Język Japoński - zajęcia indywidualne i grupowe

Krzysztof Krzysztof Urbanek - Nauka Języków Obcych31 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (2)

515 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (Os. Chrobrego i okolice)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Cześć!
Jestem absolwentem dziennej japonistyki i anglistyki w Poznaniu. Zapraszam na lekcje języka japońskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne i dydaktyczne oraz rzetelne doświadczenie w nauczaniu języków obcych jako lektor w szkołach językowych, wykładowca uniwersytecki oraz nauczyciel w szkołach państwowych. Pracuję z uczniami w każdym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Prywatnie jestem pasjonatem języków obcych, mówię po angielsku, japońsku i hiszpańsku, ale próbowałem swych sił również w koreańskim i francuskim, więc wiem jak to jest pomęczyć się przy nauce języków obcych :).

Zajęcia ze mną to:
- nauka sylabariuszy hiragana i katakana
- pierwsze kroki w nauce znaków kanji
- zajęcia nastawione na rozwój mowy
- wykorzystywanie autorskich materiałów
- przygotowanie do certyfikatów JLPT i przed podjęciem studiów japonistycznych

Jak wyglądają zajęcia?

To zależy, jakie są Twoje cele językowe. Chętnie dostosuję się do Twoich potrzeb. W trakcie zajęć korzystam z wielu źródeł, w tym swoich autorskich materiałów, które otrzymasz ode mnie w ramach zajęć. Będziemy korzystać z prezentacji, tablicy wirtualnej, a wszystkie materiały będą dla Ciebie dostępne na platformie google classroom. Po każdych zajęciach otrzymasz ode mnie listę słownictwa którą wypełniam podczas zajęć z Tobą, gdzie umieszczam odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Znajdziesz tam też swoje błędy gramatyczne, czy wskazówki do pracy własnej.

Podana cena to cena za zajęcia indywidualne. Prowadzę także kursy grupowe na platformie Zoom - skontaktuj się w celu uzyskania większej ilości szczegółów :)

Zapraszam serdecznie!

 

W razie potrzeby wystawiam faktury. Więcej o moich kompetencjach znajdziesz pod adresem:
www.krzysztofurbanek.pl


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii