Kompleksowe przygotowania do Matury z Informatyki


669 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
160 zł /90 min.
Miejsce
Korepetycje Puławy (Piłsudskiego)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Byłem nauczycielem Matematyki i Informatyki w jednej z 5 najlepszych szkół w Polsce, dzięki czemu, jestem doskonale przygotowany do nauczania zarówno pod kątem merytorycznym, jak i pedagogicznym. Szkoliłem olimpijczyków oraz wielu laureatów konkursów matematycznych i Informatycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Obecnie szkolę nauczycieli w zakresie programowania i pracy z uczniem zdolnym. Dbam o to, aby obecne standardy nauczania udostępniały efektywniejsze i bardziej przejrzyste metody przekazywania wiedzy.

Przygotowuję do matury korzystając z dowolnie wybranego języka programowania dostępnego na egzaminie. Każdy problem potrafię opisać z wielu stron, dzięki czemu kodowanie jest dużo łatwiejsze do przyswojenia .  Staram się tumaczyć zasady działania określonych algorytmów i zagadnień, a nie tylko wbijać do głowy puste regułki. Spod moich skrzydeł wyfrunęły już setki maturzystów.100% moich uczniów zdało maturę z zamierzonym wynikiem.

Udzielam korepetycji w zakresie liceum oraz wybranych zagadnień ze szkół wyższych.

Jako jeden z niewielu korepetytorów w Polsce - przygotowyję również do matury międzynarodowej IB na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Przyjdź i przekonaj się jak prosta i przyjazna jest Informatyka!

Dzwoń! 669 722 221.(Wiadomości wysyłanych przez e-korepetycje nie czytam, więc polecam kontakt telefoniczny)


Opinie o korepetytorze (6)

Marta J.
07 września 2022

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami! Nic dodać, nic ująć - super nauczyciel, który pomógł mi zrozumieć matematykę! :)
Polecam!

DominikaS
23 sierpnia 2022

Jeszcze 2 lata temu szłam do szkoły z bólem brzucha na myśl o matematyce. Dziś, dzięki lekcjom u Pana M. moge śmiało powiedzieć, że lubię ten przedmiot. Ogromna przepaść pomiędzy tym jak tłumaczą nauczyciele w szkole a jak wyglądają zajęcia u Pana M.

Polecam!

Ola C.
23 sierpnia 2022

Trafiłam do Pana Mariana z polecenia. Uważam, ze jest to jedyna osoba, która potrafi w ciekawy sposób przekazać wiedzę i zachęcić do nauki. Przede mną jeszcze rok do matury ale wiem, ze nadal będę korzystała z korepetycji. Szczerze polecam

Michał
23 sierpnia 2022

Z całego serca polecam tego magika! Maturka rozszerzona napisana na 87%. Pozdrawiam jednocześnie moją nauczycielkę od matmy, która wyśmiała mnie jak jej powiedziałem, że chcę pisać rozszerzenie. Dopiero na tych korkach zobaczyłem jaka jest przepaść pomiędzy lekcjami u dobrego fachowca, a tymi szkolnymi. Jeszcze raz gorąco polecam!

Kuba P
23 sierpnia 2022

Najlepszy nauczyciel w Puławach. Chodziłem do 2 innych i ledwo wyciągałem na 3ke. Od kiedy chodzę do p. M jestem w czołówce klasowej i zamierzam zdawać rozszerzoną maturę z matematyki. Także polecam.

Martyna Gąska
23 sierpnia 2022

Polecam, dzięki korepetycjom u Pana Mariana zdałam rozszerzoną maturę na 93%, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia :) Jestem na prawdę bardzo wdzięczna.