jest to Pan na właściwym miejscu. Lepszego korepetytora nie ma i chyba długo nie będzie. Wspaniały ciepły człowiek. Z mało kumatej z matematyki osoby gdzie zawsze ledwo miałam 3 zdałam maturę na wysokim poziomie. Pozdrawiam Pana serdecznie i jeszcze raz dziękuję i zapewne do usłyszenia na studiach.

Tymon Kondraciuk
06 września 2022

Po prostu mistrz w nauce, super przygotowanie do zajęć, można śmiało dzwonić i pisać nawet kiedy nie ma się umówionych zajęć. Zawsze pomoże i odpowie nawet w nocy, co jest na plus bez dodatkowych kosztów. Pozdrawiam Pana serdecznie Tymon

Mateusz Lipnicki
06 września 2022

Matura zdana na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam

Ola
06 września 2022

Polecam profesora, zdałam na 100%, zawsze przygotowany ze swoimi materiałami. Zajęcia prowadzone na wesoło, ma rewelacyjne metody nauczania.