Matematyka - przyjemne i skuteczne korepetycje !

Wioletta Olszewska 41 lat
Mgr/mgr inż.

508 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Zapraszam na skuteczne, i sądząc po otrzymanych opiniach, przyjemne korepetycje z matematyki i kursy maturalne. Oprócz standardowych zajęć stacjonarnych (lokalizacja przy metrze Dw.Wileński lub Białołęka), prowadzę także korepetycje ONLINE z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Jestem nauczycielem i uczę matematyki w jednej z warszawskich szkół. Posiadam  wykształcenie pedagogiczne , jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi (liczne kursy i szkolenia), ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie (i tym którzy wyciągają się z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do konkursów).

Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, technikum i liceum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych (sgh, wne uw, sggw, pw itp.): analiza i algebra. Moja specjalność to maturzyści i studenci.  Przygotowuję do matury (matura 2021: podstawowa i rozszerzona), egzaminów ósmoklasisty, klasówek, pomagam nadrobić zaległości oraz w pracach domowych (również przez internet).

Korepetycję prowadzę zawsze OSOBIŚCIE u mnie lub online, co jest gwarancją jakości i stałego poziomu. Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolności przekazywania wiedzy (zapraszam do zapoznania się z opiniami moich uczniów na e-korepetycje.net, posiadam liczne referencje, mogę przekazać kontakty referencyjne). 

Cena zajęć:   200zł za 60min., grupa 2 osobowa: 120zł / 60min.

Aktualnie nie mam możliwości dojechania na zajęcia, zapraszam do siebie (Praga Płn. przy metrze Dw.Wileński lub Białołęka) lub zajęcia online z wykorzystaniem tablicy interaktywnej (uczeń widzi na ekranie tablicę i może z niej korzystać).

Zapraszam serdecznie.

Wioletta Olszewska
tel. 508 156 279


Opinie o korepetytorze (2)

Szymon Wasilewski
20 sierpnia 2021

Świetna nauczycielka i świetne zajęcia, na które uczęszczałem w klasie 2 i 3 LO. Pani Wiola pomogła mi w nadrobieniu zaległości i w przygotowaniu się do matury, którą zdałem na tyle dobrze, że dostałem się na UW. Pani Wiola dokładnie, cierpliwie i w jasny sposób tłumaczy materiał. Wymaga i sprawdza, ale zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze. Polecam w 100%.

Ada
26 lipca 2021

Bardzo polecam lekcje u Pani Wioli. Jest to najcudowniejszy nauczyciel, jakiego spotkałam na swojej ścieżce edukacyjnej. Pani Wiola jest pełna spokoju, ciepła i zrozumienia. Dzięki Niej dostałam się na wymarzony kierunek, jakim jest architektura na Politechnice Warszawskiej. Na lekcje chodziłam z samą przyjemnością, a teraz za nimi tęsknię. Kontakt nie kończył się na zajęciach. Zawsze w razie problemu mogłam szybko napisać smsa i uzyskać pomoc. Ze wzruszeniem wspominam wszystkie godziny spędzone wspólnie nad matematyką :)
Dzięki zajęciom polubiłam ten przedmiot jeszcze bardziej. Pani Wiola zawsze wszystko tłumaczyła jasno i klarowanie, do skutku.

Ogromnie polecam!!!