Korepetycje nawigacja morska

Krystian 24 lata
Mgr/mgr inż.

666 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
125 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wejherowo (Nanice)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Dzień dobry, oferuję pomoc w nauce z nawigacji morskiej, astronawigacji, budowy i stateczności statku i wielu innych przedmiotów morskich. Ukończyłem technikum o kierunku technik nawigator morski. Aktualnie studiuje. Wiem jak trudno znaleźć wartościowe materiały dotyczące nawigacji morskiej w internecie. Nie oszukując się, większość ludzi korzysta z tego źródła wiedzy, gdyż jest to najszybszy sposób na zdobycie informacji w dzisiejszych czasach. Gdy przypominam sobie czasy gdy sam musiałem nauczyć się np. Zboczenia Nawigacyjnego, Pamiętam, że dla większości osób było to trudne do zrozumienia. Często tłumaczyłem znajomym to zagadnienie w jak najprostszy sposób i dzięki temu czasami mieli lepsze wyniki niż ja. Książki to doskonałe źródło wiedzy ale nie oszukujmy się, często są napisane w sposób nie zrozumiały dla osób początkujących. Dlatego moim celem jest przekazanie wiedzy w jak najprostszy i jak najbardziej zrozumiały sposób tak, żeby ta wiedza została na dłużej niż dzień egzaminu i była łatwa do odtworzenia.Według mnie z nauką nawigacji morskiej jest jak z nauką matematyki. Nie można uczyć się tylko schematu, trzeba zrozumieć co i dlaczego się to robi. Przede wszystkim ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Na statku nie można się mylić, nawet gdy zrobimy jakieś zadanie z nawigacji powinniśmy się sprawdzać, czy na pewno jest rozwiązane dobrze. Jestem dostępny od poniedziałku do niedzieli. Koszt korepetycji to 80zł/h (zazwyczaj zajęcia trwają 2h). Korepetycji udzielam w Gdyni Wzg Św Maksymiliana lub ONLINE. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego.


Opinie o korepetytorze (7)

Adrian
14 listopada 2023

Bardzo polecam Pana Krystiana. Przekazuje wiedzę w bardzo prosty i zrozumiały sposób

Maciej Leszczyński
14 listopada 2023

Bardzo polecam!!!

Igor
19 stycznia 2023

Pierwszy raz trafiłem na tak dobrego korepetytora! Wyjaśnia kazdy temat tak że szybko wszystko staje się jasne i proste. Naprawdę polecam każdemu dla kogo tematy z nawigacji to często czarna magia. Pan Krystian na pewno pomoże Wam wszystko zrozumieć. Szczerze polecam

Marcin
09 listopada 2022

Pan Krystian tłumaczy wszystko w bardzo prosty, a zarazem profesjonalny sposób. Zagadnienia, które sprawiały mi ogromne problemy zostały wytłumaczone w przeciągu 3 spotkań. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć i zapamiętać coś na dłużej w prosty i zrozumiały sposób to serdecznie polecam! Panie Krystianie jeszcze raz dziękuje ; )

Maciej
02 lutego 2022

Jestem bardzo zadowolony, wszystko wyjaśnione w prosty sposób do zrozumienia i zapamiętania. Mapa zaliczona ????
Dziękuję ????

Kuba
02 lutego 2022

Gorąco polecam, najlepszy korepetytor z nawigacji w trójmieście. Egzamin z mapy zaliczony!

Marcin
01 lutego 2022

Polecam, kolos z mapy zdany na 5