<ZAJĘCIA INDYWIDUALNE,GRUPOWE><ZADANIA, PROJEKTY>


883 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gdańsk (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Studia

tel. 883-171-888 ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, GRUPOWE / POMOC ONLINE
Przygotowanie do egzaminu, kolokwium, do bieżących zajęć, projekty.
Zajęcia indywidualne, grupowe 
Zajęcia online - Skype
Projekty - E-mail

 # UWAGA!!!

Zmontuj grupę i poznaj skuteczność nauczania bez nadwyrężania finansów.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, gdyż każdy jest inny. Zajęcia są prowadzone w miłej i komfortowej atmosferze, bez zbędnego stresu i nudy co sprzyja w przyswajaniu materiału. Zawsze moi uczniowie mają możliwość kontaktu ze mną poprzez email i tel.

 # KONTAKT :

Agnieszka Ciejpa tel: 883 171 888
email: agnieszka@abstractmind(kropka)pl

Niewyczerpalne zasoby cierpliwości, wyrozumiałości i zamiłowania do nauczania sprawiają, że wiedza i umiejętności są przekazywane w sposób przejrzysty i zrozumiały.

Duża baza materiałów i pomocy naukowych

Zakres:
Matematyka, matematyka w zarządzaniu, matematyka finansowa, rachunek prawdopodobieństwa, algebra, analiza matematyczna, statystyka opisowa, statystyka matematyczna, wnioskowanie statystyczne, ekonometria, prognozowanie i symulacje, analiza wielowymiarowa, metoda reprezentacyjna, finanse, mikroekonomia, ekonomia, itp.


Opinie o korepetytorze (2)

Maja
30 sierpnia 2021

Dzięki Pani Agnieszce udało mi się przygotować i zdać maturę z matematyki. Lekcje były prowadzone w luźnej i miłej atmosferze. Mogłam zadawać nawet zdawałoby się 'głupie' pytania, na które zawsze otrzymywałam odpowiedź. Mogłam też liczyć na dodatkowe zadania do samodzielnej nauki. Zagubiona maturzystka pozdrawia

Marek
30 sierpnia 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panią Agnieszką. Pomogła przygotować się do egzaminu poprawkowego z Ekonometrii. Wszystko zostało jasno i prosto przekazane. Serdecznie polecam