Korepetycje Informatyka Programowanie HTML Python


511 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
110 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wałbrzych (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Oferuję dojazd do ucznia za dodatkową dopłatą (do ustalenia w zależności od odległości)

Zapraszam na indywidualne zajęcia z programowania i informatyki na wszystkich poziomach nauczania oraz większości języków programowania, oferuję pomoc w językach
-Python
-Java
-C#
-C
-HTML
-CSS
-MySql

Pomagam również w konfiguracjach, stawianiach baz danych oraz programach Word, Excel, PowerPoint, Latex

Posiadam duże doświadczenie pedagogiczne- korepetycji udzielam już od pięciu lat. Wybierając mnie macie Państwo pewność nauki przydatnej wiedzy, sam będąc programistą na bieżąco pogłębiam swoją wiedzę którą chętnie dzielę się na zajęciach oraz potrafię naprowadzić ucznia na właściwy kierunek rozwoju w danej dziedzinie.

Programowania nauczam w zakresie obejmującym:

  • Studia
  • Liceum / Technikum
  • Szkoła podstawowa

Zawsze staram się zrozumieć indywidualne trudności ucznia i pomóc w rozwijaniu logicznego myślenia. Z moją pomocą programowanie stanie się nie tylko ciekawe, ale także przyjemne.

Ponadto, oferuję wsparcie przez cały tydzień, nie tylko podczas korepetycji. Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie lub przez komunikatory, a chętnie pomogę w rozwiązaniu zadania domowego czy zrozumieniu zagadnienia nawet poza ustalonym czasem zajęć nie odpłatnie.

 

Dlaczego warto wybrać mnie?

- Posiadam 4 letnie doświadczenie w międzynarodowej korporacji jako programista na stanowisku Mid Java FullStack Developer
- Posiadam doświadczenie zdobyte podczas dwuletniego stażu jako programista w międzynarodowej korporacji jako C# Developer
- Ukończyłem kursy programowania w języku Java, m.in. "Oracle Java Certification - Pass the Associate 1Z0-808 Exam".
- Moje osiągnięcia obejmują ukończone kursy, takie jak UAVO, projekty budowy sieci sensorów dla Centrum Zajezdnia Wrocław, oraz praktyki w firmach informatycznych.
- Ukończyłem kurs matematyczno-fizyczny Studium Talent prowadzony przez Politechnikę Wrocławską z wyróżnieniem
- Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, jednym z najbardziej obleganych kierunków.
- Ukończyłem 1 Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy na kierunku Matematyczno-Fizycznym, zdając maturę rozszerzoną z fizyki i matematyki.

Uwagi:
Uczeń może odwołać korepetycje na więcej niż 24 h przed zajęciami. Odwołanie na mniej niż 24 h jest płatne w wysokości 50% ceny zajęć. Zasada odwoływania ma na celu ochronę mojego czasu oraz uczniów.

 

Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: 511 143 145
Zapraszam do rozwijania umiejętności programistycznych!

 


Opinie o korepetytorze (12)

Łukasz
14 września 2023

Matura poprawkowa zaliczona, w 2 miesiące nadrobiliśmy materiał z kilku lat, mega polecam

Kamil Zawodowy Korepetytor

Cześć Łukasz, jeszcze raz gratuluję i powodzenia na politechnice

Alicja
17 stycznia 2023

Syn wyprowadzony z zagrożenia na półrocze, jestem bardzo wdzięczna. Polecam!

Agnieszka
07 października 2022

Bardzo polecam tego korepetytora, ma pozytywne nastawienie do uczniów, jest cierpliwy i miły. Pan Kamil na prawdę dobrze podszkolił mojego syna, nie ma już problemów z wdrożeniem się w nową szkołę. Polecam

Kamil Zawodowy Korepetytor

Cieszę się że mogłem pomóc w wejściu do nowej szkoły, do zobaczenia następnym razem :)

Oliwia
28 stycznia 2022

Wybrałam Pana Kamila ze względu na dobre opinie i nie zawiodłam się, córka miała proponowane 1 na półrocze a ostatecznie dostała 3. Bardzo dziękujemy jeszcze raz

Kamil Zawodowy Korepetytor

Miło to słyszeć, myślę że na koniec roku ocena będzie jeszcze lepsza, dziękuję :)

Justyna
24 listopada 2021

Polecam Pana Kamila, jest bardzo pomocny, widać że zależy mu na dobrych ocenach uczniów. Pomagał mi nie tylko na korepetycjach, ale też jak nie potrafiłam rozwiązać zadań w trakcie tygodnia, po kilku spotkaniach nie mam 1 na semestr tylko 3 :)

Julia
19 lutego 2021

Świetny korepetytor, półrocze zakończone z 5. Rozmowny, miły i punktualny, zna się na rzeczy. Do tego pomocny poza czasem korepetycji. Polecam

Oliwier
21 grudnia 2019

Co tu dużo mówić, lepszego korepetytora nie mieliśmy ;). Po dwóch słabych osobach które mieliśmy Pan Kamil był zbawieniem. Syn wyszedł z zagrożenia na ocenę 3 w ciągu miesiąca/ dwóch. Jeszcze raz dziękujemy i nie zamierzamy rezygnować :)

Basia
22 sierpnia 2019

Świetny korepetytor, poprawka poszła bez problemu. Potrafi nauczyć a nie jak większość tylko powtarzać wzory do znudzenia, polecam :)

Kamil Zawodowy Korepetytor

Dzięki Basia za miłe słowa, cieszę się że przy mojej pomocy zdałaś poprawkę ;)

Bartek
20 sierpnia 2019

Dzięki niemu zdałem poprawkę z matematyki, 8 lekcji z Kamilem i po sprawie, bez stresu, bez marnowania czasu na regułki, szczerze polecam.

Justyna
09 lipca 2019

Matura z matematyki zaliczona na 72% gdzie moja nauczycielka nie chciała mnie do niej dopuścić pod koniec 2 klasy. Zaczęliśmy wszystkie działy od początku i nauczyłam się więcej niż przez wszystkie lata szkoły - do tego w przyjemnej atmosferze. Jeszcze raz dzięki Kamil :)

Kamil Zawodowy Korepetytor

Dzięki Justyna - teraz studia mam nadzieję ;). Cieszę się że zdałaś i to z takim wynikiem, trochę zaangażowania i efekty znacznie lepsze niż w drugiej klasie :)

Agnieszka
18 marca 2019

Jak najbardziej polecam Pana Kamila. Niezawodna, szybka i skuteczna pomoc. Bezproblemowo i skutecznie, radzi sobie nawet z bardzo opornymi :). Nie będę miała dylematu wybierając go dla swojego syna na kolejny rok

Łukasz
07 marca 2019

Świetny korepetytor, na koniec semestru z zagrożenia wyciągnął mnie na 4, lepszego nie znajdzidcie, i dzięki Kamil jeszcze raz :)

Kamil Zawodowy Korepetytor

Miło to słyszeć Łukasz, to głównie twoje zaangażowanie przyczyniło się do takich postępów, gratuluję jeszcze raz i polecam się na przyszłość ;)