Certyfikowane centrum korepetycji, lekcja próbna


+48 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia


Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną i sprawdź jak świetne prowadzimy zajęcia: 792877872 lub 577617797

Prowadzimy korepetycje z matematyki dla uczniów na każdym poziomie, od szkoły podstawowej przez egzamin ósmoklasistów i maturę, po studia. Zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych i skutecznych korepetytorów. Oferujemy zajęcia indywidualne  i grupowe , dysponujemy terminami w każdym dniu tygodnia o każdej godzinie - na pewno znajdziesz u nas korepetycje, których szukasz!

NASI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SWOJE CELE! ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!
Możemy pochwalić się 100% zdawalnością matur i egzaminów.

W ofercie:
Zajęcia indywidualne:

  • Dla podstawówkowiczów - 90 zł / 1h ( Pakiet 4 lekcji - 340 zł )
  • Dla uczniów szkół średnich na poziomie podstawowym i przygotowujące do matury podstawowej - 100 zł / 1h ( Pakiet 4 lekcji - 380 zł )
  • Dla uczniów szkół średnich na poziomie rozszerzonym i przygotowujące do matury  rozszerzonej - 110 zł / 1h  ( Pakiet 4 lekcji - 420 zł )
  • Dla studentów - 120 zł / 1h

Zajęcia grupowe (grupy dwuosobowe):

  • Dla 8-klasistów - 299 zł za miesiąc / osobę (spotkania raz w tygodniu)
  • Przygotowujące do matury podstawowej - 299 zł za miesiąc / osobę (spotkania raz w tygodniu)
  • Przygotowujące do matury rozszerzonej - 349 zł za miesiąc / osobę (spotkania raz w tygodniu)

Zajęcia grupowe (3+ osoby):

  • Przygotowujące do matury podstawowej - 269 zł za miesiąc
  • Przygotowujące do matury rozszerzonej - 269 zł za miesiąc

Jak wyglądają zajęcia indywidulane?
Po zapisach na zajęcia indywidualne dostajesz link do spotkania na Skype, na którym będziesz mógł odbyć pierwszą lekcję próbną. Jeśli nasze podejście do prowadzenia zajęć Ci się spodoba (a prawdopodobnie tak będzie:), to możesz umówić się na następny termin w dowolnym wygodnym dla Ciebie i dla korepetytora czasie. Najważniejsze narzędzia na takich zajęciach to jest komunikator Skype, interaktywna tablica do tworzenia spersonalizowanych notatek, dzięki której uczeń aktywnie uczestniczy w lekcji i platforma z planem zajęć. Także do Twojej dyspozycji będą materiały udostępnione przez korepetytora i filmiki na naszym Youtube. 

Jak wyglądają zajęcia grupowe?
Po zapisach na zajęcia grupowe dostajesz link do spotkania na Skype, na którym będą odbywać się cotygodniowe 60-minutowe (2 osoby) lub 90-minutowe (3+ osoby) spotkania z Twoim korepetytorem i innymi uczniami z Twojej grupy. Możesz się zapisać razem z Twoim przyjacielem lub przyjaciółką, jeśli wolisz zajęcia w znajomym towarzystwie. Grupy dwuosobowe tworzymy na podstawie poziomu ucznia, na zajęciach uczniowie rozwiązują zadania pod okiem korepetytora. W większych grupach zajęcia odbywają się na zasadzie wykładu, a uczestnicy dostają regularnie zadania domowe. Opracowaliśmy własny skuteczny plan przygotowania do matury i to go realizujemy podczas naszych zajęć!

Lekcje online
Zajęcia z matematyki prowadzimy głównie w formie online. Zajęcia z nami są dyskusją ucznia i korepetytora, a nie wykładem. Więcej o lekcjach online w filmie powyżej.

Ponadto, każdy z naszych uczniów ma bezpłatny dostęp do naszego zbioru zadań oraz kolekcji edukacyjnych filmów na platformie YouTube, które stanowią doskonałe uzupełnienie procesu nauki.

Uczymy też fizyki, informatyki, chemii, biologii, języka polskiego, języka angielskiego. Zawsze możesz zapisać się na dwa przedmioty od razu!

W Matematify na pierwszym miejscu stawiamy uczniów , ich plany i potrzeby. Tradycyjna szkoła nie zawsze jest wystarczającym źródłem wiedzy, my proponujemy skuteczny sposób na jej utrwalenie.

Uważamy, że wszyscy uczniowie powinni mieć szanse rozwoju. Nasi doświadczeni korepetytorzy czuwają nad wiedzą i postępami uczniów. Jesteśmy jednym z czołowych w kraju centrów korepetycji, posiadamy certyfikaty laur zaufania i orły edukacji , a opinie poniżej potwierdzają naszą skuteczność.

Kadra Matematify to świetni matematycy, ale również doświadczeni nauczyciele. Współpracujemy z pełnymi wigoru studentami kierunków matematycznych, absolwentami i z zawodowymi nauczycielami. Jedno jest pewne, znamy się na matematyce i zależy nam na naukowym rozwoju naszych uczniów.  

Umów się na BEZPŁATNE zajęcia próbne!
Proponujemy lekcję próbną online, dzięki której sprawdzisz czy jesteśmy tym czego szukasz. Lekcja próbna jest całkowicie bezpłatna i trwa 30 minut.

3 proste kroki
Jak skorzystać z naszej oferty:
1) Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 792877872
2) Zadzwonimy do Ciebie aby umówić termin lekcji próbnej
3) Jeśli zdecydujesz kontynuować współpracę, wszystkie szczegóły dostaniesz od nas mailowo

Specjalizujemy się w zajęciach online, ale prowadzimy też lekcje z dojazdem do ucznia na terenie Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Krakowa, Łodzi, Poznania, Katowic, Lublina.

Na wiadomości wysłane przez formularz odpowiadamy mailowo w ciągu kilku godzin. Czasami nasze odpowiedzi są traktowane jako spam. Prosimy o sprawdzanie również tego folderu w skrzynce mailowej.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii