Gwarancja skuteczności! Tel: 661747000


661 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
92 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

ANGLIKON - mobilna szkoła językowa. Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego.

 

Największa zdawalność! TEL: 661 747 000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka.

 

Angielski to Twój nowy cel? W takim razie dzwoń do Anglikon! I już do Ciebie jedziemy :)

Angielski da się lubić i da się mówić! Naprawdę. To, że w szkole idzie Ci jak krew znosa, nie znaczy, że Ci z nim nie po drodze. Wiemy, co mówimy: nie tylko na codzień pracujemy z takimi osobami, jak Ty, ale i sami angielskiego nie nauczyliśmy się w szkole. Jeden nauczyciel, 30 średnio-zaangażowanych osób, dużo nudy i patrzenie się w podręczniki - kto by nauczył się czegokolwiek w ten sposób? Wąskie grono. Na szczęście są…korepetycje!

 

Dlaczego warto?

Przyjedziemy do Ciebie do domu lub zajęcia przez internet

Nie musisz jechać przez pół miasta, włączać jak dojadę i czuć, że marnujesz w tramwajach drogocenną część życia. Przyjedziemy do Ciebie do domu. Możemy też uczyć się w najbliższej kawiarni. Jak Ci wygodnie! Oferujemy również zajęcia przez internet.

 

Materiały? W cenie!

Nauka angielskiego u nas nie zaczyna się od kupna podręczników. Tak jak wspominaliśmy, to nie szkoła! Wszystkie materiały są w cenie i w dowozie. Nie musisz o nich pamiętać. Nasza w tym głowa ;)

 

Jesteśmy elastyczni

W piątek wieczór, w weekend, w środę po południu. Raz w tygodniu, codziennie,wtedy, kiedy masz problem. Uczymy angielskiego, kiedy chcesz i jak chcesz. Niczego nie narzucamy, niczego nie proponujemy. Nasza w tym głowa, żebyś chciał więcej i więcej ;)

 

Mamy najlepszych korepetytorów!

Po prostu jak magnes przyciągamy fajnych ludzi, którzy nie tylko uczą, ale i lubią to robić. A jakie mają anegdotki, jakie opowieści! Fajnie pogadać, fajnie posłuchać.Tak, nawet po angielsku ;)

 

Dowody? Oczywiście!

Mamy pozytywne opinie w internetach, na stronie i w rekomendacjach od uczniów i od ich rodziców - chętnie prześlemy je na zapytanie, na maila. Pod ogłoszeniem również zobaczysz niektóre z nich. Jeśli macie wątpliwości, potrafimy je rozwiać. A potem przyjeżdżamy na pierwsze zajęcia i nie musimy już przedstawiać żadnych dowodów, że jesteśmy świetni!

 

Nauka w grupie? Nie ma problemu ;)

Chcesz się uczyć z rodzeństwem, kolegą z klasy, najlepszą przyjaciółką? Grup nie uczymy, bo uważamy, że to bez sensu, ale jedna, dwie osoby więcej, to nadal fajne wyniki, a jeszcze lepsza konwersacja. No i cena niższa oczywiście!

 

NAWET NAJWIĘKSZY LEŃ NAUCZY SIĘ ANGIELSKIEGO!

 

CENNIK

Czas zajęć 60 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 92 zł (60 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 96 zł (60 min.)
• Bez pakietu - 100 zł (60 min.)

Czas zajęć 90 min.:
• Pakiet 8 lekcji - 110 zł (90 min.)
• Pakiet 4 lekcji - 115 zł (90 min.)
• Bez pakietu - 120 zł (90 min)

 

W przypadku poziomu rozszerzonego, NIC NIE MUSISZ DOPŁACAĆ!

PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE! Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia

 

Dobry plan? Skontaktuj się z nami - tel: 661 747 000
Nie, nie musisz pisać po angielsku ;)


Opinie o korepetytorze (41)

Zosia
24 czerwca 2024

Fajne lekcje z naciskiem na komunikację. Ciekawe materiały i dużo słownictwa tak jak oczekiwałam.

