Egzamin ósmoklasisty i matura, język polski

Barbara Celińska Wymownia Barbara Celińska39 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (97)

690 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
1 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Piła (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia

ZAPRASZAM NA INDYWIDUALNE LEKCJE JĘZYKA POLSKIEGO JUŻ OD 45 ZŁ BRUTTO (dokładny cennik w treści ogłoszenia).

 

JĘZYK POLSKI DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I ŚREDNICH (przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, regularna nauka) -

Polonistka (wraz z koleżanką - również polonistką) udzieli korepetycji z języka polskiego na etapie szkoły podstawowej i średniej (przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, egzaminów poprawkowych, regularna nauka). Pomogę nadrobić zaległości, nauczę pisać i zapoznam z zagadnieniami egzaminacyjnymi. Nauka prowadzona jest wg. programu przygotowanego dla ósmoklasistów oraz maturzystów, możliwa jest jednak oczywiście nauka ucznia w każdej klasie szkoły podstawowej i średniej.

Jestem absolwentką polonistycznych studiów magisterskich na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu (z oceną bdb na dyplomie - skan dyplomu do wglądu na mojej stronie internetowej). Oprócz języka polskiego uczę także języka angielskiego. Jako, że zgłasza się do mnie bardzo dużo uczniów, współpracuję z drugą polonistką. Pracując we dwie, nie odmówiny żadnemu uczniowi potrzebującemu pomocy :)

ZAPRASZAM NA JĘZYK POLSKI ONLINE - WYGODNIE, BO BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Gwarantuję pozytywną atmosferę spotkań, rzetelne i wnikliwe traktowanie potrzeb każdego ucznia oraz materiały dodatkowe na każdej lekcji.

OFERTA DOTYCZY TYLKO LEKCJI ONLINE (mieszkam w Środzie Wielkopolskiej)

 

Cel nauki :     
Dzięki lekcjom ze mną uczeń szkoły podstawowej i średniej: 

- powtórzy zagadnienia obowiązujące w szkole oraz na egzaminie,
- pozna formę egzaminu i będzie pracował na arkuszach egzaminacyjnych,
- nauczy się pisać poprawne wypracowania oraz teksty użytkowe, 
- otrzyma praktyczne wskazówki dotyczące konkretnych typów zadań, które pojawią się na egzaminie (pytania do tekstów literackich, nieliterackich i ikonicznych, zadania otwarte i zamknięte, punktacja wypracowania), 
- wykona praktyczne ćwiczenia pomagające zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia (np. rozbiór gramatyczny i logiczny zdania, środki stylistyczne),
- powtórzy to, co jemu osobiście sprawia największą trudność (zagadnienia opracowywane indywidualnie dla ucznia).

Lekcje odbywają się online poprzez darmową i łatwą w obsłudze platformę Zoom. Spotkania online mogą odbywać się w dowolnych godzinach od pn do sob.

Dlaczego właśnie Zoom?
Zoom jest bezpłatną i łatwą w obsłudze platformą edukacyjną umożliwiającą sprawne nauczanie i dającą dostęp do ciekawych narzędzi. Pozwala on na znacznie więcej działań, niż używany najczęściej w szkołach Teams lub Skype. Lekcja powinna angażować ucznia na różne sposoby – pozwalać mu wygodnie pisać, kreślić, rysować, a nawet grać. Nauczyciel powinien mieć możliwość prezentowania różnorodnych materiałów (filmów, gier, obrazów, dźwięków). Takiej różnorodności niestety Skype czy Teams nie zapewniają. Nauka z nami jest zatem skuteczna, ciekawa i wygodna. Nie tracisz przy tym czasu i pieniędzy na dojazd do nauczyciela. Zoom jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Wystarczy laptop. Przed pierwszą lekcją przekazuję instrukcję pobrania i obsługi Zooma oraz wykonuję pierwsze próbne połączenie. Podczas lekcji podpowiadam, gdzie znaleźć poszczególne funkcje. Każdy poradzi sobie z Zoomem!

Kim jestem?
Z wykształcenia jestem polonistką. Na co dzień zajmuję się nauką języka polskiego oraz angielskiego, tłumaczeniami oraz wydawaniem publikacji przeznaczonych do nauki j. angielskiego. Język jest moją pasją i sposobem na życie. Chętnie przybliżę jego tajniki Tobie lub Twojemu dziecku! Więcej informacji o mnie znaleźć można na stronie wymownia(pl). Lekcje online cieszą się dużą popularnością i dotąd nie mogłam uczyć każdej osoby, która się do mnie zgłosiła. Dlatego wraz ze mną lekcje prowadzi druga nauczycielka - wspaniale przygotowana, entuzjastyczna i chętna do pomocy.

Kogo uczę i dlaczego?
Jako, że uwielbiam kontakt z młodymi ludźmi, chętnie udzielam korepetycji. Znając swoje mocne strony, propozycję lekcji kieruję do uczniów szkół podstawowych. Jestem mamą 13-latki, dzięki czemu dziecięce potrzeby i nastroje znam od podszewki. Dawniej, mieszkając przez 10 lat w Kórniku, uczyłam łącznie kilkudziesięciu uczniów (u siebie w domu oraz online). W tej chwili koncentruję się tylko na tych, u których moja nauka przynosi najlepsze efekty - na dzieciach i młodzieży. Naprawdę je lubię i rozumiem ich szkolne obawy, potrafię wychwycić braki w wiedzy i uzupełnić je. Dzieci szkolne oraz młodzież lubią moje lekcje, dzięki czemu są entuzjastyczne, nadrabiają zaległości i krok po kroku poprawiają wyniki w nauce. Zarówno z języka angielskiego, jak i języka polskiego.
Jak uczę dzieci i młodzież? Na lekcjach z uczniem koncentruję się w pierwszej kolejności na materiale szkolnym po to, by nadrobić ewentualne braki w wiedzy. Dla swoich uczniów indywidualnie przygotowuję dodatkowe materiały, które pomagają im lepiej zrozumieć szkolne zagadnienia. Dodatkową wiedzę wprowadzam, gdy mam pewność, że materiał szkolny jest dobrze opanowany. Przygotowanie do egzaminu polega natomiast na intensywnych powtórkach. W przypadku młodszych dzieci, z rodzicem ucznia pozostaję w kontakcie mailowym i telefonicznym.

Kiedy uczę?
Lekcja może odbyć się od godziny 14 do 20 od pn do pt oraz w soboty (elastycznie).

Ile kosztuje lekcja? Cennik:

- 45 zł - lekcja indywidualna poranna (między godziną 9 a 13) ,

- 56 zł - w przypadku wykupywania 6 lekcji na raz (pakiet w cenie 336 zł ) (są to lekcje popołudniowe - między godz. 14 a 20)

- 60 zł – w przypadku wykupienia jednej lekcji (jest to lekcja popołudniowa - między godziną 14 a 20)

- lekcja dla 2 osób i więcej – cena do ustalenia.

Połączenie z nauczycielem trwa 45 minut i odbywa się przez bezpłatną platformę Zoom. W koszt wliczone jest również moje przygotowanie przed lekcją - opracowanie materiałów potrzebnych konkretnemu uczniowi. Koszt ten obejmuje także stałą konsultację mailową/telefoniczną z rodzicem. Taka współpraca między mną a rodzicem może w znacznym stopniu przełożyć się na efektywność nauki. Wystawiam faktury.

Jak zapisać dziecko?

Proszę o kontakt mailowy na wymownia(małpa)gmail. com - prowadząc lekcje, nie mogę odbierać telefonów. Wszystkie informacje prześlę mailem. Można również skorzystać z formularza kontaktowego pod ogłoszeniem .

Oferuję także:

KURSY ONLINE
Angielski z przygodą! Jeśli lubicie emocje i nietuzinkowe metody nauki, przyłączcie się do moich kursow online. Dzięki nim poznacie nietuzinkowe postaci i najbardziej pomysłowe umysły. Kryją się one na kartach książek - i w mojej ofercie kursów :) Sprawdźcie na www. kursyonline.wymownia. pl i dajcie się zaskoczyć!

TŁUMACZENIA ZWYKŁE I SPECJALISTYCZNE
Na co dzień prowadzę m.in.biuro tłumaczeń. Wraz z gronem filologów oferujemy tłumaczenia i redagowanie tekstów m.in w zakresie języka angielskiego Zespół anglistów, germanistów i rusycystów i innych filologów kierunkowych oferuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z języka polskiego na języki obce i odwrotnie. Piszemy także teksty w językach obcych. Staramy się, by zlecenia były wykonywane w terminie ekspresowym i jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by tłumaczenia były poprawne gramatycznie i stylistycznie. Zespół tworzą jedynie osoby z wykształceniem kierunkowym uniwersyteckim. Tłumaczenia dotyczyć mogą różnorodnych dziedzin. Cennik orientacyjny: Tłumaczenia: od 30 zł do 35 zł - 1800 znaków Pisanie tekstów zwykłych i specjalistycznych - cena do uzgodnienia Usługi świadczone są online. Wystawiam faktury.


Opinie o korepetytorze (4)

Justyna W.
18 lipca 2022

Syn z chęcią uczestniczył w zajęciach online. Przygotowywał się do egzaminu ósmoklasisty i otrzymał wynik 98% :) Polecam Panią Barbarę.

Kinga Karolczyk
11 marca 2021

Pani Basia lubi dzieci i młodzież i daje się to odczuć. Jest miła i cierpliwa. Ma przy tym dużą wiedzę i umie przekazać ją tak, żeby uczeń zrozumiał materiał. Mieliśmy ogromne szczęście trafiając właśnie na nią, gdyż lekcje online przez nią prowadzone pomogły synowi zaliczyć semestr. Uczy się dalej i przestaje bać się szkoły (a tak było wcześniej). Trafienie na odpowiednią osobę ma duże znaczenie. Bardzo dziękujemy Pani Basi za pomoc.

Tomasz Karolczyk
11 marca 2021

Syn uczestniczy w lekcjach online Pani Basi. Lekcje te prowadzone są bardzo dobrze i niczym nie odbiegają od standardowych, gdyż nauczycielka udostępnia materiały, uczy syna pisać, nie tylko mówi. Wszystkie pliki do późniejszych powtórek docierają do nas od razu po lekcji. Syn radzi sobie w szkole coraz lepiej. Lekcje online są nawet lepsze od tradycyjnych, gdyż nie traci czasu na dojazd, pójście na lekcję, a treść jest ta sama. Polecam!

Elwira D.
02 marca 2021

Pani Basia jest nauczycielką niezwykle ciepłą, empatyczą , miłą osobą a jednocześnie wymagająca i konsekwentna. Pani Korepetytor ma bardzo fajne podejście do dzieci, dostosowuje metody do dziecka, potrafi na lekcjach stworzyć dziecku przyjazny i ciepły klimat, w którym to mojej córce powróciła chęć do nauki języka angielskiego, nadrabiając przy tym szkolne zaległości z powodzeniem, za co jestem ogromnie wdzięczna, bardzo z tego powodu się cieszę i dziękuję bardzo. Kontakt Korepetytora z rodzicem super !:) Ja jestem mega zadowolona i szczerze polecam tą Panią.