Nauka języka japońskiego od podstaw ^^

Paulina Ciupak 25 lat
Lic./inż.

+48 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

こんにちは!一緒に日本語を勉強しましょう!

Cześć! Nazywam się Paulina :) Jestem absolwentką japonistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aktualnie kontynuuje naukę języka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zamiłowanie do języka japońskiego pojawiło się u mnie już na początku liceum. Od tamtej pory pozostałam pod urokiem pisma japońskiego i brzmienia tego języka. Oferuję naukę języka japońskiego od podstaw do poziomu średniozaawansowanego (JLPT N5-N3). Nauczę Cię gramatyki, sposobów na zapamiętywanie znaków kanji, podzielę się z Tobą doświadczeniem, które zdobyłam podczas studiów oraz technikami nauki, które okazały się najskuteczniejsze. Z przyjemnością będę prowadzić z Tobą pogawędki po japońsku na najróżniejsze tematy.

Zapewniam dostęp do różnorodnych materiałów i przyjemną atmosferę. Oferuję również dużo cierpliwości i tempo nauki, jakie najbardziej będzie Ci odpowiadać. Zajęcia mogą się odbywać zarówno u mnie, u Ciebie, jak i online. Pierwszą godzinę korepetycji oferuję bezpłatnie :) W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Jeśli nie będę mogła Cię przyjąć osobiście, zapraszam do szkoły językowej LANGUS, gdzie z pewnością załapiesz się na zajęcia ze mną! A jeśli mieszkasz w Poznaniu mogę zaprosić Cię także do szkoły językowej Pandamo ^^ よろしくお願いします!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii