Korepetycje matematyka


725 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Legnica (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Udzielam korepetycji uczniom ze szkoły podstawowej i średniej. 

O mnie:

Matematyka jest moją pasją, a jej nauczanie sprawia mi ogromną przyjemność. Uwielbiam kontakt z dziećmi i młodzieżą, co przekłada się na bardzo dobre rezultaty w nauce. Na zajęciach prowadzonych przeze mnie panuje miła i bezstresowa atmosfera. Moje zajęcia cechuje duża indywidualizacja - dostosowuje poziom trudności do możliwości ucznia. Drukuje i zapewniam materiały dodatkowe. Miejsce korepetycji jest ustalane indywidualnie- dostosuje się :)

Doświadczenie:

Udzielam korepetycji od 5 lat. Dzięki doświadczeniu w nauczaniu potrafię przekazać wiedzę w jasny i przystępny sposób. Wypracowałam wiele sposobów i tricków, które ułatwiają przyswojenie materiału uczniom z trudnościami z matematyką. Pracowałam przez dwa lata również z uczniem niepełnosprawnym na poziomie szkoły średniej. 

Obowiązujący cennik:
szkoła podstawowa do 8 klasy oraz liceum/ technikum (100 zł/h)

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś nadrobić materiał, bądź dobrze przygotować się do sprawdzianów i prac klasowych to zapraszam do kontaktu. Z moją pomocą na pewno się to uda :)


Opinie o korepetytorze (1)

Zuzia
02 lipca 2023

Zdałam maturę w sierpniu dzięki Oli, super podejscie do ucznia i bardzo fajne sposoby na wytłumaczenie matematyki.. poszłam na poprawkę z matury przygotowana i zdałam lepiej niż się spodziewałam.. na 52% ????