Adrian
27 marca 2024

Punktualność, zaangażowanie, kompetencja i dobre efekty. Serdecznie polecam lekcje z korepetytorami Anglikonu.

Natalia
08 stycznia 2024

Bardzo cierpliwy i dokładny korepetytor. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm.

Magda
09 listopada 2023

Współpracujemy od roku i jestem bardzo zadowolona efektami. Zajęcia odbywają się w luźnej i przyjaznej atmosferze, co na pewno jest dużą zaletą.

Agnieszka
04 sierpnia 2023

Współpracujemy ze wspaniałym korepetytorem. Dziękujemy!

Monika
20 lipca 2023

Naprawdę warto. Korepetytor cierpliwy, miły i przede wszystkim skuteczny.

Daniel
06 marca 2023

Najlepsze i najskuteczniejsze korepetycje, jakie miałem do tej pory.

Kacper
07 grudnia 2022

Polecam :)

Nikola Biłas
11 listopada 2022

Nauka angielskiego córce nie szła za dobrze, dlatego postanowiłem zapisać ją na zajęcia dodatkowe i dobrze, że to zrobiłam. Poprawa w nauce jest ogromna. Jeśli zastanawiacie się czy zapisać swoje dziecko na korepetycje, to naprawdę warto, nie ma na co czekać.

boria
25 października 2022

Uczęszczam na te zajęcia od pół roku i sama zauważam jak mój angielski się poprawia, co dla mnie było bardzo ważna. Ja akurat mam je online i również wam polecam.

Karolina C.
08 października 2022

Korepetycje, z których naprawdę dużo można wynieść. Zachęcam do zapisów w tej szkole, nie pożałujecie. Ja nic, a nic nie umiałam z angielskiego, a wszystko się zmieniło dzięki zajęciom u nich :)

Basia
20 września 2022

Niestety nauka angielskiego mi nie szła za dobrze, dlatego postanowiłam skorzystać z korepetycji i zapisałam się tutaj na zająca, nie żałuję. Akurat ja uczęszczam na lekcje online i są one prowadzone bardzo ciekawie i ze zrozumieniem.

Iwaszko Cezary
27 sierpnia 2022

Jestem zadowolony z korepetycji u nich, wiele z nich się uczę. Jeśli macie problem z językiem, to skorzystajcie z ich oferty, nie pożałujecie.

Nicol
25 sierpnia 2022

Super zajęcia, jestem w szoku, że można tak ciekawie i z taką cierpliwością prowadzić korepetycje, na pewno jeszcze nie raz z nich skorzystam.

Ada
24 sierpnia 2022

Z angielskim nie szło mi łatwo, ale na szczęście te korepetycje to zmieniły, teraz już wiem, że matura na pewno będzie zdana. Od września zaczynam kolejne lekcje z tą szkołą i nie mogę się ich już doczekać.

Niko
03 czerwca 2022

Z nimi każdy się nauczy, byłem osobą mało ogarniętą z angola, a odkąd chodzę na te korki, to dużo się nauczyłem, aż sam jestem pod wrażeniem.

Sonia Ł.
01 czerwca 2022

Angielski przed zapisaniem się na korepetycje u mnie leżał, myślałam, że to moja wina, że nic nie umiem, a jak się okazało to wina nauczyciela, który uczył. Odkąd chodzę na te zajęcia mój angielski się poprawił i daje sobie z nim rade.

Artur
30 maja 2022

Dzięki tej szkole udało mi się zdać ustną maturę na 100%, jestem zachwycony. Myślę, że i wyniki z pisemnego będą zadowalające.

jskia
29 maja 2022

Cena korepetycji jest zadowalająca, chodzę na zajęcia stacjonarnie i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z tego jak są one prowadzone. Lekcje są tłumaczone bardzo dokładnie.

Anita
28 maja 2022

Według mnie Anglikon to najlepszy wybór jeśli chodzi o perfekcyjne nauczenie się języka. Ja korzystam z ich zajęć ponad pół roku i bez problemu z większością rzeczy sobie radze, gdzie dla mnie to w ogóle nie było do pomyślenia.

ikna
27 maja 2022

Przyswojenie języka angielskiego jest dla mnie bardzo trudne, dlatego zdecydowałam się na korepetycje w tej szkole. Z zajęć wynoszę bardzo dużo, nauczyciel wszystko perfekcyjnie tłumaczy.

