Język albański


Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne zajęcia z języka albańskiego .

W Beit Safot korzystamy z najlepszych, często niedostępnych w Polsce materiałów dydaktycznych – te materiały otrzymasz od nas w cenie kursu.
Nauka języka to jednak nie tylko podręczniki i słowniki, ale przede wszystkim wspaniała przygoda, w której warto przyjąć pomoc doświadczonego nauczyciela, który nie tylko doskonale posługuje się danym językiem, ale również potrafi przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, by Cię zainspirować.
W Beit Safot nauczymy Cię rozumieć język i dobrze się nim posługiwać. Nie uznajemy dróg na skróty – przeciwnie, liczy się dla nas dokładność i staranność, dzięki czemu w przyszłości będziesz w stanie wyrażać swoje myśli precyzyjnie i poprawnie.
Z nami poznasz także bogaty świat kultury, piękne miejsca oraz niezwykłą historię kraju/regionu. Pozwól nam się zaprosić w tę niezwykłą podróż!
Kierunek – Albania!   

Dodatkowe informacje –  

1.     Wszystkie kursy w Beit Safot odbywają się on-line. 
2.     Cennik – 70 zł/osoba za godzinę przy minimum dwóch słuchaczach, 90 zł/osoba za godzinę dla jednego słuchacza.
3.     Przed wysłaniem wiadomości prosimy o zapoznanie się z treścią rubryczki „O mnie" na stronie https://www.e-korepetycje.net/trex22 Znajdą tam Państwo dodatkowe informacje o naszych kursach.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii