Język japoński - online


791 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

ヤッホー!

Jako stypendystą rządu japońskiego na Doshisha University w Kioto oferuję:

  • lekcje indywidualne
  • konwersacje z języka japońskiego do poziomu N2
  • przygotowanie do egzaminów certfikacyjnych JLPT N5-N2
  • przygotowanie do egzaminu japońskiego Ministerstwa Edukacji dla studentów II i III roku japonistycznych studiów licencjackich - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jestem absolwentem XXVII Liceum Ogólnokształcącego im.  Tadeusza Czackiego  w Warszawie, a od 2017 r. studiowałem  Lingwistykę Stosowaną  (kombinacja: francuski i japoński ) na Uniwersytecie Warszawskim. Natomiast od września 2021 r. studiuję Stosunki Międzynarodowe i Europejskie ze specjalizacją Negocjacje międzynarodowe i międzykulturowe z językiem japońskim na francuskim uniwersytecie Aix-Marseille . 

W drugiej klasie Liceum zdobyłem tytuł  laureata Olimpiady Języka Francuskiego  oraz finalisty Olimpiady Języka Łacińskiego   co pozwoliło mi dostać się na wymarzone kierunki studiów.

Od urodzenia aż do dziesiątego roku życia mieszkałem  we Włoszech . Podczas nauki w Liceum udzielałem lekcji języka włoskiego chętnym uczniom. Na maturze rozszerzonej z języka włoskiego uzyskałem 98% (setny centyl).Z językami obcymi mam styczność niemalże od początku mojego życia.

Dzięki rodzicom od chwili moich narodzin jestem dwujęzyczny i z łatwością przychodzi mi nauka kolejnych języków obcych. W gimnazjum rozpocząłem przygodę z językiem francuskim a w liceum z łaciną i kulturą antyczną. Pod koniec liceum zacząłem się interesować językiem japońskim i z tego powodu zdecydowałem się podjąć naukę na UW na Lingwistyce Stosowanej ze specjalnością japońską i francuską. Trzyletnia nauka przyniosła owoce w postaci otrzymania od rządu japońskiego rocznego stypendium na  Uniwersytecie Doshisha w   Kioto . 

Wracając co roku do  Italii , czytając bajki  de la Fontaine’a  i tłumacząc teksty  Cycerona  i  Cezara,  rozmawiając codziennie z moimi  japońskimi przyjaciółmi  pozwala mi być w ciągłym kontakcie z tymi językami. Jeśli chcesz się nauczyć jak mówić rzymskim akcentem, czytać w oryginale Metamorfozy Owidiusza, analizować teksty filozoficzne Alberta Camus’ a, pisać sylabariuszami japońskimi i  znakami chińskimi oraz jak zostać Olimpijczykiem zapraszam do kontaktu ze mną!


Opinie o korepetytorze (1)

Sylwia Nowak
01 lipca 2020

Dzień dobry, Mistrz! To moja opinia oraz co ważniejsze mojego syna Maksyma , lat 14. Jak to zwykle bywa szukałam na roznych stronach kogoś kto na szybko by sie podjal nauki, powtorzenia materialu z Maksymem. No i trafilam na to ogloszenie, mlodego człowieka, z pasja, z zainteresowaniem i z chęcią do nauczania drugiej osoby. Poza tym panowie złapali kontakt bo co nieco we włoskim i sporcie ich łączy. Tak więc ja mama i syn dziękujemy i polecamy.