Luiza
25 maja 2022

Na początku roku zapisałam się tutaj na zajęcia i nie żałuję. Dzięki nim umiem o wile lepiej angielski i na pewno za rok na maturze sobie bez problemu z nim poradzę.

Ewa O.
23 maja 2022

Korepetycje są prowadzone profesjonalnie i bardzo miło.

Celina Komar
20 maja 2022

Chodzę na korepetycje u nich ponad trzy miesiące i wiedze dużą poprawę w nauce, a co najważniejsze moje oceny się poprawiły. Jeśli macie problemy z angielskim, to jak najbardziej ich polecam.

Angelika
18 maja 2022

Miałam spore problemy z angielskim, ale odkąd chodzę na te korepetycje jest dużo lepiej. Dowiedziałam się o tych lekcjach od znajomej, jestem zadowolona, że udało się znaleźć miejsce dla mnie.

Marta
19 kwietnia 2022

Profesjonalna firma i super ludzie. Lekcje były prowadzone przez dwóch korepetytorów (angielski i niemiecki) i w obydwu przypadkach jestem bardzo zadowolona z efektów i metod nauki. Polecam!

Sławomir
19 kwietnia 2022

Syn korzysta z korepetycji od września i jest jak najbardziej zadowolony. Śmiało można stwierdzić, że jesteśmy spokojni o jego maturę z języka angielskiego. Korepetytor jest zawsze przygotowany merytorycznie i pod kątem materiałów. Profesjonalizm.

Piotr
10 stycznia 2022

Stanowczo odradzam lekcję z tą firmą, chyba, że chcą Państwo napisać maturę bądź jakikolwiek egzamin z 30%!
Jescze z takim brakiem profesjonalizmu i hamstwem się nie spotkałem. Prostactwo i Partactwo. Rynek podręczników oferuję taki szeroki wachlarz a w Anglikonie podręcznik do gramatyki niemieckiej z 1991 roku, którego można na Tezeuszu nabyć za 12,99.
XXI wiek a w tej szkółce dalej średniowiecze i zacofany renesans, tym bardziej, że książka ta wyżej wspomniana jest napisana ogólnikowo oraz dla osób początkujących a nie dla uczniów z poziomem B2!!

Natalia
09 grudnia 2021

Jak najbardziej warto skorzystać z usług Anglikonu.

Adrian
23 sierpnia 2021

Wspaniali korepetytorzy uczą, świetne podejście, mili i kompetentni.

Kinga
09 sierpnia 2021

Wszystko super, zajęcia wiele mnie nauczyły nowego.

Weronika
27 lipca 2021

Ze szkoły wyniosłam bardzo mało nauki z angielskiego, te korepetycje pomogły mi się podciągnąć i zdać egzamin maturalny. :)

Joanna
14 lipca 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Polecam.

Ania
08 lipca 2021

Lekcje bardzo pomogły w opanowaniu języka. Dziękuję!

Ilona
03 lipca 2021

Zdecydowanie polecam!

Ilona
03 lipca 2021

Zdecydowanie polecam!

Ksenia
12 maja 2021

Matura poszła bardzo dobrze po całym roku korzystania z lekcji :)

Jan
03 kwietnia 2021

Korzystamy z usług od jakiegoś czasu i dzieci są bardzo zadowolone. My również, ponieważ widać efekty.

Natalia
23 listopada 2020

Jak najbardziej polecam. Korepetytor kompetentny i potrafiący bardzo dobrze tłumaczyć. Dużo praktyki i nauka w bardzo miłej atmosferze.

Basia
17 sierpnia 2020

Polecam!

Krzysiek
13 sierpnia 2020

Już pierwsza lekcja zmieniła moje podejście do nauki języka angielskiego. Pani przykładała się do swojej pracy, profesjonalne podejście.