Japonistka udzieli lekcji z języka japońskiego

Klaudia 29 lat
Mgr/mgr inż.

661 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
75 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Targówek)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

こんにちは!Cześć! 

Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, a obecnie kończę studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem także po rocznym stypendium na japońskim uniwersytecie w Kanazawie, na którym miałam okazję ugruntować swoją wiedzę językową i kulturową, a także poznać międzykulturowe środowisko. 

Mam doświadczenie głównie w nauczaniu online - na moich zajęciach korzystam z wielu różnych źródeł, żeby nauka była przyjemniejsza. Są to przede wszystkim opracowane przeze mnie prezentacje oraz pliki podsumowujące słówka czy gramatykę, ale również filmiki, piosenki czy quizy. Lekcje opieram m.in. na podręcznikach, z których uczyłam się na studiach, uważając, żeby poziomem były dostosowywane indywidualnie do poziomu zaawansowania ucznia. O materiały nie musisz się więc martwić :) 

Z wielką przyjemnością nauczę Cię japońskiego od podstaw (N5) do poziomu średniozaawansowanego (N3). 
Pomogę w nauce sylabariuszy, znaków kanji, gramatyki. Uważam też, że przy nauce języka japońskiego ważny jest kontekst kulturowy, dlatego nie zawaham się użyć na zajęciach anegdotek i ciekawostek o zwyczajach ;) 

Uczę online oraz stacjonarnie u ucznia lub we wskazanym miejscu w Warszawie w dzielnicy Targówek. 

Zapraszam! 一緒に日本語を楽しく勉強しましょう!^_^ 


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii