Mechanika techniczna - ćwiczenia i teoria


538 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Szanowni Studenci!

W ramach moich usług edukacyjnych oferuję Państwu korepetycje z przedmiotu: MECHANIKA TECHNICZNA w zakresie statyki, kinematyki i dynamiki - na poziomie szkoły wyższej.
Rodzaj zajęć: ćwiczenia z elementami teorii.

Jestem czynnym zawodowo nauczycielem, a wcześniej z sukcesem ukończyłem dwie uczelnie techniczne.
Pasjonuję się mechaniką i budową maszyn, a moją główną specjalizacją, na której się skupiam jest  mechanika techniczna i wytrzymałość materiałów.

Chętnie służę pomocą studentom kierunków mechanicznych uczelni technicznych, a także realizuję się w zawodzie nauczyciela. Oczywiście jako nauczyciel jestem zobligowany do przekazywania wiedzy w sposób rzetelny, zrozumiały i przystępny dla wszystkich zainteresowanych studentów, którzy oczekują pozyskania wiedzy poprzez dobrze zorganizowane i sprawnie przeprowadzone zajęcia. Mając poczucie odpowiedzialności za przekazywanie wiedzy studentowi, zawsze robię wszystko, aby każde zajęcia zostały zrealizowane w poczuciu dobrze wypełnionego poświęconego czasu. W tym celu zarówno przygotowuję własne materiały na bazie własnych opracowań, jak i korzystam z książkowych materiałów w postaci zadań o różnym stopniu trudności, które dostosowuję do stanu wiedzy danego studenta. Treści w postaci zadań zawsze przepracowuję w całości upewniając się, czy uczestnik zajęć na pewno prawidłowo zrozumiał i przyswoił dany zakres materiału.

(Preferuję zajęcia w trybie stacjonarnym. Jestem osobą mobilną i dojeżdżam do studentów.)

Zapraszam!

 

Zajęcia realizuję w następujących dniach tygodnia:

Czwartek: 13:00 - 19:00

Piątek: 13:00 - 19:00

Sobota: cały dzień.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii